Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Blokiranje na forumu + info

Drage dame, Danas je počelo blokiranje na forumu! Dakle, ko je postavio temu u pogrešan podforum, ide na blok. Veoma je jednostavno. Rasprodaje idu u podforum RASPRODAJE. Što se tiče podforuma TRAŽIM, imam neke smernice kako da ga koristimo: 1. Tražim određenu stvar za kupovinu 2. Tražim određenu stvar za razmenu 3. Tražim razmenu (neodređena stvar, samo želite saradnju) 4. Tražim povoljne stvari za kupovinu (neodređena stvar) Mislim da bi bilo preglednije ako odmah u naslovu navedete šta tražite i da li želite kupovinu ili razmenu. Primenjujte ova 4 tipa naslova. Pošto nam je odbijen zahtev da imamo poseban podforum za RAZMENE, te teme kačite u tražim. Pitanja? Želim vam lep dan! [:lepota]
2015 08 03
da li i dalje vazi pravilo samo jedna tema dnevno u rasprodaje i jedna u trazim? i ako neko obrise svoju temu od jutra i postavi novu popodne da li se to racuna kao jedna tema? posto neke kace po hiljadu tema zaredom (ili razbacano u toku dana) u tim podforumima. hvala
2015 08 03
Sva pravila ostaju ista, ništa nije novo. Samo ne želim da ponavljam ono što je rečeno već milion puta. Osnovna dužnost članova je da se upoznaju sa pravilima sajta.
2015 08 03
Draga Adminka, neka ti je sa srecom, imaces pune ruke posla, da ti nisam u kozi. Nego, bas sam malopre gledala podforum Rasprodaje, da covek ne poveruje da ima preko 2000 strana. Stoje teme od prosle godine, samo par clanica je azurno da brise svoje stare teme, ali sta sa ostalima? Da li postoji nacin da sve to obrises nekim super dugmetom? [:smejuljitise]
2015 08 03
Videću da obrišem i suvišne teme, da malo napravim čistac. Mislim da ne mogu sve odjednom [:tuzan]
2015 08 03
Potpuno razumljivo, ovaj javasluk traje vec duze vreme, tako da se i ne ocekuje da se sve sredi za jedan dan. Kao sto rekoh, da ti nisam u kozi, ali cisto da znas, imas punu podrsku clanica, i ako ti treba bilo kakva pomoc, mi smo tu [:lepota]
2015 08 03
Posto vidim da se najavljuju promene, sta se desava sa ,,Novcanikom" i sa svima nama koji smo bacili novac?
2015 08 03
Do novčanika nismo stigli. Jedna članica je rekla da je uplatila i da nije dobila uslugu VIP članstvo, tako da sam ja prosledila link njenog profila da provere šta se dešava. Inače, što se toga tiče, najbolje da mi pošaljete poruku u inbox, ukoliko imate problem oko novčanika, usluga (čega god) i ja ću link vašeg profila proslediti dalje da provere šta se dešava.
2015 08 03
Samo danas svaka stvar na mom profilu snizena za 100 din. Od sad do 00:00 Na ove cene oduzmite 100 din !!! Javite se i pitajte sta vas zanima. Pozdrav 😊 Takodje vrsim i razmene
2016 10 16
Kako je moguce odblokirati profil?
2016 12 12
Kalo da obrosem temu kad postavim i prodje kad se pretisne na kantu nece da se brise
2017 08 23