Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Precenjeno...

http://mojekrpice.rs/items/kozmetika/1176335/balea-golden-shine-you-are-gold-limited-edition u DMu je 269din... I tako...
2015 01 31
Ali kad vidim da neko sa 2 utiska traži uplatu unapred naježim se...
2015 01 31
•*´¨`*•Uplata se vrsi PostNetom,clanovi koji imaju vise pozitivnih utisaka moze i placanje pouzecem. oooooooh, odooh da se kupam, ne mogu vise ovih nerealnosti da gledam...
2015 01 31
http://mojekrpice.rs/forums/topics/154430/u-soku-sam [:osmeh]
2015 01 31
ja sam narucila od nje 7 knjiga za 1000, uplaticu joj unapred jer zvuci normalnije od nekih sa 278+ utisaka, ako me prevari doci cu da kazem da ste bile u pravu. ako me ne prevari imace treci pozitivan. ovu kikiriki haljinu je moja drugarica kupila u obr, u butiku, SA ETIKETOM za 1200, ako cemo vec o precenjenim stvarima http://mojekrpice.rs/items/odeca/1112476/kikiriki-sljokicava-haljina
2015 01 31
Rafaelo, izuzetno cenim tvoj napor koji ulazes da me pljunes, ali to mene ne zanima, Kikiriki u Obrenovcu nema radnju, moja je uzeta bas u njihovoj radnji na bulevaru pre dve godine. U toj istoj radnji, prosle godine su dugacke suknje bile oko 5000din, a ja u veleprodaji tu istu suknju uzela za 2200din, tako da znas da Kikiriki nema fiksne cene i da u VP moze da udje svako ko ima butik ili neku vezu, kao npr DM koji ima fransizu ovde i koji je jedino prodajno mesto za Balea proizvode.
2015 01 31
zasto bih ja tebe pljunula? sama si pokrenula temu o precenjenim stvarima. ako zelis da pogledas gde mozes naci povoljne KIKIRIKI stvari, javi se kad budes dolazila da ti pokazem [:osmeh] (osim ako kupovina na bulevaru sama po sebi ne nosi neku posebnu tezinu) [:lepota] druga stvar, kao sto kikiriki nema fixne cene pa ti mozes da platis koliko god i gde god i isto tako prodas, tako je devojka mozda ovaj predmet dobila, nema pojma koja mu je cena i stavila ju je odokativno... tek skinuta sa bloka i opet guras nosic u tudje stvari, ccc [:vrtoglav]
2015 01 31
Rafaelo, dobro došla smaračice dosadna! Jel može IJEDNA JEDINA TEMA da se otvori na ovim krpicama A DA SE TI NE UVALIŠ U NJU ko muva u govno?
2015 01 31
O Rafaelice, javi se kad budeš prešla 10 saradnji, može? Ja toliko negativnu osobu nisam skoro videla, pa čak ni na ovom sajtu.
2015 01 31
ako ovakav komentar treba da me uvredi, jbg... sta da ti kazem [:tuzan]
2015 01 31
sta zelis da ti kazem kada predjem 10 saradnji, ako ih predjem? negativna osoba u temama koje su otvorene samo da bi se neko nagazio - da. hvala [:osmeh]
2015 01 31
ja kikiriki haljine vise ne kupujem u njihovoj radnji, bas jer pice cene, nego lepo pozovem druga, on me najavi u Kikiriki radnji gde je VP, i milina... A sta mislis, ako joj sad javis da je taj losion u DMu 269din, da li ce da prepolovi cenu? [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 01 31
Možda da malo oladiš sa tako čestim maliciozno-sarkastično-potcenjivačkim komentarima i da se prvo malo upoznaš sa članicama (koje uopšte nisu loše). Ovde niko ne voli gornje pomenut način komentarisanja, pa sama sebe dovodiš do ovakvih reakcija.
2015 01 31
ovde si uglavnom samo ti negativna kad god se uključiš. nikad ništa lepo i pozitivno od tebe nisam uspela da pročitam osim što si se našla bitna i pametna da se žališ što bankar neće tvoje gaće... zaboga!
2015 01 31
Sofi, ja nju pamtim kao neko ko tripuje da me poznaje, tako da-neka, mozda mi se i na fb uvukla kao neki lazni nalog, pa misli da tako moze da prati i moj zivot i desavanja... [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] svako malo, ona ima neki komentar o meni, to su mi najdrazi fanovi, kao i ona jedna koja ima laznjak sa kog zvali po forumu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 01 31
1 2 3 4 5 ... 48 Sledeći