Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kako da kosa brzo poraste ?

Ako neko ima neki savet neka napise [:osmeh] [:poljubac]
2015 06 18
vip zoo konjski sampon,mnogo dobar,imas ga u Liliju i DM_u :)))))
2015 06 18
Mazi ricinusovo ulje na teme glave ili napravi sampon od onog litarskog sampona od koprive, AD kapi, pantenol rastvora i ricinusovog ulja i peri sa tim kosu, bice ti malo masnija nego inace zbog ad kapi u ricinusa i verovatno ce morati cesce da je peres, ali je zdravo za kosu, ojaca i izraste ti dosta nove dlake, a i tvoja brze raste, mada opet sve zavisi od toga kako ti inace raste kosa, ja sam to probala i delovalo je, mozes jos da ispiras kosu sa cajem od koprive. [:kezitise]
2015 06 18
Ja sam pravila tu muckalicu samo bez ricinusovog, jer nisam htela da mi kosa bude jos vise masnija, jer se i sama brzo masti. Ali mi je mnogo vise nove kose izraslo otkad koristim samo Afroditin sampon od belog luka (1l je 200 i nesto din). Bolje prvo njega da isprobas, jer je jeftiniji, a muckalica ta te izadje do 1000din. Bitna je i ishrana, stres, kako kosu tretiras... A zavisi i u kakvom ti je trenutno stanju kosa i zasto ti je opala (ako jeste).
2015 06 18
Imaš na raznim forumima i sajtovima savete za brži rast kose. Ja sam probala sve moguće, ali izgleda da sam toliki baksuz da na moju kosu ne deluju u smislu da nisam primetila da brže raste [:vrtoglav] Ali svakako mućkaj te maskice i maži ulja, kosa će ti biti zdravija i krajevi će manje da se krzaju pa nećeš morati često da ih skraćuješ i eto malo duže kosice [:lepota] [:poljubac]
2015 06 18
Murder i ja pricam iz svog iskustva i meni je ovaj kombinovani sampon pomogao, ako nisi probala nemoj da pricas da ne valja. [:osmeh] I nije nista cudno sto su ti siske za godinu dana porasle ispod lica, jer kosa raste od 1cm do 1,5cm mesecno, za 12 meseci moze ako imas dobre gene dobrih 20cm kose da ti izraste, a ako ne koristis nista raste ti novih 12cm kose, pogotovu st siske najbrze rastu, ja sam ih pre par dana skratila, mozda pre 8, 9 dana i nisam ih nosila na licu, danas sam morala opet da ih kratim pre nego sto sam izasla u grad jer sam provalila da mi upadaju u oci kad sam ih isfenirala, tako da ono, meni je sampon pomogao, treba sve isprobati i videti sta ti najvise odgovara i pomaze. [:kezitise]
2015 06 18
ja sam mazala dobrojutro margarin to mi rekla baba da je dobro sa zumencem od jaja se umuti da se zgusne dobro i tu se stave ade kapi pet kapi to ima da se kupi u apoteki i tu se jos doda med domaci najbolje livacki i onda se to stavlja u kosu svaki put kad ocete da perete kosu meni je kosa od toga procvetala skroz bas sam se odusevila za recept[:osmeh]
2015 06 24
Za sve devojke koje hoce da im kosa poraste,koristite kvasac!Ja sam probala i odusevljena sam,em sto kosa raste od njega,em stovam kosa bude posle toga sjajna i extra.Recept je ovakav:jedan kvasac,jedna kasicica ulja i meda,to se sve umuti sa naraste i sacekati malo,posle toga dodati zumance i to je to:-) imate to i na youtubu da vidite,kucajte maska za brzi rast kose [:osmeh]
2015 08 12
Izvinite nisam dobro napisala,jedan kvasac,jedna kasicica mleka i meda,i posle zumance [:osmeh] izvinite za rukopis,u guzvi sam bila
2015 08 12
Sofia..podrzavam te u potpunosti i slazem se sa tobom....I meni pomaze isti sampon..odlican je za kosu.....
2016 01 17
I ja se slazem sa Sofiom...puno devojaka ga koristi i svi ga hvale po forumima, tako da pomaze stvarno. I mislim da ga je skoro svaka devojka barem jednom probala. Secam se da smo jednom drugarica i ja pravila u isto vreme, obe smo primetile da se nesto desava od njega a to je da su se pojavile one nove dlacice pri temenu (sto bih ja rekla baby dlacice :D ) a ona je u njen dodala i ricinus ulje, a ja nisam jer mi se kosa brzo masti i bez njega. Ono sto je najbitniji sastojak u toj muckalici je pantenol rastvor jer je on za oporavak koze. Tako da sam ja sad uzela njega da samostalno koristim i primetila sam da mi se posle samo 2,3 x koriscenja pojavila ta nova kosa.
2016 01 17