Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Pomoc u vezi crne magije

Slazem se sa SukiStyle. .... Monseratt .. kažeš veruješ u Boga i ideš u crkvu. To je lepo. Poseta crkvi, manastiru ne podrazumeva samo da ides i da zapališ sveće, već da prisustvujes Sv. Liturgiji, Pričešćivanju, Ispovesti. Ako to radiš i ako se redovno moliš i kod kuće, nema razloga za strah. Smatram , ako si pravi, istiniti vernik ne treba ti ovo na kraju - "ima li neko podatak od neke osobe koja to skida uspešno" - Samo Bog može da ti pomogne. Idi u najbližu crkvu, manastir ili ako poznaješ sveštenike, pa te je sramota idi u susedno mesto u crkvu. Ispričaj sve to. Ako je pravi duhovnik, mada je danas i njih teško naći, pročitaće ti molitvu za skidanje vradžbina, proklestva. E, sad! ne moj samo jednom da odeš i to da bude to. Moraš češće da ideš na te molitve, praznikom da prisustvuješ Sv. Liturgijama, da se ispovedaš, postiš, pričešćuješ. Počeo je Veliki Časni post, prošlog ponedeljka. Pa moje pitanje je: " Da li si postila na vodi? Jesi li se pričestila?..." Moraš to da radiš. Ako imaš osobe u svom okruženju koje se bave sa crnom magijom ( Vlaška, Muslimanska, Ciganska...) moraš da postiš sve postove, svih 40 dana, takodje petkom i sredom, sem Trapavih nedelja i NE BOJ SE NIŠTA. TAD JE GOSPOD SA TOBOM. Ako ti još neka pomoć treba, stojim ti na raspolaganju.
2015 03 01
hvala ti. nisam postila na vodi,trebala sam sada sad je kasno. kadmoze opet
2015 03 01
Mozes od sledeceg ponedeljka. :)
2015 03 03
Crna magija mi je skoro uništila život.Preživeo sam tešku muku kada mi je jedna gdja iz Beograda skidala.Mučnina,nesvestica i povraćanje neke zelene tečnosti je trajalo par dana a bio sam na ivici samoubistva jer sam sve u mesec dana izgubio.Posao,prijatelji,porodica..sve mi je bilo uništeno.Nakon skidanja magije,prošlo je mesec dana da se sve vrati u normalu.Imam sada osecaj kao da se nista lose nije desavalo.Ako zelite kontakt te osobe da vam pomogne,kontaktirajte me na mail [email protected] je cudo i preporucujem je svima koji zele da rese ozbiljno svoj problem
2016 10 28
> Monseratt: > ali kakve ljubavne cini,mene svekrva PREZIRE I NE PODNOSI,resena je da me istera... Može ti pomoći ova gdja sto je meni pomogla oko svekrve da je smiri jer sam se uverio u njenu moć.
2016 10 28
> Monseratt: > ja sam preplasena..nr znam sta da radim,najpametnije sta je. verujem u boga i idem u crkvu,ali opet....strah me i za sebe i porodicu. psihicki sam ok,ali stoji mi to negde u mislima i kad se setim toga uplasim se.koji su simptomi tog loma,jel zna koja?kako takva osoba ima ponasanje,kako zivi itd.? brata i snaju mi je razdvojila ta crna magija,potvrdjeno.znaci ne znam vise sta da radim.....ima li neko podatke od neke osobe koja to skida uspesno,pomagajte Javi mi se da te uputim kod proverene osobe.Nadam se da nije kasno sa odgovorom.
2016 10 28
Imam ja kontakt osobe koja je meni mnogo pomogla protiv crne magije , a pomogla mi je da rešim neke probleme uz pomoć magije. Sam sam prošao takve probleme, a imam i osobu zahvaljujući kojoj sam danas živ.
2020 08 29
Pozdrav, ja bih da pohvalim jednu zenu koja mi je pomogla da vratim svoju staru ljubav, i skinula mi je crnu magiju, Ako neko ima ljubavnih probleme ili sa crnom magijom neka se javi + 385919473583
2022 03 02
> MedenoMoje: > Pozdrav, ja bih da pohvalim jednu zenu koja mi je pomogla da vratim svoju staru ljubav, i skinula mi je crnu magiju, Ako neko ima ljubavnih probleme ili sa crnom magijom neka se javi + 385919473583 Pozdrav,molim te ako mozes da mi posaljes kontakt te zene na mail [email protected].
2022 05 27
> Markosr: > Imam ja kontakt osobe koja je meni mnogo pomogla protiv crne magije , a pomogla mi je da rešim neke probleme uz pomoć magije. > Sam sam prošao takve probleme, a imam i osobu zahvaljujući kojoj sam danas živ. Može broj?
2023 12 02
Moze br od ove zene u bg?Unapred zahvalan!
2024 04 14
1 2