Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

vasaa omiljena torta?

samo tebe o prodaji,razmeni... nema druzenja [:tuzan] koja je vasa omiljena torta? ja sam ljubitelj torti sa koricama npr sladoled torta,suskavac,coko moko mmm
2014 07 03
Nema druzenja, nema.. I ja vise volim korice..super mi je jedna sa kakao koricama i filom od cokolade..vise ne znam ni kako se zove. Moja majka je zove Sofija, ali na internetu sam videla da je zovu nekako drugacije. Jako se jednostavno pravi a i jeftina je..
2014 07 03
nazalost,pre je bilo mnogo bolje iskreno ja slabo kad pravim po receptu uglavnom sta imam od materijala sa tim pravim..ako je za nas ukucane,tako da naziv nema veze jedna torta vise naziva cesto bude
2014 07 03
Slatko ce nas ubiti..
2014 07 03
Reforma mmmmmm,jamii,i plazma torta,mogla bix svaki dan da ix jedem...
2014 07 03
vocne i krem torte smuckaj iz glave i na brzinu,sto jednostavnije bez mnogo oraha,
2014 07 04
Ja sam za ove letnje tortice, piskota, lagani krem, voce :) mmmm
2014 07 05
plazma <3 super su mi i one vocne sa rozen koricama, a i ona sa plazmom i cokoladnim mlekom i vincini korama, izgleda da nikako ne volim domace kore :D
2014 07 05
sirova torta :))
2014 07 08
Evo recepta za najzdraviju, ukusnu tortu-sirovu tortu: jednu solju mlevenih oraha pomesati sa suvim sljivama, suvim grozdjem, mesati i gnjecenjem napraviti bazu. sledeci sloj-banane isecene na kolutove, prekriti bazu time. fil: izgnjeciti ili izblendati banane sa visnjama, mogu i kajsije, breskve ako nemate visnje :) odgore posuti kokos. ostaviti u frizideru da se stegne. :) zdravo i ukusno, nema industrijskog secera, jaja, mleka, glutena, aditiva, vestackih poboljsivaca ukusa....ako neko pravi, nek javne utiske :)
2014 07 08