Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

> ivanaa: > Meni zanima gde su najnoviji predmeti, tj nedavno postavljeni predmeti na novoj verziji, @AdminRS? kako sam ja skontala, vidis ono "najpopularniji predmeti" pa pored "svi predmeti" pa su tu na "svim" i najnoviji....
2016 01 07
Poštovane, kao što navedeno, greške su moguće i ovo je tema za prijavljivanje istih. Ovo NIJE tema za diskusiju o novom dizajnu, svi relevantni komentari se guše ne relevantnim. Zamolila bi Vas da se ne skreće sa teme. Budite strpljive, ne može preko noći sve da radi savršeno. Uz vašu pomoć će to sve brže biti rešeno, hvala na svim prijavama grešaka i bagova do sad!
2016 01 07
Nisu svi gradovi uneti u pretragu!
2016 01 07
Ne mogu da otvorim poruke na novom sajtu. Ne znam gde su najskorije postavljeni predmeti.
2016 01 07
zasto ne mogu da otvorim poruke??? yasto mi je umanjen broj utisaka?????????
2016 01 07
> Superjoy: > zasto ne mogu da otvorim poruke??? > yasto mi je umanjen broj utisaka????????? za utiske je objasnila, ne racunaju se neutralni vise. mozes da ih dobijes ali se ne broje
2016 01 07
Ja ne mogu da obrišem predmete,sve ostalo radi.
2016 01 07
Ok...a za poruke.......... ne mogu nijednu poruku da otvorim...........
2016 01 07
Mislim da i ja imam problem oko utisaka....Inace..uopste mi sene svidja..iskreno....ne mogu da se snadjem...
2016 01 07
Postovanje... Jel dobro vidim...Ja sam 100% pozitivna...bila sa 408 ...sad imam 405 i jednu negativnu!!!!!Odakle mi negativna??????
2016 01 07
Evo ja sam sad pogledala kod tebe i imas jednu negativnu ali u kom delu- kupac/prodavac ne pise a da listam sve utiske... mnogo mi je. Nadam se da je to neki bag... to bi bas trebali lepo da vidimo.
2016 01 07
Tu negativnu ste imali i na staroj verziji, data Vam je kao prodavcu, a razlog sto ste 100%pozitivni je objasnila Prakilica Da li jos neko ne moze da udje u svoju listu Pracenih tema? Ne mogu da udjem ni u listu Skorasnjih tema, vraca me na glavni deo Foruma
2016 01 07
Ja imam problem sto vec 3 dana pokazuje pogresno vreme logovanja. Pokazuje da sam se logovala i kada nisam.
2016 01 07
> Snezana30: > Evo ja sam sad pogledala kod tebe i imas jednu negativnu ali u kom delu- kupac/prodavac ne pise a da listam sve utiske... mnogo mi je. Nadam se da je to neki bag... to bi bas trebali lepo da vidimo. Hvala
2016 01 07
Ni ja ne mogu da udjem ni u listu Pracenih tema ni u Skorasnje, a ne znam ni kako da prestanem da pratim temu. Gde su Novi predmeti ?
2016 01 07
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 110