Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

I nema mesto Ruski Krstur u opciji pa sam navela Kula i ako nisam iz Kule.
2016 01 11
nema vise ni rejtinga?
2016 01 11
Sta se desava sa novim sajtom? Predmeti ne mogu da se oznace kao prodati, niti da se izmene, samo osvezi stranicu.
2016 01 12
> Oleloleeee: > Ahahahahaha!!! Evo i bisera, usred tuge... :-D > Sto se tice postavljanja predmeta, kod tagova nije u pitanju rec od 6 slova, nego 6 tagova (reci), ne moze vise od sest da se navede. Aaa... ju što sam glupa ovih dana xD
2016 01 12
kekakeka, proveri da li si popunila sva polja , posebno "materijali"..bez toga sajt ne prima cenu.
2016 01 12
Meni sve radi za sada,samo me znam hoce li se moci ikako sa telefona ubaciti predmet na krpice jer ja ne mogu to da uradim... Dodjem do postavljanja slika lepo se ucitaju i ne moguu daljeda okacim oglas :( hvala
2016 01 12
Kada udjem na sajt preko telefona (sto radim u 99% slucajeva), nema podkategorija za bilo koju grupu artikala, nema opcije 'poredjaj po ceni', nema obavestenja da mi je stigla poruka, dakle-nema opcija koje najvise koristim.
2016 01 12
Ako kliknem na "kozmetiku" da pregledam šta ima,ne postoji opcija :za kosu,za nokte,za ovo i ono nego moram sve da gledam...ili ja to ne mogu da pronađem,onda se unapred izvinjavam...
2016 01 12
Otkad se pojavio novi dizajn, ne mogu ništa da postavim, a to traje već par dana. Kada možemo da očekujemo da sve proradi kako treba? Pozdrav
2016 01 13
Devojke pokusajte ovo... ja nisam mogla nikako da postavim predmete i onda sam shvatila da je problem u tagovima, mogu da ubacim predmet i sa starog i sa novog dizajna, ali samo ako ima manje od 5 tagova. Probajte i vi ovo, mozda upali 😃
2016 01 13
Odlicno, 5 tagova je sasvim dovoljno ! To mi se svidja , ako je tacno ?! U tom slucaju ce pretraga imati smisla.
2016 01 13
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Ne mogu da promenim cenu na artiklima!!
2016 01 13
Drage dame, Svi validni bagovi i greške su prijavljeni tehničaru. Hvala na pomoći! Što se tiče postavljanja predmeta, proverite da li ste unele sve kako treba, naglašeno je ciklama slovima gde nešto nije kako treba. Uglavnom su to tagovi, jer ih sada možete imati max 5. Jedna članica mi je poslala screen shot kako ona vidi sajt i ispostavilo se da nema pravi prikaz novog dizajna. Verovatno većina vas takođe nema pravi prikaz i 90% problema i bagova koje imate je zbog toga. Što se tiče utisaka, postoje tri vrste utisaka: pozitivni, negativni i neutralni. U pozitivne utiske spadaju samo pozitivni, ne i neutralni ili negativni, to su tri različite vrste utisaka. Kada uđete u opise utisaka videćete da su tu i neutralni. Dakle, neutralni utisci nisu nestali, niti su obrisani, ali to nisu pozitivni utisci i ne računaju se kao pozitivni. U opisu svakog utiska se može videti o čemu se radi. Sve će biti prevedeno na srpski. Dosta toga već i jeste, kao što možete primetiti. Verovatno sam nešto propustila da kažem, ali slobodno mi se možete obratiti šta god da treba, kao i uvek.
2016 01 13
P.S. Na starom dizajnu su utisci prikazani u ukupnom broju (pozitivni + neutralni + negativni), a sada su prikazani odvojeno. Kod pozitivnih utisaka je prikazan ukupan broj POZITIVNIH utisaka, kod negativnih je prikazan ukupan broj NEGATIVNIH utisaka, a neutralni su prikazani u listi utisaka. Dakle, to su tri različite vrste utisaka! Nadam se da je svima jasno da pozitivni nisu isto što i neutralni.
2016 01 13
OlgaAN Tacno, i ja tek sad vidim da ima "palac na gore"za pozitivan, pa" 😐 " za neutralan i "palac na dole" za negativan ... Jos jedna "misterija" je resena 😄))) Draga Adminka, HVALA !
2016 01 13
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 110