Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Da li je vama ovo normalno?

Zivimo vec 4 godine zajedno.On svakim danom kad ustane izadje iz kuce bude sa najboljim drugom,zivot mu se svodi na igrice i blejanje sa drugovima,svrati mozda kuci na pola sata i opet izadje i vrati se ujutru izmedju 4-8 ... Znam da ce vecina vas sada reci da me vara,ali nije par puta sam ga proveravala i stvarno bleji sa drugovima,par puta sam ga i ostavljala jer sam mu rekla da niko ne bi ziveo sa osobom koje nema nikad kuci,odgovor na to njegovo je kako on ima takvo drustvo i da mu je zao sto ja nemam takvo,pa nisam luda da nin stop blejim sa drugaricama ,a da zivim sa osobom i da je gledam samo pred spavanje tj kad dodje kuci ujutru...takav je poslednjih god.danai svaki put obecava da ce se promeniti al nista od toga ..ne mogu da shvatim da je nekom sa 24 god.najbitnije blejanje sa drugovima i igrice i jos ja ispadam luda kad mu prigovaram svaki put...jel to normalno ????
2016 03 19
Ne. Da sutnes njegovo jadno dupe i da nastavis da zivis svoj zivot. Ima boljih, veruj mi. ;) I ne vracaj mu se. Ja imam parolu jednom smo zajedno, i ako ne ide, nikad vise. Nema gledanja u proslost. :)
2016 03 19
Definitivno nije normalno. Nije mu stalo do vase veze, ne održava to sto imate, ne bori se za vas.. To mu je očigledno način da pobegne, ne želi da se suoči sa problemom. S obzirom da si verovatno i ti mlada, postavi sebi pitanje da li želiš takav život.. Ne! Popričaj sa njim iskreno o svemu, ako se ne promeni odmah, nešto tu ne štima.. pa je bolje da ti okončaš to. Možda se dečko plaši braka ili smatra da treba da iskoristi što bolje vreme dok je mlad.. Možda sam bila surova ali samo iskrena. Srećno!!!!
2016 03 19
izvini moram reci da je on zaista jedna neozbiljna osoba...I da dzabe zivite zajedno kad je on takav.on jos uvek ne shvata ustvari sta je zajednicki zivot... naravno da nisi luda sto mu govoris to jer je brate mili valjda logicno. kad si sa nekim izabrao da zivis,izabrao si jer zelis vise vremena da provodis sa tom osobom,a ne da bi tebi tvoja voljena osoba sedela kuci i cekala tebe jednog neizivljenog decaka da se izigra sa drugarima i jos na sve to mora maltene da ti izigrava mamu i da te usmerava. neka zivi onda sa svojim drugovima i neka provodi vreme sa njima. odustani od svega,pretpostavljam mlada si,ali iskreno retko koji muskarac je pre 30 godina zreo uopste da razmislja o braku i svemu ostalom sto ga ceka u zivotu,i da to za ozbiljno prihvati. kad si ga ostavljala toliko puta,nisi trebala dalje ni nastavljati .
2016 03 20
ali ajde,kao bilo ,proslo je. u krajnjem slucaju ako si baaas bas neodlucna daj mu poslednju opomenu pred iskljucenje jer iskreno to sto on tebi radi ne vodi nikuda po meni...samo ces se jos vise nervirati I gubiti dragoceno vreme sedeci u kuci i cekajuci ga da se zvanicno smisli sta ce raditi od svog zivota I povodom vas, ukoliko mu ne kazes ono sto mislis(a za to vreme bi mogla uraditi nesto korisno za sebe u svakom slucaju). jako nezrelo sa njegove strane,nepostovanje tebe do krajnje granice,i po meni deluje kao da nije zainteresovan ni za sta drugo osim za igranje igrica I blejanje sa drustvom....a ti si mu kao usputna stanica.ono kao dodjem,vidim,jedem,poljubim,odoh...ceka me partija igrica I drug. jebao ga drug kad moram da opsujem vec. izvini sto sam ovako iskrena ali nemogu da ostanem suzdrzana kada su u pitanju takve stvari jer se uvek zalazem za lepe odnose izmedju dvoje ljudi u zajednickom zivotu.
