Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Visak kilograma

Caos dame moje! Zelela bih da mi kazete vase misljenje. Vec dva meseca pokusavam da skinem nekih 5kg viska,i nikako da uspem.Svakodnevno se bavim sportom (zumba,mix aerobic) i jedem organsku hranu,naravno nekad pojedem nesto slatko,neku picu,jednom nedeljno tipa,i ne uspeva mi,pa bih me zanimalo da li je neka devojka uzimala neke preparate za skidanje viska kilograma,puno prica ima kako to ne uspeva ,koliko je to efektno,ili imate neku drugu ideju? Sta god,samo predlozite [:poljubac]
2015 10 24
Cula sam za hrono ishranu ,i isto tako da je efektno,ali ja ne znam da li bih stigla da sve to spremam svaki dan,i ne bih stizala da jedem na tacno 5 sati [:tuzan] Ali vama svaka cast! [:poljubac]
2015 10 24
Da,ali HL nije na organskoj bazi,dosta je GMO,a ja to ne bih smela. Ali znam da je jako efektno [:poljubac]
2015 10 24
Pročitaj tabelu kalorijske,npr to što jedes organsko navedi šta.Kad?Ako stalno misliš na dijetu smršati nikad nećeš.ja nisam punija,al nista lepse od dobre noge u miniju,onako prave.
2015 10 24
Ako vec vezbas i redukovala si ishranu, preporucjem ti da kupis i pijes pre treninga L-Karnitin(sagorevac masti), pola sata pre treninga. Uz to praktikuj kardio treninge bar 3 puta nedeljno. Ne bih preporucila nikakve preparate, po meni to je cista glupost, a uz prestanak koriscenja tih suplemenata svakako ces dobiti samo jo-io efekat. Moj savet ti je da redovno vezbas, i da izbacis HLEB, obavezno,jedes normalno voce, povrce, kuvana jela, meso junetina, teletina , piletina...Imala sam problem kao i ti, ali uz dobru volju i redukovanu ishranu sve se moze, uz trening i fizicku aktivnost, naravno. Po meni fitnes, i kardio treninzi su broj jedan, za postizanje rezultata. Probaj da uneses u ishranu i caj od persuna, dobar je za metabolizam, a i kao antioksidans, imas ga u zdravoj hrani, prodaje se na meru. [:osmeh]
2015 10 24
To sto je organsko ne znači da ces da mršavis,već samo zdravo živiš.
2015 10 24
Organsko povrce i voce,i pilece meso,ja bukvalno samo to jedem. ali sto se tice slatkog..znala sam da je to najveci problem [:plakati] probacu onda da se oslonim na hrono ishranu,ako nista drugo.. [:poljubac] [:poljubac]
2015 10 24
Npr pojedem kilo krompira organskog,naravno da cu da se gojim.Hleb baš slabo tipa ako pojedem veknu na mesečnom nivou to je to. [:kezitise]
2015 10 24
Starwars,znam da ne znaci da mrsavim,samo sam htela da navedem na nista vestacki napravljeno ne jedem. Cicamacos,gde mogu da nabavim L-karnitin? Vezbam 7 dana u nedelji,kardio treninge i imam svaki dan,nekad samo dodam pilates. I hvala za caj od persuna,probacu [:poljubac]
2015 10 24
Da,hleb uopste ne jedem [:poljubac]
2015 10 24
Probaj sa većim unosom paradajza,preteruješ s vežbanjem odmah da ti kazem,l karnitin super stvar,Kirkolina čaj imaš ga na svakom ćošku.Sve dok se ne odrekneš slatkiša ne računaj na mrsavljenje.Od srca ti želim da uspeš znam da je tesko [:smejatise]
2015 10 24
Probacu sa hrono ishranom,stvarno moram... [:poljubac] ali meni odgovara toliko vezbanja,hoo [:plakati] I moram da pocnem da gledam slatkise samo..ima neka zamena za slatkise? [:plakati] [:smejuljitise] [:besan] [:poljubac] Hvala na podrsci! [:poljubac]
2015 10 24
I ja sam na hrono...za mesec ipo sa xl sam dosla nas slabiji l, pa cak i m velicinu, pa sad moram da rasprodam te vece stvari [:smejatise] ...takodje preporucujem. Ima grupa na face-u, hrono ishrana-bez cenzure Prikljuci se i iscitaj malo, devojke su sjajne i raspolozene da pomognu uvek.
2015 10 24
Ako vec vezbas i redukovala si ishranu, preporucjem ti da kupis i pijes pre treninga L-Karnitin(sagorevac masti), ovo je hemija, dok HL thermo caj nije, a radi istu stvar, samo BEZ treninga, tokom celog dana ja npr popijem 2l caja, razmutim u flasice i to pijem kao vodu, a on moje masti pretvara u energiju i przi ih. Nisu profesionalni sportisti ludi da piju nesto sto im moze unakaziti karijeru i zivot [:osmeh] Drugo, ti ako imas npr 60kg, ako treniras, moras uneti 60g po kilazi plujs pola jos od kilaze tj 30, ukupno 90g proteina, sto ti je inace nemoguce putem hrane bez suplementa, ja dovoljnu kolicinu proteina postizem sejkom. [:osmeh] I jedem slatkikse, tj herbalife cokoladice, koje su proteinske [:osmeh]
2015 10 24
L-Karnitin kupuj uvek u Pan-sportu, imas one jace i slabije, za pocetak preporucujem onaj u vidu sumecih tableta, on je slabiji, a za nas zene, je odgovarajuci. Kosta 560 din. [:osmeh]
2015 10 24
1 2