Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

potencijalna prevara, obratite paznju!

devojke, desilo mi se nesto vrlo cudno... pre neki dan sam porucila cizmice od korisnice AndjelaPopovic koja ima 57 utusaka, i odmah smo se sve dogovorile, oznacila ih je kao prodate poslala ih je sutradan. juce su mi stigle i bila sam u soku! Uopste mi nije poslala cizme sa oglasa, koje su "kao nove" vec neke potpuno druge, izlizaane i pocepane [:uplasen] i potpuno drugi model. i naravno da sam poludela i trazila novac...imale smo raspravu i gomilu prepirki preko poruka, i danas mi je doticna vraatila novac za cizme. uplatila mi je na racun i sve vreme je potencirala kako nije prevarant i kako uopste ne razume u cemu je problem. i ona nastavlja i dalje da vice kako ce doci u zrenjanin da se upoznamo jer sam drska i izmisljam da cizmama nesto fali. i vredja mi inteligenciju, tvrdeci da su to iste cizme i da sam ja kriva sto nisam trazila jos slika. kao, te trakice koje poslate imaju se na slici sa oglasa ne vide jer su uvucene...a alke?! molim vas za pomoc, dokazite mi da nisam luda, uporedite slike, jos na kraju ispaala ja drska sto besnim bez razloga... i obratite paznju na clanicu ako planirate saradnju. [slika:0ce68574-58ff-4c1d-844b-c4986bf48697] [slika:2b3c6a12-1027-4716-b6f4-30d57b2f696c] [slika:0c8660b8-d84c-4f69-85f0-e9a8eacd0478] [slika:ac076a0e-efc1-4572-9d13-a0c569258be3]
2014 10 29
eto slika, oglasa i cizama koje su meni stigle. jesam dobila novac i mozda sam bila drska, ali ne zelim da me nekok pravi ludom, to nisu iste cizme!!!!
2014 10 29
koji bezobrazluk i idiotizam, nemam reci. mozda su iste cizme ali na gornjoj slici je sakrila nekako da ima te rupe i kais, a o pocepanom delu da ne govorim [:vrtoglav] [:besan]
2014 10 29
ma nisu iste, pete su razlicite, i model. skroz....
2014 10 29
aha,videla sam sad na profilu njenom, nisu iste. verovatno je mrzelo da slika pa nasla neku sliku na netu, tako nesto. uzas. mada,stavila je "sa znacima nosenja"u opisu, trebalo je da je pitas sta podrazumeva pod tim
2014 10 29
Otvorila je i ona istu temu o tebi
2014 10 29
Novac joj je vracen,ali posto je gospodja-gospodjica nevaspitana,bezobrazna,preti,i izbegava licni kontakt i licno preuzimanje cizmi (sa moje strane),posto je novac vec dobila,e pa videcemo se u Zrenjaninu draga [:osmeh]
2014 10 29
Ja samo mislim da licni susret nije vredan mog vremena ali posto ja nisam kriva, necu ga izbeći. Naravno da sam se iznervirala, jer doticna pokušava da me ubedi da su to te cizme i ne priznaje gresku.
2014 10 29
Vidi se da nisu iste cizme, i dobro je sto ste resile problem tj. sto ti je vratila pare.
2014 10 29
obicna prevarantkinja poslala mi je cizme koje su lepljene super lepkom i fazi raspadanja a u ponudi je bila druga slika i pisalo je da su cizme nove .OBICNA PREVARANTKINJA mika100 2014 01 15, 12:33 AndjelaPopovic komentari: Dobila sam negativnu iako sam predlozila vracanje ukoliko nije zadovoljna??Da li neko ne moze da saceka odgovor vec brze bolje reaguje??? ovo je njen negativan utisak.Da to nisu te iste cizme?
2014 10 29
Pritom, oglas je izmenjen, pisalo je da su kao nove, a sad pise da su sa znacima nosenja. Nije mi palo na pamet da uslikam oglas jer nisam ni sanjala ovako nesto....
2014 10 29