Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Da li i vas nerviraju takozvane razmene?

Moj licni stav i licno misljenje jeste da me uzasno nerviraju razmene. Posedujem dobre, kvalitetne stvari za koje sam maksimalno spustila cenu i mislim da nema potrebe za razmenama zato sto sam, kao sto sam i rekla, stavila cene koje su sramotne za stvari koje posedujem! I onda jos traze razmenu i ne zele da imaju nesto sto zele po NISKIM, SRAMOTNIM cenama! :( Da li i vas to nervira? :)
2015 02 16
Mene ne nerviraju, ja volim razmene. Sto se tice "niskih, sramotnih cena" tebi su mozda niske, ali drugima mozda nisu. Neko bi prosto da menja garderobu i zato voli razmene, a neko bi da oslobodi orman. Ja to tako gledam. I postujem i jedno i drugo. [:osmeh]
2015 02 16
Iskreno, nemaju svi toliko para da priuste neku stvar i zato traze razmenu, jer je lakse platiti samo postarinu. Ili im je i dalje nerealna cena i ne zele da plate. [:osmeh] Ja iskreno nikad ne bih dala 500 din. za polovan sorc plus postarina. Pa oticu na buvljak gde prodaju markirano i kupiti za smesnu cenu.
2015 02 16
Ok mi je da te nervira kada te neko pita da li ih radiš, a ti si navela da ih ne radiš i ne vidim zašto bi te nerviralo što je drugi rade. Mene tako nervira kada mi neko nudi kupovinu, a navela sam da hoću razmenu. :) Razmene su stvar izbora, ja kupujem kada mi se nešto dopadne, ali rado se razmenjujem kada se nađem sa nekom osobom, zašto ne bismo obe uštedele, pa i tih 500 dinara? Bila sam u situaciji da devojka čeka platu da bi platila poštarinu, a da ne ostane bez dinara, poštarina je 150 dinara, nekima prilično mizerno, nekima hleb za 3 dana. Situacija je loša i jednostavno je ovo način da izađemo jedni drugima u susret.
2015 02 16
Jeste, u pravu ste i postujem vase misljenje :) Razumem da neki nemaju para da kupe stvari i da je, naravno, razmena najbolje resenje :) Ali zasto onda pitati za razmenu ljude koji su istakli da NE RADE razmene i zasto traziti za razmenu stvari koje su vec MAKSIMALNO snizene a NISU POLOVNE? Razumete sta zelim da kazem :) Nije u redu traziti razmenu za NOVE i JEFTINE stvari :) Ali u potpunosti razumem danasnju finansijsku situaciju i shvatam sta mi govorite i u potpunosti se tu slazem sa vama :)
2015 02 16
Slazem se sa tobom bebili,za nekoga te cene nisu niske,neko nema ni toliko sebi da priusti,zato je ovaj saji i napravljen,za prodaju i razmenu stvari.A,najiskrenije,neke clanice znaju bas da odrape cene za neke stvari koje u radnji kostaju toliko,e to je sramno ili prodaju neke krpe po visokim cenama,ne znam da li ste nekada isle na stari buvljak,sto je slicno jer su polovne stvari kao i ovde u vecini slucajeva,svasta ima da se nadje po minimalnim cenama,cak i nove stvari,zato mislim da mozda preterujemo sa cenama.
2015 02 16
Lalalalalala ne želim da te uvredim, ali relativno skoro sam ja otvorila temu u kojoj tražim majice isključivo za razmenu, a ti si mi nudila prodaju, tako da to ide u oba smera, problem je što ljudi ne čitaju i ne poštuju tuđu rešenost. [:osmeh]
2015 02 16
Tacno, to je istina Iva :) I izvinila sam se zbog toga, zaista nisam videla da si napisala da trazis razmenu :) Evo, ako si zaboravila da sam ti se izvinila u porukama sad ti se javno izvinjavam, stvarno nisam videla :)
2015 02 16
Ne pravim problem od toga, ne moraš da se izvinjavaš, samo hoću da ti ukažem na to da ide u oba smera, samo treba da se čita i to je sve. [:osmeh]
2015 02 16
Naravno :) Slazem se sa Tarom :) Neke cene na koje se mogu naici na sajtu su stvarno van svakog smisla :) Videla sam bas skoro neku haljinu koja ovde kosta 3000din a nasla sam je u jednom, mogu reci, dosta popularnom butiku za 1890din tako da se slazem da je to, u stvari, sramotno :)
2015 02 16
Ni mene to ne nervira kod mene ima majicice po 100,150,200din ....i radim razmenu samo sto devojke sami mi kazu da izaberem kod njih skuplje stvarcice da ne gledam cenu [:osmeh] meni i kad traze da kupe nesto ja prvo pogledam dali mi se nesto svidja da ja to razmenim [:smejuljitise]
2015 02 16
Razmena rules!!! Verovale ili ne, samo sam jednom bila jako razocarana (tada i dobih ovu negativnu [:sokiran] ) inace, prezadovoljna sam! Retko se ko bruka, do te mere, da salje krpe isl. Ili sam ja imala srece [:lepota]
2015 02 16
Razmene su ok ako jedna strana nije nasilna, sretala sam se sa onima koje na "nisam za razmenu" krenu da me sile bukvalno. Ne gledam u 100,200din, ali ima onih koje gledaju, pa sa njima obicno i ne bude saradnje, mislim, pita za razmenu za neku moju stvar npr od 600din, ja vidim nesto od 700din, ona tu preklapa ovo ono sa cenama u dinar, pa ja da platim obe postarine, a jedna je 150din, druga 240din, pa idi bestraga, necu onda nikako. Ako se menjamo, menjamo se glava za glavu u smislu robe, ne aj ti obe plati postarine, pa pusti 50din, pa ne znam ni ja sta [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 02 16
Lalalala, zašto bismo jedna drugoj davale keš ako ja imam ono što tebi treba i obrnuto? To i jeste poenta ovog sajta, u prodavnicu kad udjes nema trampe, pa zato i ne možemo da priuštimo sebi sve ono što želimo da imamo, sa druge strane, ovde svaka od nas ima nesto što nekome drugome treba, i to je samo spajanje lepog i korisnog [:osmeh]
2015 02 16
Ja sve razumem sta vi kazete i slazem se sa vama ali nisam sigurna da li ste vi mene najbolje razumeli [:osmeh]
2015 02 16
1 2 3