Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Saveti o upotrebi sajta /

MAC, Urban Decay - Naked 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8..., Palete od 120, 168 senki, itd.

Mozda sam bila nejasna, imamo novog admina koji je poprilcno azuran,prosledi joj link bilo kakve fake sminke ili stavi u temu koja je predvidjena za to... Sto se tice toga da li bi takvu sminku trebalo zabraniti ili ne,ukoliko nekome ne smeta kancerogerna neispitana sminka koja sadrzi ko zna sta jos u sebi,neka je slobodno kupuje ali ne na ovom sajtu...
2015 12 17
Pa već postoji tema koju je lično adminka otvorila, puna linkova profila i predmeta, a sve je idalje aktivno na sajtu, tj.ništa nije obrisano
2015 12 17
Ajde sto zaradjuju, svako se snalazi na svoj nacin.Nego mi je krivo sto ne razmisljaju, unistice nekome lice, kozu... A uglavnom i one same to koriste, uzas. Izmisljanje kojekakvih paleta, karmina i slicno. Nazalost mnoge i znaju da su kineske, ali i dalje kupuju [:besan] [:uplasen]
2015 12 18
Ima svega stvarno, bitno je jedino šta piše na ambalaži. Članica Mamiidunja je obrisala svoju temu [:osmeh] Ali su oglasi još uvek tu..gde nam je Adminka? [:stidljiv]
2015 12 18
Obrisala temu da se ne bruka više [:smejuljitise]
2015 12 18
Jedna drugarica je pre nekog vremena kupila preko interneta famoznu paletu od 120 senki za oko 1500 dinara. Nakon sto sam joj rekla da je to kineska kopija, ona se naljutila na mene s obrazlozenjem "Vredjas mi sminku!" [:smejatise]
2015 12 19
Ne mora da znaci, nisu te sve velike palete kopije... mislim da brend w7 ima te palete. Moja drugarica ima tu veliku paletu nesto od ruze se pravi - nisam sigurna sta mi je rekla, ali paleta stvarno mirise na ruzu, tj senke. I na sajtovima kao sto su popusti.rs i slicno mogle su se naci te velike palete, tako da nisu sve kineske. One sa oznakom naked i mac jesu.
2015 12 20
Kopija, kopija, vristao je MAC sa nje. [:kezitise]
2015 12 20
Devojke gledaju da prodju sto jeftinije.Ali sa sminkom nema zezanja.Ja imam naked 2 ali kupila sam u Sephori.Ne znam da li ih ima jos negde kod nas.
2016 01 03
Kod nas u sephori ili negde sa strane? El ima kod nas? Ako ima koja je cena?
2016 01 04
Dovoljna je razlika u ceni da bi shvatili da li je original ili ne ..Nije isto dati 1500 din i 50 i vise eura za neku od tih paleta, koje u drugom slucaju jesu original. Ima toliko dobre sminke a pogodne za svaciji dzep. Recimo Aura, Golden Rose i Flormar. Kao i katalaoska prodaja Avom, Oriflame i Farmasi. Nego vidim da se klinke loze na to da imaju Naked i ostala zvucna imena. Pacenicki mentalitet.
2016 01 08
Naked znam da je original 50e, e sad da li je ima ne znam. Imas u Sephori one cokoladne palete, one su isto toliko otprilike, slicna je i cena. Ili na taj fazon imas W7 palete koje su 1000din a engleski je brend.Ili MakeUp Revolution koja je 5,6 e u CG, kod nas se moze naci za 9,10e...
2016 01 09
1 2