Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Sta poklanjate dragom za Dan zaljubljenih? :)

Sv.Trifun se blizi [:lepota] Imate li vec ideje? [:osmeh] [:osmeh]
2015 02 07
Bože sačuvaj [:sokiran] Poklanja on meni [:jezik] Zapravo, ja biram [:osmeh]
2015 02 07
Ako imate zajednicke fotografije, idite i napravite ih u nekom malom formatu. Kupite trakice one ukrasne, uvijte sliku i vezite masnom. Kupite kutiju srce i u nju stavite te fotografije i one cokoladice najlepse zelje. [:osmeh]
2015 02 07
Ili ako je zaljubljenik u igrice. Kupite mu cd sa igricom i upakujte u kutijicu. [:osmeh] Ili sprejem ispisati nesto vase na nekom zidu i odvesti ga tamo. Odvesti ga da uradite tetovazi Pola srca na vasu ruku pola na njegovu.
2015 02 07
Valentajn znas kad bih se tetovirala zbog nekog tako prolaznog decka (prolazno je sve dok se ne udam, btw), pa makar bilo i srce ... [:sokiran] Tetovaze se ne rade tek tako.
2015 02 07
[slika:01bfdf93-36f9-4f08-8277-f37550b369d7] Ja cu nesto slicno,necu bas u detalje. Pohvalicu Vam se par dana nakon 14og,ako mi plan i uspe [:jezik] [:smejuljitise] [:poljubac]
2015 02 07
Pa nisam mislila sa prolaznim. Ako je ozbiljno i ako se ima nesto u planu to je drugo. Mislim ako je prolazan onda ne treba ni trositi pare za bilo koji praznik. Hahaha [:smejuljitise]
2015 02 07
A pa nije bas tako, nemoj da si surova, i oni vole paznju. [:osmeh] Kao sto rekoh, nista mi nije ozbiljno dok ne dobijem prstencic jednog dana, a i tad je pitanje da li bih radila tetovazu.
2015 02 07
ja sam mom jednom poklonila kljesta i cekic.....tako da ja ovo nebih trebala da komentarisem.... [:smejuljitise] [:vrtoglav] [:jezik]
2015 02 07