Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

POTENCIJALNI PREVARANTI

> RuskaBG68: > Poštovana EsBeBe, ako torba nije original onda se zna šta je. U oglasu nije pisalo da je original, osoba koja zna da torba original u radnji nova košta 1400-1500 evra, svesna je činjenice da se ne može kupiti nova original torba za 320 evra i normalno da pitaš prodavca. Kupcu je na prvom mestu bilo dodatno sniženje koje je dobila, torbu je lično pregledala i preuzela što znači da je imala dve nedelje rok da me pita bilo šta, plus je mogla tokom preuzimanja ljudski da pita i dobila bi odgovor i ne bi morala da kupi proizvod ako ne želi. > Njoj je prodata torba koja je bila oglašena, to što je ona mislila da je original zaista nije moja stvar. Kao što sam rekla ne mogu da čitam misli. Moja savest i obraz su čisti i zaista ne osećam bilo kakvu vrstu krivice. Torba koja je fake i na njoj pise lazni naziv brenda prodajete za ovaj novac!? Sve i da je kozna, torba je turska ili vec cija lazna kopija na koju je neko stavio lazni naziv. No, ne iznenadjujete me Vi, vec osobe koje kupuju svesno fejk komade za 300-400e. Van svake pameti! Devojke ne lazite sebe, za manji novac se mogu kupiti fenomenalne i kvalitetne kozne torbe. Ovako samo lazete sebe, a nije vredno ovih para samo zato sto eto pise "Chloe".
2021 02 02
Svašta sam čula, ali da osoba napravi dva naloga i da se prvo javi sa jednog i traži podatke za uplatu, i onda se ne javlja dva dana i na taj način drži predmet u rezervaciji, a da se nismo dogovorili tako jer kod mene u profilu piše uplata u roku od 24h, ai sama je rekla da uplaćuje ujutro. 9 marta, a onda se ne javlja dva dana i spamuje sa drugog profila i pita jel slobodan predmet i eto ona će odmah uplatiti samo da prvi kupac odustane, e to sam samo ovde videla. Koji je to nivo šizofrenije recite vi meni, Ta prva podatke nije htela da ostavi kao ostaviće kada uplati, što niko nikad ne radi i odmah mi je bilo sumnjivo i sada se ne javlja, ima moje podatke za uplatu i ja ne mogu da je otkačim jer šta ako stvarno uplati. kakvih ljudi ima ovo je strašno.
2021 03 10
> danicastef: > Ruska, > Hajde ponovo da obrnemo krug i to poslednji put. > Prodali ste mi repliku za 38.000, super ste prosli! > Zadrzali ste novac. > Savest Vam je cista. > Kazete da ste posteni, mirno spavate. > Ja sam dala 320eur, dobila torbicu koja moze da se proda mozda za 150eur. > I zbog Vas ne mogu da spavam celu noc jer se osecam jako lose. > Mislim da ste Vi svakako u prednosti i da nemate razloga vise da se pravdate bilo kome. > Zelim Vam da tako i ostane > Neka ovo bude oda Vasem postenju. > Toliko od mene . > Svako Vam dobro zelim. Slazem se sa vama i mene to strasno nervira jer zbog takvih mi koji stvarno prodajemo original pada poverenje kod kupaca. Ali hvala bogu devojke koje su kupovale kod mene su uvek bile zadovoljne. Jer uvek polazim od sebe ne čini nikom ono što ne zeliš da se tebi desi.
2021 03 17
https://mojekrpice.rs/items/torbe-i-novcanici/7228128/chanel-mini-bag-original-10218184 FEJK Torba!!!! Svako može da izgugla i vidi ovaj serijski broj koji je lažan! Oprez!
2021 04 02
natalijaaa-d Pazite se, devojke, ove clanice! Prodala mi jaknu koju je rekla da je jednom obukla, pa je stigla pocepana ispod pazuha i na kragni, imam i fotografije i njene podatke. Rekla je da je od prave koze, a jakna od skaja, smrdi na vlagu, ne daj Boze!
2021 04 09
> danicastef: > > EsBeBe: > > danice, ne vredi ljudski, podnesite tužbu za prevaru, a mogli biste pisati i modnoj kući chloe i opisati šta se dogodilo, možda će i oni imati zlata vredan savet. > Hvala puno na podrsci! Dobila sam je jos od nekoliko clanica, a i od pravosudnih organa. Videcemo sta ce dalje biti. Na ovome se nece zavrsiti, to je sigurno. Zdravo! Sta je na kraju? Da li moze da se to resi preko pravosudnih organa?
