Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Kokosovo ulje, za sta ga vi koristite...

Ja sam cula da je dobro za kosu,ali kako ga koristiti? [:osmeh]
2015 11 19
Ja stavljam bez dodatnih sastojaka,samo kokosovo ulje na krajeve,i ostavim ceo dan...nekad dodam i maslinovo ulje. :)
2015 11 19
Mozes i na lice da stavljas samo kokosovo,vidno je mekse nakon maske. :)
2015 11 19
kokosovo ulje je super, za sve zivo....ali evo za kosu sta ja radim i to vec god ipo-dvije....makar jednom nedeljno, utrljam ulje u korijen kose i to ne stedim(ne sad da kapa s mene ulje [:smejuljitise] ali onako,bogato natovarim [:smejuljitise] ) , onda i na citavu kosu do krajeva,pa zavrtim u neku pundju na vrh glave...i tako prenocim s njim(zastitis jasuk peskirima nekim,a na glavu kesu neku ili kapicu za tusiranje :)) (ili stavis ujutro, ako znas da taj dan neces nigdje ici,pa do uvece drzis)...jooj, kad operes kosu, tako je dobro hidrirana,mekana,i obrati paznju koliko ce sporije da se masti(upravo jer je nahranjena dobro,pa manje luci svoj sebum), pogotovo poslije par upotreba...ja sam odusevljena njime,i sve sam drugarice zarazila,jedna je blansom ostecenu kosu,oporavila kokosom! Eh da, uvijek kupuj samo HLADNO cijedjeno, ono je bijelo ko snijeg (osim ako mu toplo [:smejuljitise] ,onda je ulje cisto bijelo), ono rafinisano bla bla, nista to ne valja,isto k'o i za maslinovo...
2015 11 19