Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Porudžbine iz e-prodavnice /

Da li poručivati sa sajta aliexpress??

Ja narucila 20 cetkica za sminku za 3,50 dolara i kraljevske su!
2017 01 23
Ja kupujem preko alija, jaknu sam kupila savrsena je, satove neke, masme za telefon, svasta i sve je odlicno i ne placa se nista dodatno
2017 03 14
Da li moze da se placa sa obicnog racuna ili mora devizni da se otvara? Imam Raiffeisen Visa karticu :-)
2017 04 25
Placas sa dinarskom racuna, prilikom placanja sama banka vrsi konverziju u drugu valutu, nema potrebe za otvaranjem deviznog racuna :)
2017 04 26
> KristinaOdzaci: > Placas sa dinarskom racuna, prilikom placanja sama banka vrsi konverziju u drugu valutu, nema potrebe za otvaranjem deviznog racuna :) Hvalaa :") Koliko je potrebno vremenski, od momenta narucivanja, da bude skinut novac sa racuna?
2017 04 26
Samo nekih sitnisa. Ne osudjujem se neshto iznad 20 dolara :) Ipak je to sve kinesko :)
2017 05 12
> Milenaaaa: > > KristinaOdzaci: > > Placas sa dinarskom racuna, prilikom placanja sama banka vrsi konverziju u drugu valutu, nema potrebe za otvaranjem deviznog racuna :) > Hvalaa :") Koliko je potrebno vremenski, od momenta narucivanja, da bude skinut novac sa racuna? Odmah ti skinu novac :")
2017 05 15
Ja obozavam da porucujem sa Alija, nema nista lepse nego kad ocekujes svoj paket .Do sad nisam imala nijedno negativno iskustvo (nadam se samo da ce tako i da ostane ) :) Neki paketi su prosli bez da sam ista doplacivala , a neke su mi otvarali na carini tako da sam imala neke dodatne troskove , ali sitni iznosi su u pitanju. :)
2018 03 19
Ja sam isto odusevljena porucivanjem, ustedim dosta novca kupovinom preko Alija. Ovde kupim jednu stvar za te pare, a tamo porucim 5. Razlika je ogromna.
2018 03 19
1 2