Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Kupci koji odustaju

Ovde stavljam od sad link svakog profila koji da podatke i odustane od kupovine, bile ste upozorene vise puta javno da cu to uraditi i opet ste se ze***e sa mnom. Tako da nema vise bunite se ljutite, bas me briga. http://mojekrpice.rs/prodanovicka-77217 pre 8 dana ostavila podatke i i dalje se ne javlja kontaktirana je bila na oba broja koji ima na profilu i linku i nije nista odgvoroila, bila je na sajtu ni tu vise ne odgovara mada je prrvo rekla kao u ponedeljak ce. Tako da zaista mi je zao , ali nema vise sale.
2015 03 26
Ja nažalost brišem poruke ali bih imala jedno 50 imena da ti dodam temi :D
2015 03 26
ja ne brisem poruke od kada sam otvorila nalog ovde ali nebi da zatrpam clanici njenu temu [:osmeh]
2015 03 26
Pa iskreno, ja sam napravila jer mi je pukao film, ranije nisam imala potrebu ali sad mi je dosta, zao mi je sto je tako, ali zaista nema svrhe vise, mozda ce se opametiti vecina. Zao mi je jer ikad se nezna danas sutra mozda bi i mogla da saradjujem sa njima ali one mozda nece to zeleti zbog ovoga, tako da naglasavam. Zao mi je sto ovo radim ali drugacije nemoze. Evo ista clanica mi se javila da joj je zao da jo kasni plata. Tako da eto, svega ima.
2015 03 26
Takodje dodajem clanicu http://mojekrpice.rs/merlinka90-58904 koja vec 21 dan kupuje parfem. Lepo je mogla reci da odustaje, ali ne razumem zasto ostavljaju podatke i sve i stalno vice evo sad ce. MOLIM VAS ne ostavljajte podatke i ne ugovarajte kupovinu ako ne planirate da kupite.
2015 03 26
ja dodajm ovu clanicu http://mojekrpice.rs/dragstor-68635 uzela je podatke za uplatu, verovatno mislila da cu poslati paket na ler, pa da ni ne uplati. korigovala sam joj cenu da se preklopi sa postarinom, jer smo daleko za nalazenje i devojka 8dana zavlaci.
2015 03 26
E, kada je Roza (koju smatram anđelčićem na kvadrat) digla stub srama, znate dokle je došlo... 3:) Opet citiram čika Balaševića - I prekrdašilo...
2015 03 27
Ja neću dati doprinos temi imenovanjem članica odustajalica jer, kada imam crno na belo da sam pisala kratko i jasno 2x nekom ko me ignoriše, a pulsira mu zeleni semaforčić redovno, ič me ne zanima da se dalje bakćem. Ne vredi, niti išta menja da im posvećujem postove, jednostavno će sledeći put (ako do toga dođe) imati jednako "kulturni" tretman ćutanja od mene.
2015 03 27
ja ne kapiram da li je tesko da neko javi-e necu ipak, ne mora ni da kaze zasto, ali ono, ako mi uzmes podatke-udostoji se, pa sta sam ja, javno dobro ovde?
2015 03 27
Ima svakakvih ljudi, neke teme će ostati nerazjašnjene, ma koliko bile potencirane. Da li to rade iz dosade, zabave ili možda prostog bezobrazluka, saznaćemo kad na vrbi rodi grožđe, stay tuned...
2015 03 27
usput, ja sam od jedne clanice izgubila poruku, negde se zatpala i da me ubijes, ne mogu da je nadjem da uzmem broj, a zamolila sam je da mi ostavi suknju par dana, strovalial pare na registraciju, kiriju, struju, kojesta, ono, dzaba mi suknja ako nemam za benzin da je setam po gradu hahahahhaahaha, pritom, suknja je bila u kombinaciji ponudjena, ne pojedinacno da bih je nasla na pretrazi ikako, i ne mogu da se setim nicega osim da smo dogovorile nalazenje u Glavnoj u Zemunu [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] pa nek mi se javi ako ovo cita [:osmeh] [:osmeh] [:lepota]
2015 03 27
Eto, vidite, dešava se svašta... Pre nego što nekom nešto uzmemo za zlo, treba da se strpimo sa reakcijom. DzoDzo, možda treba da snimamo emisiju "Sve za krpicu" i spajamo greškom razdvojene kupce i prodavce koji su slučajno izgubili kontakt. <3
2015 03 27
e, ja sam Dragstor clanici poslala ne jednu poruku, nego svaki put kad je rekla-danas uplacujem, pitala sam da li je ok sa brojem racuna i tako tim, mislim, da nisam trebala da joj na noge odnesem i jos ometem kucu?
2015 03 27
Izgleda da neke članice ne znaju za pojam - prag tolerancije. Ali avaj, ovo nije mesto za prevaspitavanje... Ima nekih koje su toliko komplikovane da držim sebi palčeve da od mene nikada ništa ne požele, po cenu da mi pauci raspletu mreže po odeći od slabe prodaje. Možda, ako u ličnu dostavu uključimo i generelno prolećno sređivanje kuće, počnu redovno da pišu odgovore i poštuju dogovore...
2015 03 27
Svaka cast za temu,primenjujem od sad..nema vise smisla...kliknu zelim,jos se i dopisuju i traze racun za uplatu..sutra uplacujem,ili za dva dana..i niiikad se vise ne jave..pre sam samo brisala takve razgovore kad vidim da ta osoba nema nameru da odgovori ,a kamoli da me udostoji odgovorom da je odustala,ni rec -necu, ni- ne zelim,ni- cao,zrdavo,dovidjenja..e od sad cu da ih navodim ovde...
2015 03 27
1 2 3 4 5 ... 15 Sledeći