Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Molim clanice koje imaju racun u Telenor banci za par informacija

Devojke, posto nameravam danas, sutra da otvorim racun imam nekoliko pitanja... 1. Posto nemam stalna primanja zanima me da li je moguce da se otvori racun a da primanja budu povremena? 2. Kolika je provizija za uplate sa tog racuna na racun koji nije njihov? 3. Da li se naplacuje neka provizija za podizanje novca sa racuna? 4. Koliko je mesecno odrzavanje? [:osmeh]
2016 01 04
Cao, ja imam racun u Telenor banci. 1. Nebitno je sto nemas stalna primanja, mozes otvorit racun iako nisi zaposlena. Ja sam otvorila racun kao student. Kada otvoris racun, oni ce ti poslati karticu koju ces platiti 500 dinara. Moja kartica vazi do 2019. godine, a ja sam otvorila racun ove godine. 2. Provizija za uplate sa racuna je 25 dinara. 3. Jos nisam podizala novac sa racuna, pa ti ne mogu reci da li se naplacuje provizija. 4. Otvaranje racuna je besplatno, a mesecno odrzavanje je takodje besplatno. Placas samo karticu koju ce ti oni izdati 500 dinara. Nadam se da sam ti pomogla. Pozdrav.
2016 01 04
Super :) Naravno da jesi, hvala ti puno na informacijama :)))
2016 01 04
Ukoliko predjes na drugu tarifu, da je tako nazovem, onda je mesecno odrzavanje 500 dinara, ali nema nikakvih provizija. :)
2016 01 04
Hvala puno na pomoci. Danas sam otvorila racun :)
2016 01 04