Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Prijava grešaka i bug-ova na novom dizajnu

Ja uopste ne mogu da izmenim fotografije. Kada idem na opciju izmeni ili mi ne ucita nove fotografije vec ostavi stare ili ucita samo jednu. I onda moram da brisem oglas i postavljam sve ponovo
2017 10 11
Ne mogu da postavim nove predmete vec par sati, uopste nece da ucita slike kako bih postavila. :/
2017 11 01
Dobar dan! Ja lično imam najviše problema sa postavljanjem fotografija. Od 4-5 koje izaberem, kako bi što bolje dočarala krpicu koju nudim, sajt posativi samo 2 pri tom naslovnu okrene naopako. Verujem da ćete pronaći rešenje za ovaj problem. lep pozdrav! Sandra
2017 11 03
trenutno ne može ništa da se kupi, ni pošalje poruka, ni da se ubaci u omiljene....
2018 01 08
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Iz drugog trećeg puta otvara stranicu.... Da li kliknula na razgovor ili na omiljeno ili na forum..... Tako se konstantno na klik javlja greska:Došlo je do greške, molimo pokušajte ponovo i hvala na razumevanju... Jako je nezgodno rukovoditi se sa ovom greškom.... I dogovarati sa članicama.... Nadam se da ćete uspešno rešiti problem.... Pozdrav
2018 02 11
Zašto ne uspevam da obrišem prodate predmete?
2018 03 26
Ne otvara slike samo prvu profilnu.Ni moju kad postavim neki predmet postavi 5 slika a otvara samo prvu, niti otvori drugih članova da bi pogledala predmet.U čemu je problem vec duže vreme?
2018 04 16
Sajt ponovo baguje...prilikom pregleda i postavljanja predmeta, foruma, razgovora....
2018 04 27
Ne mogu da otvorim slike predmeta,samo prvu sliku predmeta mogu da vidim,ostale nikako ne učitava.U čemu je problem?Pokušala je i moja sestra sa svog računara i naloga,ima isti problem.
2018 04 28
Poštovani, Biću krajnje iskrena. Ne dopada mi se novi izgled sajta. Imam problem sa postavljanjem novih predmeta. Od sinoć pokušavam da postavim barem jedan proizvod ali uzalud. Pozdrav, Nataša
2018 04 29
> Tackica74: > Zašto ne uspevam da obrišem prodate predmete? Poštovanje Tackica74. Imala sam isti problem, i onda sam "prokljuvila" šta je u pitanju... Naime, tamo gde su Vam u nazivima stikeri tipa: ❤️, ✔️, 💞 i sl., prvo morate ići na "Izmeni" te tu obrisati srca, smajliće i sl. iz naziva predmeta-stvari, sačuvati i onda samo kliknite na "Obrisati", i to je to. 😊😉 Srdačan pozdrav. 💖
2018 04 30
Ne mogu da dodam fotografije..:(
2018 05 02
Ulaskom u odredjeni predmet prodaje moguce je videti samo osnovnu , glavnu fotografiju, a ne i ostale. Zbog cega?
2018 06 08
> AdminRS: > Drage dame, > Novi dizajn je od danas aktivan! > Tema je namenjena prijavljivanju grešaka i bug-ova na novom dizajnu i, molim vas, da sve nepravilnosti koje uočite prijavite u ovoj temi. > Greške su moguće u početku, svaka pomoć je dobrodošla i bićemo vam veoma zahvalni na saradnji! Ukoliko naiđete na neku opciju koja ne radi, loš prikaz stranice na koju ste ušle, grešku u prevodu ili bilo koji drugi tehnički problem, obavestite nas o tome u ovoj temi. > Hvala na pažnji, > AdminRS Poštovani, od kako sam na sajtu, sa novim imam previše problema. - nije pregledan i organizovan - ne mogu da postavim nijedan novi predmet - ne postoje fotografije drugih korisnika - otvara samo prvu fotografiju, ostale ne .... Mislim da je stari bio neuporedivo bolji. Pozdrav! -
2018 06 08
Molim da se vrati stari izgled sajta ukoliko je to moguće.
2018 06 11
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 110