Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Znam precicu do sajta, zamolila bih te da nam kazes koje se kreme dobijaju besplatno od nuxe-a i od soraye, hvala.
2016 03 16
Znam precicu do sajta, zamolila bih te da nam kazes koje se kreme dobijaju besplatno od nuxe-a i od soraye, hvala.
2016 03 16
Ja sam na vichy sajtu sada narucila uzorak Vichy dermablend pudera. On vam je na pocetnoj stranici i tu udjete i imate kao kviz neki :))
2016 03 24
> KKristina96: > Ja sam na vichy sajtu sada narucila uzorak Vichy dermablend pudera. On vam je na pocetnoj stranici i tu udjete i imate kao kviz neki :)) Koji je link tog sajta? :D Inace Biobaza mi je stigla i ja sam prezadovoljnaa kolicinom uzoraka i samim proizvodimaa
2016 03 25
> majablazic: > Znam precicu do sajta, zamolila bih te da nam kazes koje se kreme dobijaju besplatno od nuxe-a i od soraye, hvala. Od nuxe kozmetike se dobijaju dve kremice protiv bora i jedna toaletna kremica a od soraya kozmetike jedan uzorak za zene preko 50+- poklonila sam ga i rece mi majka da je jedva bilo kreme u uzorku da se namaze lice posteno, a nuxe mi se svidja jako i planiram da kupim redovnu kremu.
2016 03 25
Super tema !!! :) evo i ja ću da pokušam da naručim neke od ovih uzoraka, nadam se da će i mene prijatno iznenaditi :)
2016 03 25
> PrincessX: Meni su poslali 3 uzorka, pored ta dva jos i parfem kremicu :)
2016 03 26
> Majamaida: > > Lustgirl: > > > PrincessX: > > Meni su poslali 3 uzorka, pored ta dva jos i parfem kremicu :) Koliko dugo si cekala?
2016 03 26
Oko 7 dana ne znam tacno ali relativno brzo su stigli
2016 03 27
Devojke, sve sam narucila od ovoga sto ste pisale. Ali samo su mi Nuxe 2 uzorka stigla :'( :'( :'(
2016 03 28
Stiglo 12 testera iz Afrodite <3 A je li narucujete nesto iz drugih zemalja? Stize li?
2016 03 28
> Majamaida: > Stiglo 12 testera iz Afrodite <3 > A je li narucujete nesto iz drugih zemalja? Stize li? I ja sam sve do sad narucila i samo mi je biobaza i nuxe stiglo.Koji je link od Afrodite? A sto se tice drugih zemalja ja nisam probala jos :D
2016 03 28
Mebi biobaza nije odg na poruku :). Ne mogu da ti posaljem link sa mob, idi na Afroditin sajt, pa kontakt i tu napisi da bih volela testere, opisi svoju kozu u kratkim crtama i odmah napisi svoju adresu. Menije stiglo za 10ak dana
2016 03 28
> Majamaida: > Mebi biobaza nije odg na poruku :). > Ne mogu da ti posaljem link sa mob, idi na Afroditin sajt, pa kontakt i tu napisi da bih volela testere, opisi svoju kozu u kratkim crtama i odmah napisi svoju adresu. Menije stiglo za 10ak dana E hvala,pa meni su odgovorili posle 2 dana,ali ja sam prezadovoljna uzorcima :D
2016 03 29
Iz Hrvatske salju je li? Sta si im trazila? :D
2016 03 29
1 2 3 4 5 6 ... 52