Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Ne mogu da postavim novi predmet niti da izmenim stari
2017 09 19
Pozdrav! Već duže vreme ne mogu da otvorim slike (da ih listam), ne rade mi opcije "želim ovo" i "dodati u omiljene predmete". Pokušavam da kliknem na to i ništa... Na poslu koristim isto chrome kao pretraživač i tamo sve mogu regularno.
2017 09 25
Pozdrav, moj antivirus blokira widget koji je odgovoran za prikazivanje i listanje slika predmeta, i prijavljuje ga kao moguci trojanski virus. Imam odlican Nod32 up to date antivirus. Cisto da prijavim da pogledate o cemu se radi. :)
2017 09 26
Postovana, kako kliknem na bilo koju fotografiju ili stranicu na ovom sajtu, od juce, antivirus mi prijavljuje trojanca, pa ako bi mogli da proverite ili ocistite sajt... Pozdrav!
2017 09 27
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Ne znam zasto, ali ne mogu od skoro da pregledam fotke predmeta, samo prvu sliku...sta je problem? Kaad kliknem na ostale fotke vraca me na pocetnu stranicu ili se nistaa ne desava...molim vas, resite to :((
2017 09 30
> tiyana86: > Pozdrav! Već duže vreme ne mogu da otvorim slike (da ih listam), ne rade mi opcije "želim ovo" i "dodati u omiljene predmete". Pokušavam da kliknem na to i ništa... Na poslu koristim isto chrome kao pretraživač i tamo sve mogu regularno. Isti slucaj !!
2017 09 30
Sajt uzasno radi. Jednu istu stranicu moram vise puta da ucitavam,oglase nema sanse da postavim,ako i uspem postavi nekoliko istih odjednom koje jedva obrisem. A kada ucita stranicu jednom mi prikaze normalan izgled sledeci put neku sasvim izmenjenu verziju
2017 10 05
Sajt ne ucitava stranice, moram vise puta da osvezim stranicu da bi se nesto uopste pojavilo. Od pre 2 dana ne mogu ni fotografije da listam, a za postavljanje predmeta da i ne pricam. Preko telefona ne moze uopste, preko kompjutera nekad nece da postavi sve slike.. I kada idem na "izmeni" nece uopste da mi sacuva izmenu, samo se tako ukoci.
2017 10 05
Dosta clanica se oglasilo sa istim problemom u poslednja 2-3 dana... Ja ne vidim nijedan predmet, sve je potpuno belo na mom i tudjim profilima.
2017 10 05
Ja ne znam da li neko uopste cita ovo sto pisemo...Meni danima ne funkcionise kako treba,isto kao gore sto su devojke pisale,ne mogu da listam slike,da dodam u omiljene,nekad cak ni razgovore ne mogu da otvorim ni da posaljem poruku... Da li neko radi na tome da se nesto popravi ili da svi zaboravimo na krpice definitivno? Nema smisla..
2017 10 07
Pozdrav! Već duže vreme ne mogu da otvorim slike (da ih listam), ne rade mi opcije "želim ovo" i "dodati u omiljene predmete". Pokušavam da kliknem na to i ništa... Na oba pretrazivaca je isto...
2017 10 07
Pozdrav Sve sto su clanice navele u prethodnih par dana i meni se desava.... Slike ne mogu da izmenim, treba da obrisem predmet i postavim ponovo :(, a ceste su i white party na profilima, vide se samo brojke i slova :)
2017 10 08
Poštovanje, Predmete koje sam prodala ne mogu da oglasim kao prodate, takodje i ja ne mogu da listam slike.
2017 10 09
Sada je sve u redu. Hvala :")
2017 10 09
Pozdrav, vec duze vreme imam problem sa listanjem slika, otvaranjm istih, logovanja na sajt gde mi iskace error, ne mogu da stavim neki predmet u omiljeni. Nista ne funkcionse kako treba. Moram da rifresujem nekoliko puta stranicu da bih mogla ista da uradim na sajtu. Kada ce se resiti ovi problemi, posto postaju vec iritantni i vec dugo traju??? Hvala
2017 10 10
1 2 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 110