Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

> AnaCvetkovic: > > GocaKrivokuca: > > > Draganicica: > > > > sanja997: > > > > Ljudii pre par meseci počela sam da radim ankete na internetu iz dosade na vise sajtova i taj ''rad'' se isplatioo :D juče sam podigla jednu lepu svotu novca , ako neko želi mogu da mu dam linkove na koje da ide ili da mi ostavi mail :D > > > i ja bih na [email protected] > > Moze meni [email protected] :D > Moze i meni [email protected] :-) Moze i meni [email protected]
2018 02 03
> AnaCvetkovic: > > GocaKrivokuca: > > > Draganicica: > > > > sanja997: > > > > Ljudii pre par meseci počela sam da radim ankete na internetu iz dosade na vise sajtova i taj ''rad'' se isplatioo :D juče sam podigla jednu lepu svotu novca , ako neko želi mogu da mu dam linkove na koje da ide ili da mi ostavi mail :D > > > i ja bih na [email protected] > > Moze meni [email protected] :D > Moze i meni [email protected] :-) I meni [email protected]
2018 02 06
Meni su pre neki dan stigli uzorci od afrodite , za ostale cekam :)
2018 02 07
Koliko vi cekate na Afrodita kozmetiku? Meni su obecali pre 15 dana da mi salju i nista isto tako i drugi, jedino hvatac boja mi je stigao.
2018 02 09
> Blizanče: > Koliko vi cekate na Afrodita kozmetiku? Meni su obecali pre 15 dana da mi salju i nista isto tako i drugi, jedino hvatac boja mi je stigao. Uglavnom stizu posle 2 dana.
2018 02 09
> sanja4: > > Blizanče: > > Koliko vi cekate na Afrodita kozmetiku? Meni su obecali pre 15 dana da mi salju i nista isto tako i drugi, jedino hvatac boja mi je stigao. > Uglavnom stizu posle 2 dana. Meni je stiglo posle 5,6 dana
2018 02 10
Stigao je Avenue paket :) ali od ostalih nista za sada.
2018 02 11
Meni stigli posle 10-15 dana. Stvarno ne znam zasto. I to samo dva paketa a obecali su i drugi poslace.
2018 02 13
Husse Srbija besplatni uzorci hrane za pse i mace <3
2018 02 15
> Hristiana: > > AnaCvetkovic: > > > GocaKrivokuca: > > > > Draganicica: > > > > > sanja997: > > > > > Ljudii pre par meseci počela sam da radim ankete na internetu iz dosade na vise sajtova i taj ''rad'' se isplatioo :D juče sam podigla jednu lepu svotu novca , ako neko želi mogu da mu dam linkove na koje da ide ili da mi ostavi mail :D > > > > i ja bih na [email protected] > > > Moze meni [email protected] :D > > Moze i meni [email protected] :-) > Moze i meni [email protected] Može i meni? [email protected]
2018 02 17
Cao. Da li ima još nekih sajtova? :)
2018 02 23
Ovo Vam nakon ispiranja ostavi kozu tako mekom i uopste je ne osusi, bas je divan osecaj.
2018 02 25
Meni su iz Avene poslali dve kremice u tubi i dve kremice u kesici. Cekala sam dva meseca da mi stigne, jer valjda nisu slali dok nisu prosli svi praznici
2018 02 25
Tebi su bar stigli a meni Afrodita paket nece stici. Inace stvarno sam htela da krenem da koristim njihove prizvode ali posle ovoga nema sanse! Da su bar rekli da ne salju bilo bi ok ali da lazu to je stvarno previse.
2018 02 26
> Blizanče: > Tebi su bar stigli a meni Afrodita paket nece stici. Inace stvarno sam htela da krenem da koristim njihove prizvode ali posle ovoga nema sanse! Da su bar rekli da ne salju bilo bi ok ali da lazu to je stvarno previse. Ne verujem da lazu, pre ce biti da su u posti ukrali /izgubili pismo. Pisi im opet, tako ni meni nista nije stizalo vise od mesec dana pa su poslali opet, stiglo sutradan.
2018 02 26
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 52