Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Nega tela, lepota, kozmetika /

Besplatni uzorci koji 100% dodju

Da vas obavestim o farmasi uzorcima iz aktuelnog kataloga, narucite 10 ili 20 kesica za 100 ili 150din. Nisu besplatni ali svakako nisu ni skupi. Ja sam narucila bb kremu 20 kesica za 150din, jedna kesica je 1,5ml tako da dobijem puuno proizvoda za taj novac. Imaju u ponudi i neke kreme, parfeme, pudere... Nisam njihov clan, nije reklama, samo sam naletela na dobru ponudu pa eto da podelim sa vama. ☺
2018 05 02
> maja_fs: > Moze i meni. [email protected] Unapred hvalaa :) > > Rada33: > > > AnaCvetkovic: > > > > n.cactus: > > > > > Draganicica: > > > > > > EmaNoviSad: > > > > > > > Pcelica034: > > > > > > > Ko zeli moze i meni poslati mejl da mu posaljem pozivnicu. Ja radim ankete vec dugo, dobijala sam vaucere za Lily, Dm, Maxi... Negde sam imala i isplatu novca na racun, uzimala dopune za telefon... To uvek dobro dodje.Ako vas interesuje saljite mail u inbox :") > > > > > > Cao. Moze meni :-) [email protected] > > > > > Ako može i meni [email protected] > > > > Može i meni. [email protected] :) > > > Moze i meni [email protected] > > [email protected] Mogu i ja da dobijem? Moze i meni ?? [email protected]
2018 05 12
Mozee i meni. [email protected]
2018 05 15
Meni stiglo.... Nux... Multiaktiv... Afrodita.... Avene....
2018 05 17
Pošalji meni poziv za prijavu na mail za popunjavanje anketa u zamenu za vaučere zvuči zanimljivo. [email protected]
2018 05 18
> EmaNoviSad: Ako ti nije teško pošalji mi na mail poziv za popunjavanje anketa [email protected]
2018 05 18
Pozdrav Moze li mi neko objasniti kako funkcionisu te ankete i sta se sve dobija popunjavanjem istih?
2018 05 19
> Natabb: > > Hristiana: > > > AnaCvetkovic: > > > > GocaKrivokuca: > > > > > Draganicica: > > > > > > sanja997: > > > > > > Ljudii pre par meseci počela sam da radim ankete na internetu iz dosade na vise sajtova i taj ''rad'' se isplatioo :D juče sam podigla jednu lepu svotu novca , ako neko želi mogu da mu dam linkove na koje da ide ili da mi ostavi mail :D > > > > > i ja bih na [email protected] > > > > Moze meni [email protected] :D > > > Moze i meni [email protected] :-) > > Moze i meni [email protected] > Kasnim jedno 3 meseca,ali ako jos uvek mozete da posaljete linkove moja dresa je [email protected] Mozete li i meni poslati te linkove za ankete? Hvala [email protected]
2018 05 19
I meni je sve to doslo....juce mi stigao lovac na boje....
2018 05 22
Cao, ako nije kasno, moze li i meni zahtev za ankete? Hvala :* [email protected]
2018 05 30
> Ljiljana414: > Ukoliko neko jos zeli da se prijavi za ankete neka pusti email u poruci i saljem poruku odmah 😊 [email protected] ako nije kasno ;)
2018 05 30
Zene na koji mejl ste kontaktirale la roche posay? :) I koliko dugo ste cekale na lovca na boje?
2018 06 01
> TijanaBg011: > Zene na koji mejl ste kontaktirale la roche posay? :) > I koliko dugo ste cekale na lovca na boje? Za La Roche Posay stvarno ne znam sa kojih od ovih starijih linkova ovde sam popunila, a na Lovca na boje čekala sam oko 10tak dana.
2018 06 01
Pisala sam im na mail koji je na njihovom sajtu. Verovatno zavisi od tipa koze sta ce poslati, ja sam im rekla da mi je mesovita, vi?
2018 06 02
Devojke, ukoliko želite da imate šansu da osvojite kozmetiku, maske, četkice za šminku, ostavite mi vaš e-mail. Pre nedelju dana mi je stigla jedna četkica, a sve što je potrebno da uradite je da kliknete ''I wish to participate in the draw'' i možda osvojite nešto, potpuno besplatno :)
2018 06 13
1 2 ... 30 31 32 33 34 35 36 ... 52