Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

marfijev zakon..

hahahahahahahaha... , u zivotu nista nisam osvojila na igrama na srecu osim zamene bingo listica..a igrala sam svasta..jos uz drugara i kladionicu naucila, dok sam bila beba igrali su u moje ime.. ma nista.. I sada, u ova tri protekla dana, koliko mi je dosadno jer od prodaje ni traga, dok sam tako refreshovala kao sumanuta moje krpice, ubola sam 4 nagradne igre.. osvojila i majicu, i sal, i pantalone, i jos jednu majicu.. i sad nesto razmisljam, pa bog te mazo, ja necu imati para da sve te postarine u utorak platim..necu ozbiljno, moram pozajmiti od drugarice,do plate.. [:smejuljitise] [:plakati] [:smejuljitise] [:plakati] [:smejuljitise] [:plakati] [:smejuljitise]
2015 12 12
o mico mala... i ja pocela sa serovanjem svega i svacega na fejsu, osvojila haljinu, dve srebrne narukvice, svecani stolnjak, danas sam isla na relaks masazu... krenulo me :)))))))
2015 12 12
hahhaahahaha.... [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise]
2015 12 12
dajte neki pelcer... da se i ja igram malo? [:lepota]
2015 12 12
koji sajtovi ...uputite... može??'
2015 12 12
Ja sam danas osvojila keramicki drzac za kljuceve u Sezam-u u Zr [:osmeh]
2015 12 12
dajte kupite nesto kod mene da mogu platiti postarine [:kezitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:smejuljitise] [:plakati] [:plakati] [:kezitise]
2015 12 12
@elly456 a ti si taaaaaaa a ja reko opet nisu mene izvukli.... neka, mene ce za ogrlice ili za neku knjigu, videces...
2015 12 12
[:smejuljitise] u ponedeljak idem po njih i slikam .... [:smejatise]
2015 12 12
[slika:aafa0e4b-d548-44a3-8d06-7847f8449aad] Ovo sam osvojila . Drzac za kljuceve od keramike. Veoma lepo izgleda .
2015 12 15