Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

Neki dobar recept za sladoled?

Da li je neka od vas isprobala neki recept (da nije nesto komplikovan) [:stidljiv] ?
2014 06 22
jao i meni treba, znam za neki dobar sa bananama jogurtom i slagom nesto...pokusacu naci na netu sad...taj je jako dobar :)
2014 06 22
Ne znam tacno napamet, ali ubedljivo najbolji mi je onaj sa eurokremom! Oko 300g eurokrema, 15 jaja i 200-300g slag krema, njam :) vrv jos nesto treba ali ne znam dok ne pogledam [:osmeh]
2014 06 22
obozavam bananu :) bas cu i ja traziti. Mada sam nasla ja dosta,ali htela sam da vidim za neki isproban ,da budem sigurna.
2014 06 22
@sparkess to vrv ispade dosta kolicnski ili ne? hvala vam.
2014 06 22
Ja vise volim vocne, nekako me vise osveze nego cokoladni [:stidljiv] Naaaaajlepsi su ovi sa jogurtom. Ove ostale "obicne" mozes da napravis i sa malo mleka i onim prahom za sladoled u kesici. Za 5 min su gotovi [:lepota]
2014 06 23
uh,ja volim sve :) mada sam vise ljubitelj cokoladnih :) Ove iz kesice pravim stalno,ali nije mi to,ili jos uvek nisam nasla neki dobar
2014 06 24
Ja sam prošle godine slučajno "otkrila" odlične sladolede u kesici..... neka naša proizvodnja.... nemam ih sad kod sebe.... pa ne bih da napišem pogrešno firmu koja ih proizvodi..... ja ih kupujem u jednoj lokalnoj radnji tipa "bio-špajza" po nekoj smešnoj ceni [:osmeh] Imaju: lešnik, čokoladu, vanilu i jagodu (ja često dodam npr. suvo grožđe u jagodu a čokoladne mrvice u lešnik), napravim sva 4 pa bude i lep - šaren.
2014 06 25
Daa, ispadne baas puno, oko 3-4 pakovanja porodicna iz Frikoma otp, u to sipam :)
2014 06 25
@vanna007 napisi koji su kad ih nabavis opet :) @sparkess kad imas vremena napisi mi recept u poruci,ako te ne mrzi naravno :)
2014 06 26
Važi.... ja mislim da je "joker"....... kao džoker [:osmeh] ..... u ovoj radnji gde kupujem samo taj i imaju pa nikad nisam ni obratila pažnju koja je firma ali mislim da ću ga za vikend kupiti pa ću javiti. Mislim da je cena manje od 30 din po kesici ....može sa mlekom i sa vodom (da bude "dijetalniji") [:osmeh]
2014 06 26