2016 03 20
Zdravo, vodjena licnim iskustvom zelim da ti dam savet da otvoreno popricas sa njim, ako je to moguce, a s' obzirom da ste dugo zajedno predpostavljam da jeste. Mozda ga nesto muci, tisti, pa kroz to blejanje sa drugarima ,,bezi,, od problema. Nismo svi isti i ne dozivljavamo isto ono sto nas konstatno muci. Ako postoji problem pokusaj da ga shvatis, pruzis mu podrsku, jer prebacivanjem i svadjom ces postici samo kontra-efekat, bezace jos vise. Ali pre svega ,,stavi na papir,, sve dobre stvari koje imas sa njim, kao i one lose, pa vidi da li se vredi boriti :) Zelim ti srecu :)
2016 03 21
Slažem se sa članicom natacha88nata da je potrebno da popričaš sa njim, da verovatno ima neki PROBLEM jer nije oduvek bio takav. Meni to liči na depresiju, možda NE MOŽE DA NADJE POSAO, nezadovoljan je svojim životom, statusom, pa se trudi da zaboravi sve bežeći u nerealan svet igrica i bleju sa drugarima....Najlakše je prekinuti, svako će reći on je nezreo ostavi ga, možeš bolje. Ali probaj da ga trgneš, treba mu neko ko će ga usmeriti i dati mu podstrek da može da bude neko i nešto, kritikama nećeš postići ništa, čak naprotiv..... napisala sam skoro isto sto i natacha88nata, tek sad sam pročitala ceo njen odgovor :D
2016 03 21
Drago mi je da se slazes sa mnom BabyPink, ja govorim iz svog iskustva. Probala sam kritikama, svadjom, prepirkama, ali se ispostavilo da je podrska i razumevanje najbolji nacin. I da, definitivno je neki vid depresije, nedostatak volje za promenom. Jer bez obzira na postojanje problema neke osobe radije biraju beg, radeci nesto to ih opusta i cini da zaborave na to, nego da se suoce sa tim i pokrenu se. Najbitnije je takvoj osobi pruziti podrsku, sigurnost, razumevanje i naravno puno, puno ljubavi.
2016 03 22
Ima 24 godine, živite zajedno 4, dakle od njegove 20e, ne znam koliko ti imaš godina al on je malo mlad da bi se mnogo očekivalo od njega.
2016 03 24
godine ne moraju nuzno imati veze sa zreloscu.. mi kad smo poceli da zivimo zajedno muz je imao 21 (ja 25). on nije hteo da izlazi, da spava, da se drnda sa drugarima, vec da se zeni i da pravimo bebu. i kad sam ja bila na odrzavanju trudnoce i nisam radila godinama, on je radio za nas, i placao stan i racune i sve.
2016 03 26
Sve je individualno, naravno, ali mišljenja sam da mladost kad tad mora da se proživi, pa je bolje proživljavati je kad si zaista mlad, zato ne treba mnogo zamerati gore pomenutom momku.
2016 03 26
Mmmmmmmmmmm...ovako ovo ima da zvuchi chudno... ako mene pitash...treba da razgovarate o svemu iiiiiiiii pokushaj i ti par puta da odesh sa njim i sa drushtvom da igrate zajedno igrice i da se zezate! Zashto da ne? Ume biti zabavno,ja isprobala! :D Ne vidim problem tu,mozhete se josh vishe zblizhiti a taman cesh videti i o kakvim drugarima je rech. Iskreno uradite to ponekad ali nikako SVAKI DAN onda je stvarno i shto se mene tiche previshe... :-(
2016 03 27
Nije jako mlad kao sto kazes, nije covek ni jako mator, ali mozda da pripazis da nema neki porok za koji ti ne znas. Ne zelim da ti ubacujem crv sumnje bez razloga, ali ipak treba biti oprezan s tim stvarima, iz iskustva pisem. A druga stvar, covek koji zivi taj tinejdzerski zivot, imao ili nemao porok, jeste labilna licnost, a tebi, kao i svakoj normalnoj zenskoj osobi, verovatno treba jak muskarac, a ne da samo ti vuces konce. Covek se tesko menja radi nekog drugog, dok ne bude hteo zbog sebe da se promeni, nista od ozbiljne veze sto se njega tice. Lep pozdrav za tebe
2016 04 20
Dokle on misli tako da bleji?Mislim da se nikada neće promeniti, ponaša se kao prolaznik koji svrati u hotel.
2016 07 16
mladi ste da zivite zajedno. ne ocekuj od njega da bude zreo u tim godinama, mozda kad predje tridesetu :D
pre 22 dana, 03:09