Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Postavite sliku kose, frizure...

[:kezitise] bojim se da mi nece potrefiti bas onako kako sam ja zamislila :D
2015 01 20
Ma tu nema mnogo da se promasi. Ja se samo ne bih usudila celu kosu da farbam. Slaba sam jako na nju i na veliko eksperimentisanje na njoj. [:smejuljitise] . Nisam jedna od onih kad je los period u zivotu da menjam frizuru. No no kosa. [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 01 20
Hahaha a jesi luda, takva sam i ja, jedva sam se bila usudila da izvucem taj crveni pramen, a da dam celu kosu...nema sanse :D duge su to godine pustanja [:smejuljitise]
2015 01 20
Super tema, ja prvo primetim isto kosu, pogotovo ako je duuga [:plakati] ili kratka ali da devojka ume da je nosi :)) Evo u prilog dve slike, kad sam bila skroz crvena pre 4 godine i poslednji friz - ombre, ali sad je "duza" i malo lepsa (manje spaljena) [:kezitise] [slika:7955d8dc-1b62-4aa4-b4d8-6176c6cd663c] [slika:a29e8eea-4f5c-4b2d-a88d-25f2f06bb68c] By the way, Kaca nije ni cudo da si bas ti napravila ovu temu jer kosa ti je stvarno preelepa :D Takodje i myownwonderland :D
2015 01 20
inace ovo je moj naomiljeniji tip frizure gle, sad mi ubacio sliku gad... [slika:5c431045-55cb-420b-9313-5f16867405f2]
2015 01 20
ili ova, posebno boja [slika:dacdac75-7720-4707-8eb4-ccd0625e6772]
2015 01 20
SukiStStyle- Hvalaa puno. [:lepota] Bas ti lepo stoji crvena boja. Je li ombre stvarno toliko spale kosu? Ja i da bih dobila malo tih svetlijih pramenova, morala bih da stavlja hidrogen i ta malo jaca sredstva za posvetljivanje, pa se bojim da je ne spalim. [:tuzan] Ja mnogo volim i kratku kosu da vidim na devojci, ali to ne stoji svima. Imam recimo drugaricu koja se sa bas duge kose zbog snimanja morala osisati do koji cm ispod ramena i stvarno joj preeelepo stoji tako. Lepse nego duga kosa. Mayana- nekako mi se cini da te smedja kosa cini mladjom (ima sigurno vremenske razlike kada je to slikano), ali meni se smedje sviiidja. [:poljubac]
2015 01 20
obe s dugom kosom su od prosle godine. ova smedja je ustvari crna preko one crvene, pa mi se isprala.
2015 01 20
o lazem! kraj 2012 i jun 2013. pise datum na slikama [:smejuljitise]
2015 01 20
Daaa to sam cula da kada se ofarbas u crveno, ako imas taj crvenkasti pigment posle tesko mozes drugu boju da dobijes. [:osmeh]
2015 01 20
Hvala [:lepota] Da da isti slucaj i kod mene, trebalo mi je vremenaa da skinem crvenu boju bas zbog mog crvenog pigmenta, ali ombre meni uopste nije spalio kosu vec mi je cak i postala posle malo svilenkasta na krajevima naizgled, valjda zbog nijanse a i dobar mi je frizer :D Nego meni je spaljena jer sam promenila gomilu boja za kratko vreme a i crvena boja je uzasna za "zdravlje" kose: crvena---ridja---crna---smedja (htela sam da se vratim u moju boju)---satirano plava---plava---ombre. Eto [:jezik] Mayana meni se mnogo svidela prva slika (pogotovo sto si crvena) ali druga me je onda odusevila, po mom ukusu mnogo lepse ti stoji ta i boja ociju ti dodje jos vise do izrazaja :))
2015 01 20
Aaaaaa pa gde ce ti duuusa zeno da tako mucis kosu. [:jezik] Ja mu dodjem zastitnik prava kose. [:smejuljitise] Ja volim crvenu, ali tu neku tamniju nijansu crvene. [:lepota]
2015 01 20
hvala [:stidljiv] ja obozavam tu rubin crvenu, kao crno vino, ne mnogo svetlu. ili neku ljubicastu nesto tako cu sad da roknem [:smejuljitise] moj dosadni muz stalno hoce crnu al meni se crno samo ispere, ne mogu da mu objasnim...
2015 01 20
Hahaha sta cu, u tom periodu sam bila bas lujka, htela sam sve da probam, naravno sto je nomalno imala sam neeku granicu :D a sad je pustam, ali ne ide [:plakati] Koliko je tebi trebalo da ti naraste, kako je gajis haha? myownwonderland isto pitanje, obe imate bas bas duge kose :D Meni ni onaj cuveni Biljanin sampon za rast nije pomogao samo je smrdeo :/
2015 01 20
Daa rubin crvena [:lepota] Mozda trula visnja, to je kao ljubicasto-crvena? :D
2015 01 20
1 2 3 4 5 6 ... 22