2021 04 18
> danicastef: > Postovana Ruska, > Uopste ne sumnjam da imate zadovoljnih musterija. > Rekla sam da ste isli na varijantu ko nasedne -naseo je. Ja sam nasela jer sam verovala da ste postena osoba. Kulturna i otmena osoba zna da treba da napise replika Chloe torbe. To radi svaki posten prodavac. Nisu svi ljudi eksperti za originale. Uopsete ne ulazim u to da li na Vasim drugim oglasima pise original ili ne pise. Negde pise, negde ne pise. > Vasa torba trenutno na trzistu kakvo jeste u Srbiji i gde se potpuno nove torbe Gucci, YSL i druge firmirane original torbe prodaju za 350 eur ili 400 eur, vredi maksimum 150 eur. > Vi i svako u Beogradu zna da se replika ne prodaje za taj novac. Smeju se ljudima kojima se to spomeme. Zato je i niste hteli natrag. > Ja sam svoju odgovornost prihvatila ali Vi ne prihvatate svoju. Ali kao sto sam napisala, pricamo razlicitim jezicima... > I da, u vezi sa dodatnim popustom na koji se stalno vracate kao da ste mi poklonili torbu. Da, pitala sam jer ste Vi to naglasili u oglasu. I ne vidim tu nikakv problem niti me je zbog toga sramota. Jer je to legitimno. Dali ste mi popust 20 eur, a ja Vama ponudila da Vam ostane 10. 000 dinara jer sam ja bila brzopleta sto nemam problem da priznam. > Niste prihvatili jer znate da repliku nikada necete prodati za novac koji ste trazili. > A prepisku mozete da skinsotujete i postavite ovde, pa ce se ljudi sami uveriti koliko je trajala i kako ste na pitanja odgovarali. Treba da tuzite gospodju. Svesno vas je prevarila. Za 30 i vise hiljada nije mala stvar da joj oprostite. Ja sam jednu malu ovde na krpicama tuzila za 5000 din, cim joj je stiglo pismo od advokata da vidis kako je u roku od pola sata vratila pare na racun. STANITE LOPOVIMA NA PUT!!
2021 04 19
Clanica Tamarisol je devojka koja ne zna da odgovori na tri pitanja u razmacima od nedelju dana i to za stvar za koju sam bas bila zainteresovana da kupim (a vidi se na njenom profilu da je online vise puta dnevno). Pitala sam je za dimenzije, brend i ostecenje (te informacije nisu stajale na oglasu). Ostavim joj negativan utisak, opisem sta se desilo bez ikakvih neprimerenih reci zajedno sa slikom kao dokaz, i posle nepunog dana utisak obrisan. Verovatno se zalila adminima - ni njih ne razumem, zar nije poenta da o tome treba da znaju i druge clanice? Ubacila bih i ovde fotografiju dopisivanja ali se bojim da ce opet obrisati. Pozdrav
2021 04 22
Postovane clanice, Uplatila sam iznos za patike clanici na sajtu, 14.5.21.god, u oznosu od 3000 din, uz dogovor da mi posalje post expresom. Malo je konverzacije bo na mk, vise na viberu. Clanica ih nije poslala iz obrazlozenje da subotom kuriri raznose, a ne preuzimaju posiljke i da ce poslati u ponedeljak 17.06.21.god. Jutros sam joj poslala poruku na viberu, nije odgovorila. Popodne isto. Zvala sam je na broj sa kojeg je pisala na viberu, vise puta u toku dana, ne javlja se, izbacuje mi poziv. Takodje sam poslala poruku na mk, bila je aktivna, nije odgovorila. Nikakav odgovor nigde. Ima 10 pozitivnih ocena... Zato i pisem na temi "potencijalni", i molim Vas za savet i pomoc 🙏🙏🙏
2021 05 19
*17.5.21 ispravka
2021 05 19
Dobar dan, pisem ovde da bih prijavila prevaru clanice EkaPeka, mesto Kovaciva, tako pise. Kupila sam od nje parfem Dior Hipnotic poison, po njenim recima tetka joj donela za rodjendan iz Nemacke , kada sam dobila paket smrzla sam se. Postavljam slike kupljene i dobijene robe. Ovo je sramota , ovaj sajt je kriv , sto pri registraciji ne trazi nikakve podatke, moze svaka susa i lopov da se registruje, a mobilni doticnoj nije narvno u funkciji. ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/b850b96475520996358b5aaa44a214dc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/dead56ef30abd4d95b1c8c7865df10c3.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/41a73916b4e09fa7df88820077aadda4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/5a7fd1bd9ef5d43a59b9716dda75261e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.rs/rs/images/message/e12884dd4e9f905fbc9b49fa51a Da vidimo sta ce sad ADMIN poraditi u vezi ovoga, a ja od njega imam negativnu jer sam postavila da prodajem pelene i caj Strasan sajt pun lopova
2021 05 27
Bilo je reči o ovoj članici, prevarantu/povratniku iz Obreža, na temi “Crna lista”.😰 Isto su parfemi bili u pitanju. 😩 https://mojekrpice.rs/forum/t/45135/crna-lista
2021 05 27
Pozdrav svima, ja imam jedan veliki problem već duže vreme na sajtu Moje Krpice! Naime imam sve pozitivne ocene, rado kupujem i pratim sta se dašava ali ništa mi ne funkcioniše , ne mogu da pritisnem taster Želim da kupim, ne otvaraju mi se fotografije, ne mogu da pošaljem poruke već moram to uraditi preko suprugovog naloga ! Nisam nikada imala ni jedan loš komentar niti bilo kakvu raspravu sa bilo kim !
2021 05 28
Uz pomoc admina, clanica veca982 je vratila novac koji joj je uplacen na racun za patike. Dakle, jedne patike "prodala" dva puta, druge isto... Otvara i dalje naloge na sajtu pod drugim imenima, sto prepoznam, prijavim, nazalost podatke ne smem da objavim.
2021 06 04
https://mojekrpice.rs/tiksika56788-234091 PREVARANT.
2021 06 05
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 49