Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Ishrana, recepti, ekologija /

profi recepti,isprobani,besplatni saveti za tabanje i kuvanje!!

hehee [:smejati] kao vesna sto vam je za sminku,ja cu da POKUSAM da budem za recepte.mada volim da cujem i nove.tako da drage sve sto vas zanima oko kuvanja,zimnica jer su u toku,pitajte..svaki dan ce biti po neki recept [:lepota] a mozete i vi da stavite sta god zelite a da je vezano za kuvanje.. [:poljubac] [:poljubac]
2013 06 28
bravo. možda nešto i ja naučim. volim da jedem, al nikako da se opskrbim receptima za brzo spremanje. javljam se da budem zamorče iliti pokusni kunić. sve u ime napretka [:smejati] zajedno smo jači [:poljubac]
2013 06 28
PITA SA PILETNOM koja se przi [isproban recept,jako ukusno] potrebno je 7,8 kora,2 case pavlake,pilece belo jedne grudi,malo ulja,100g kackavalja mada nekad pravim i bez njega i jako je ukusno,2 jaja,prezle,malo brasna. nacin pripreme staviti koru premazati uljem jako malo ali svuda,zatim kora premazi je pavlakom,kora pa na nju posoljena piletina tanko secena i izlupana po zelji kackavalj.zatim kora i malo ulja i sve tako dok se neistrosi materijal.kad je gotovo sa premazivanjem,savi u rolat zatim u foliju ili kesu 30min.u zamrzivac radi lakseg secenja.izvadi,seci rolat debljine prsta,valjaj u brasno,jaja,prezle i przi dok neporumeni.prijatno ovo cesto spremam [:stidljiv]
2013 06 28
E ovo je prava tema!BRAVO! [:osmeh] Mnjam,mnjam,mnjam..... [:jezik]
2013 06 28
vesna bice neki recepti npr lenja zena torta [:smejuljiti] za tebe [:poljubac]
2013 06 28
sandy hvala [:poljubac]
2013 06 28
zasto uvek pricate o ovakvim specijalitetima nocu, uvek ogladnim i opustosim frizider, imajte milosti ljudi leto jeeee [:plakati] [:plakati] [:plakati]
2013 06 28
nema na cemu [:poljubac]
2013 06 28
uh vec sam gladna! [:tuzan]
2013 06 28
cicoo [:smejuljiti] ja pisem sad da bi vi sutra kuvali,kad ja spavam [:smejuljiti]
2013 06 28
sad sam gladna [:smejuljiti]
2013 06 28
od sad svako vece ima da budete [:smejuljiti]
2013 06 28
[:smejati] [:znojav]
2013 06 28
[:smejuljiti] [:smejuljiti] [:smejuljiti] zbogom linojo moja... kukuuuma ja imam nesanicu vec godinama spavam dnevno sao par sati i to obicno bude od 6-9 ujutro tako da mi ostaje samo da jede od dosade....
2013 06 28
moj brat je nasao recept u novinama i od tad sam pocela da pravim,za one koji voli malo [:smejuljiti] sladje DOMACA ALVA 4 jaja,300g secera,150g masti,230g griza,kasika kakaa,120g brasna,150g seckanih oraha ili lesnika,50g suvog grozdja.sve sastojke umuti,masu sipati u podmazani pleh i peci.kada se ohladi preli vrelim sirupom od 250g secera i 2dl vode.ohladjen kolac ostaviti da prenoci.
2013 06 28
1 2 3 4 5 ... 12