Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Pomoć na stranici /

Kako da se ulogujem bez fb naloga?

Kada sam napravila nalog ovde, login-ovala sam se preko fb naloga, i sad hocu da ga obrisem ali onda ni ovde necu moci da udjem. A moram, jer su mi neki predmeti na prodaji i ljudi se raspituju, tako da moje pitanje je, da li mogu nekako da se ulogujem bez fb naloga ali da mi se ne obrisu ti predmeti, i ocene koje sam dobila? [:uplasen] [:plakati]
2014 08 18
Samo promeni sifru preko svog e-mail-a koji ti je povezan sa face-om :)
2014 08 18
tj. idi na ono "Zaboravili ste lozinku?" i ukucaj e-mail preko koga se inace logujes na face :)
2014 08 18
Uspelaaa sammmm! Hvala ti do neba :D brisem fb na nedelju dana da bih ucila, i onda nisam znala kako da ukombinujem sa ovim to :) [:poljubac]
2014 08 18
Nema na cemu, srecno sa ucenjem :D :**
2014 08 18
hvalaaa : [:smejatise]
2014 08 18
Sto brises fb da bi ucila? I ti na kratko? Zar ne mozes da iskuliras samo to cudo? Jel moguce da je to zaraza 😁
2019 12 22
Hahahah, razumem je .Tako sam i ja radila nekoliko godina pre :D hhahahha
2020 03 04
Ja sam preko email🙂 jer nemam drustvene mreze 😉
2023 03 09
> Tanshi: > Sto brises fb da bi ucila? I ti na kratko? Zar ne mozes da iskuliras samo to cudo? Jel moguce da je to zaraza 😁 Fb je glupost ziva ja sam jedna od onih koja voli svoju privatnost. Jednostavno ne zelim niko da mi gleda privatan zivot moji pravi prijatelji me zovu na telefon i viber 😋 i ja se pitam sto je to toliko velika zaraza da ljudi ne mogu bez insta, fb, tik toka 😵
2023 03 09