Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Jeggings: DA ili NE?

Pošto su opet utihnule teme koje nisu vezane za rasprodaje, rekoh da pokrenem neku diskusijicu.:) Praktično, radi se o helankama koje su dizajnirane da izgledaju kao farmerice/pantalone. Pitanje glasi: Da li ih volite ili nosite? Kako ih nosite? Ako ne, zašto? Po mom mišljenju su vrlo praktične, udobne i ne izgledaju vulgarno. Doduše, ja sam dosta mršava, tako da mogu da se izvučem s tim, kontam da na devojkama sa lepšim oblinama izgledaju daleko provokativnije :D Znam da ima dosta onih koji su protiv nošenja i samih helanki bez ičeg preko, tako da me zanima kako se ovaj trend kotira ovde :D A evo i slika: [slika:f6483d24-6052-4bfe-a9fc-c3fc12709e6f] [slika:930e52b0-5ff0-4403-a7db-aa4f97ab4506] [slika:5acaea33-7035-4d1c-b6f4-fb210efb15b8] [slika:00f66a4e-35d0-4adb-a944-0f2c8508d386] [slika:127ce89c-100f-4d0d-8c9a-4bfaa0087782]
2014 05 29
ja ih volim i nosim ih, kome se ne svidja ne mora da gleeda :D
2014 05 29
Meni se ne dopadaju. Ili nosim farmerke, ili helanke. Mama je pokusala par puta da me ubedi da kupim tako nesto, ali nije uspela. :D Sto se vulgarnosti tice, helanke su skroz ok sve dok ih ne iskombinujes po principu helanke, tange, visoke stikle i kratka majica.
2014 05 29
takodje mislim da su neke helanke vulgarne, mislim da devojke malo punije nikako ne treba da ih nose...kao i one duge suknje nikako za niske devojke... meni su bile ruzne, sve dok nisu izasle takve u c&a i tally W ima jako lepe, ostale mi deluju nekako jeftino, kineski, iskreno...
2014 05 29
mislim na one sto imaju i dzepove nazad a i slic i sve kao farmerice, one bez toga, sto je kao nacrtsno nikakooo
2014 05 29
Ja bas imam te za laznim dzepovima napred i laznim rajfeslusom i malo sam deblja u butinama, i nikad nisam dobijala toliko komplimenata koliko u tim helankama i svi me pitaju gde sam ih kupila a turske su znaci nisu markirane, ali stvarno :p :)) A inace slazem se da bas deblje devojke ne bi trebalo da nose helanke, sve im se useca pa stvarno izgleda vulgarno :)
2014 05 29
A šta mislite o helankama? Jel ih nosite sa suknjama, košuljama preko ili samo kao takve? Mada imaju one koje su od nekog baaaš tankog materijala skoro prozirnog.. To baš retko ko nosi bez ičega.. Dok ove od malo debljeg, sa aplikacijama npr mogu da prođu..
2014 05 29
Helanke su super odevni predmet, njih nikad dosta, eto :D Ove tanje obicne samo sa kosuljama i tunikama ili samo oko struka nesto svezem, a ove kao farke bez icega preko :) A daa te od prozirnog materijala vidjam po klubovima i naravno obavezno tange ispod [:vrtoglav] Neke se cak usude tako da prosetaju kroz grad :3 Valjda je to ono da je zgodnima sve dozvoljeno :D
2014 05 29
Ja sam bucka pa ih ne nosim u "javnosti". Imam par nekih blesavuh sa aplikacijama i njih nosim po kuci ili spavam u njima. Inace te kao farmerke su mi bas super i jako lepo to zna da izgleda i super su mi sa printovima samo je bitno da nisu providne i da je lep materijal. :)
2014 05 29
Nemam jeggings ali bih uzela neke koje mi se dopadaju, nosim helanke u javnosti ali uvek preko neku tuniku ili haljinu, mada nisam bucka ali šta znam nešto ne volim da mi se u helankama vidi od pola butina pa naviše, mada mi drugarice kažu da mi dobro stoje ja nekako ne bih
2014 05 29