Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Tražim /

Ko sve radi razmenu???

Javite se:)
2018 11 07
Jaa <3
2018 11 08
Ja
2018 11 08
Drage moje, izvolite, ako se nadjemo ❤
2018 11 08
Jaa :")
2018 11 08
> hahahahhahhahaha nasmejala si me lepo, kada ti razmena ne odgovara onda se ne dogovaras uopste na prvom msstu a ne tako pocnes i kad neko trazi detalje neljubazno das glup izgovor .. u redu je, uverice se i drugi. Ja znam zasto imam onoliko puno divnih utisaka a i pola devojaka odavde koje su saradjivale sa mnom, tako da. Zao mi je sto nisi mogla da dobijes nov parfem za majicu kako si zelela, ne znam cija sujeta je povredjena. HAHA POZZ Samo pokazujes koliko si inteligenta i koliko si upesna u zivotu cim imas vremena da se raspravljas na sajtu, odustala sam od razmene i, sta? Ona majica vredi vise od parfema iz AVONA. Batali me vise, ako ovako planiras da privuces paznju na sebe, ovo tvoje ponasanje je opravdano. Nadji neku devojku sa kojom mozes ovako, sa mnom neces. Ne planiram vise da se raspravljam sa tobom, ako imas neki problem javi mi se ovako, a ne da opterecujes druge ljude sa svojim glupostima
2018 11 08
> economicalgirl: > > hahahahhahhahaha nasmejala si me lepo, kada ti razmena ne odgovara onda se ne dogovaras uopste na prvom msstu a ne tako pocnes i kad neko trazi detalje neljubazno das glup izgovor .. u redu je, uverice se i drugi. Ja znam zasto imam onoliko puno divnih utisaka a i pola devojaka odavde koje su saradjivale sa mnom, tako da. Zao mi je sto nisi mogla da dobijes nov parfem za majicu kako si zelela, ne znam cija sujeta je povredjena. HAHA POZZ > Samo pokazujes koliko si inteligenta i koliko si upesna u zivotu cim imas vremena da se raspravljas na sajtu, odustala sam od razmene i, sta? Ona majica vredi vise od parfema iz AVONA. Batali me vise, ako ovako planiras da privuces paznju na sebe, ovo tvoje ponasanje je opravdano. Nadji neku devojku sa kojom mozes ovako, sa mnom neces. Ne planiram vise da se raspravljam sa tobom, ako imas neki problem javi mi se ovako, a ne da opterecujes druge ljude sa svojim glupostima Nema probpema , sve je u redu, samo sam drage devojke sa kojima saradjujem stalno, upozorila na tebe, da ne gube vreme. Pozz
2018 11 09
Razmene, a veoma često i pokloni. :) :)
2018 11 09
✌🏻 Tu sam 😊
2018 11 09
Trenutno trazim samo i iskljucivo crne cizme preko kolena br 38 i crvenu farbu za kosu za razmenu. Ako to imate, moze dogovor za bilo koju stvar sa profila :)
2018 11 10
Jaaaa javite see ❤🔥❤🔥❤🔥❤
2018 11 10
Moze
2018 11 10
jaaa :-)
2018 11 10
I ja :)
2018 11 11
Javite se
2018 11 11
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 227