Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

$ ZA nas koje prodajemo i koje kupujemo NOVE STVARI $

Oglasite se ovde SVE devojke koje u svom ormanu za prodaju imaju NOVE stvari i one koje zele da kupe iskljucivo NOVE stvari . Jedna sam od vas. PRODAJEM NOVO sa etiketom i ako sam naglasila BEZ RAZMENE ,svakodnevno mi stizu ponude za razmenu i to polovnih stvari.Nemam nista protiv prodaje i kupovine istih,no ovde sam zbog novih krpica. Stoga,DOBRODOSLE U KLUB!
2016 02 22
Ja imam potpuno nove stvari, nikada nosene cipele, haljinu sa etiketom i mnogo stvari iz Amerike koje nisu nikada nosene, ali nemaju etiketu zbog carine. Volela bih da ih prodam (posebno ove iz Amerike) jer ih ovde nema, veoma su kvalitetne, a ima i kreatorskih stvari (cene haljina jedne dizajnerke ciju haljinu nudim za 2500rsd su u najboljem slucaju oko 150usd).
2016 02 22
Naravno da etiketa nije bitna;) Nekada mora da se ukloni. Bitan je kvalitet stvarcice i to da je nova;)
2016 02 22
Ja krpe ne prodajem, prodajem ili nenoseno ili super ocuvano. Sad je samo stvar ukusa kome se sta svidja, ali za sve svoje stvari garantujem da su kao na slici, uvek sam voljna da saljem i dodatne fotografije, a ukoliko postoji feler to obavezno naglasim. Npr. na jednoj majici koju nikada nisam obukla se rasila trakica za vezivanje. Stvar 100% nova, samo je stajala u ormanu, ali desi se. Smatram da je vazno biti iskren u opisu predmeta koji se prodaje, a ne lagati da je nesto novo ili kao novo, a da je u realnosti krpa.
2016 02 22
Dobro dosla u klub,istomisljenice!
2016 02 22
Hvala <3
2016 02 22
I ja imam dosta novih stvari sa etiketom :)
2016 02 22
imam uglavnom nove stvari ,nenošene,nisu kineske.
2016 02 22
I ja se trudim da prodajem isključivo nove i nenošene stvari koje meni iz nekog razloga nisu odgovarale...Nemaju baš sve etiketu ali meni je duša mirna, znam da su potpuno nove a i to se vidi :") :) Imala sam i drugi profil na kom su takodje bile nove stvari i bio mi je baš razradjen ali iz tehničkih razloga morala sam preći na novi. Pozdrav za sve kupoholičarke i kupoholičare :")
2016 02 23
U mojoj ponudi uglavnom su nove stvari....
2016 02 23
Nije bitno da li imaju ili ne etiketu,formalnost je nebitna;).Bitno je sa su zaista nove !
2016 02 23
I kod mene su vecina stvari sa etiketom a skoro sam ubacila neke nosene stvarcice samo one koje su skroz ocuvane....Neke nosene stvari bi i poklonila samo da mi ne prave guzvu...
2016 02 24
Pratim :")
2016 02 24
Uglavnom prodaje nove stvari, neke imaju etiketu, neke ne...
2016 02 25
I kod mene ima puno novih stvari, sa etiketom. :")
2016 02 27
1 2 3 4 5 Sledeći