Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Verujete li u price o "onom svetu"?

danas sam iz pouzdanog izvora cula jednu,i moram da je podelim sa nekim jer sam bas uznemirena,naime jedna zena je umrla i prilikom sahranjivanja je ozivela....da skratim....kad su je pitali sta se desilo i gde je bila,ona je rekla da je bila kod Boga,i da se on muci,da je crn,da mu je lice crno i da se bori ali neveruje da ce se izboriti sa svim ovim sto se desava?....verujete li u ovo,ja licno nikad nisam u ove price verovala,ali sad......dal zbog ovih dogadjaja,neznam,sta vi mislite
2014 05 28
juuu skenjala sam se [:tuzan]
2014 05 28
ma to su nebuloze neke babetine [:osmeh]
2014 05 28
Jaoooo,gde otvori sad ovu temu,jos malo cu u krevet,mislim da spavam,a ne da sanjam ovo sad [:sokiran]
2014 05 28
ni ja ne verujem u ovo bas kako je receno...
2014 05 28
ja se nadam da baba lupa,ali sam ja cula par ovih prica i na svaku sam gledala kao salu ali ova me je uplasila,da li je neko blizak vam ,kme verujete ovo cuo licno da je neko pricao da je video boga?
2014 05 28
jedan covek je doziveo klinicku smrt i kaze da je video neke ruze i cvece i neku svetlost 'tamo gore'
2014 05 28
jja se najezila :( i plakacu... panicar sam. imam 23 godine i bojim se mraka. hvala ti :D
2014 05 28
saznacemo kad umremo :D :P
2014 05 28
Osoba koja je meni pricala je licno cula od te babe kad je to rekla......
2014 05 28
da nije ona srela dedu gore :D
2014 05 28
Ljudi sve je moguce,ja necu ni da razmisljam o tome...od straha morah da zatvorim prozor [:stidljiv]
2014 05 28
pa ja verujem da nesto postoji...jer ne bi ljudi verovali u nesto od svog postojanja i pricali razne price...bilo kakva masta mora da ima neku podlogu....ali kao sto Vojana rece saznacemo kada umremo...:)
2014 05 28
a joj iskreno znamo kako babe i dede imaju bujne maste...stalno su bolsne te ovo te ono, treba i njima malo paznje...
2014 05 28
moj decko me tesi i kaze da ako je tako da ce dobro pobediti,ja se nadam da hoce......izvinite ako sam nekog uznemirila ali sam htela cujem vasa iskustva,nemogu da spavam i nisam ni vecerala ( sto mi se nedesava) ,nisam panicar ali mi sad nije svejedno.....
2014 05 28
1 2 3 4 5 ... 7