Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Zasto ne ostavljate utiske??

Stvarno mi nije jasno,fer sam i korektna i uz svaku kupovinu stavim poklon,opisem stvar,saljem dodatne slike,merim,spustim cenu...jave se i kazu sve je uredu i odusevljene a ne ostave utisak.... [:tuzan] A onda kad treba da kupim nesto neke pametnice traze ne znam koliko utisaka...prosto jurim neke clanice za utiske.... nije fer...ja uvek ostavim utisak.... [:tuzan]
2016 01 06
Utisci su veoma bitni, naročito ako ih nemaš mnogo (kao ti i ja :") ). Traži da ostave, a ako neće, nemoj ni ti njima. Ja se ne libim da podsetim članicu da ostavi utisak.
2016 01 06
Napises odmah po zavrsetku saradnje, hvala i ostavicu utisak :)
2016 01 06
Ja vam mogu dati moj utisak ako vam znaci :-)
2016 01 06
Po meni je ostavljanje utiska znak kulture u kupoprodajnom svetu. Utisak obavezno ostavljam, a povlacim ga onda kada ne dobijem povratni. Utisci dosta znace, na osnovu njih mozemo da procenimo clanicu i cesto na osnovu njih donosimo odluku da li ce doci do saradnje ili ne. Inace, Wesna90, koliko vidim, nisi ti u pocetku bila uvek azurna sto se tice ostavljanja utisaka, vidim da si par izostavila :-)
2016 01 06
Jeste,u pravu si KaTjaP nisam,to je bilo na pocetku kad sam tek napravila profil,nisam ni znala sta utisci znace a prva prodaja mi je bilo licno preuzimanje i devojka mi nije ostavila utisak...zapravo kad mi je prva devojka ostavila utisak i trazila da uzvratim tad sam pocela da obracam paznju na to...sad znam kako sve manje vise funkcionise i koliko su utisci vazni i zato ih ostavljam ali vidim da neki to ne rade..iako ja odmah ostavim utisak,oni nista...
2016 01 06
Kao sto su rekle devojke, nije sramota podsetiti devojku da ostavi utisak. Ako i posle toga ne ostavi utisak, lepo obrises svoj.
2016 01 06
Moracu tako da radim. Inace...sad sam ostavila utiske onim devojkama koje su ostavile meni a ja njima nisam. :D
2016 01 06