Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Naši muževi VS Moje krpice :)

Ovu temu otvaram u čast naših dragih mužjačića koji se uspešno ili manje uspešno "bore" protiv naše kupovine na Krpicama ili u pravim prodavnicama.... ❤️ Moj je recimo odavno digao ruke od "smirivanja doživljaja" kad sam ja u pitanju. Znam da neke članice kriju svoje "aktivnosti" na Krpicama od muževa ili dečkića, a neke imaju i razrađene sisteme kako ne bi bile otkrivene. Ne radi se o tome da im neko nešto brani već je to ona situacija kad i same shvatimo da preterujemo, ali jednostavno "moramo baš TO da imamo" Dakle drage moje, kako vaši alfa mužjaci preživljavaju Krpice? Ili kupoholizam generalno? :') :') :")
2016 02 13
Moj svaki put zakoluta ocima i duboko uzdahne :") ...da ne bi eksplodirao :') :') :')
2016 02 13
Ja za većinu kupovina ovde kažem da su razmene ahahahahhaa :') :') :') :')
2016 02 13
Moj kaže da sam više opsednuta prodajom nego kupovinom :') :')
2016 02 13
Ahahah, neki se bune i za razmene; licno sam cekala jednu clanicu da joj muz krene na posao (trajao odmor malo duze), pa da onda saljem. Moj me zeza- da li sam slucajno zaradila za po kutiju cigara njemu i meni :P
2016 02 13
Ti si Tam021 idealna supruga :')
2016 02 13
hahahhaa i on je idealan suprug, pošto on živi u Bg-u a ja u Ns-u mnogo puta on vrši razmenu ili prodaju o:)
2016 02 13
Aaaaaaaa pa i moj se ne buni kad je prodaja u pitanju-čak i nosi u poštu, a par puta je radio i ličnu razmenu. Kad treba parice da se uzmu nema zime hahahaha.....
2016 02 13
Eto, Loki, ima i muskaraca koji vole Krpice ;)
2016 02 13
Da, da, isključivo selektivno :')
2016 02 13
Neki hoce i da se razmenjuju, a neki iskljucivo 'rade' prodaju :D
2016 02 13
Hahahahahhahaah.....da, da,: "Izvini, ne radim razmenu, samo prodaja! Može i lično preuzimanje" Hahahahhaha.....
2016 02 13
Ahaha..Zamisli muskarce koji medjusobno razmenjuju garderobu za sebe Ja sam nasla jedan profil u vlasnistvu muskarca i smeknula maskirne farmerke, pa cu i njega da zainteresujem 8-) :D
2016 02 13
Ja bih se prevrnula kad bih videla mog muža kako meri dimenzije hahahahaha u rastegnutom i nerastegnutom stanju ahahahaha
2016 02 13
Dogovorim sa jednom clanicom licno preuzimanje i posto je u pitanju bila muska kosulja posaljemo muzeve, taman da njen dragi moze da je vidi i proba .Vraca se moj kuci i ja ga pitam da li je coveku dobra kosulja . Kaze "otkud ja znam" ..Kako .pa zar nije probao? Nije. ...(???!!!) Clanica mi javlja ..muz prezadovoljan,hvala ... :') :') :') :') :')
2016 02 13
1 2 3 4 5 ... 14 Sledeći