Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Lepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Pomoc!Da li ima neka devojka iz Zrenjanina ili okoline?Cula sam da tamo

Neka Jelena resava problem sa sinusima.Svaka pomoc je dobro-dosla.Mnogima je uspesno resila problem,a nekima nije.
2016 01 08
Ja znam da je pre bio neki deda iz Karadjordjeva,on je valjda umro,pa cerka nastavila da se bavi time.
2016 01 09
Hvala devojke.♡♡♡♡♡♡♡♡Ja sam nasla na netu broj i da radi unuka od tog dede
2016 01 12
ja sam zakasnila sa odgovorom tek sad sam vidla ;banatsko karadjordjevo i sve tako se sa kolena na kolena prenosi u i aleksandrovu ima babe koja su deci skidale stravu i alergije sad njihive unuke to rade ima i jedan dedo koji namesta kosti to je u staroj vojsci naucio i meni je pomogao pat puta u padu skroz bila okrenuta noga neprirodan polozaj ko slomljeno i sve deda namesti a ne trazi nista dash sam sta si namenio kafu ili rakiju ma deda je zadovoljan samo jer pomogao malo je takvijeh ljudi danas .pozdrav iz odzaka ali bivshi stanovnik Velikih Livada :)
2016 01 22
> MilicaDjukic10: > Hvala devojke.♡♡♡♡♡♡♡♡Ja sam nasla na netu broj i da radi unuka od tog dede Pozz, vidim da si trazila ovu Jelenu za sinuse. Je li imas slucajno jos uvijek broj njen? Onaj koji sam nasla na netu i gore naveden nije vise u funkciji! Hvala
2017 09 06