Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Forum - svrha, pravila i blokiranje

Drage članice, Pravila su ista kao i uvek, reklamirate se u podforumu "Rasprodaje" http://mojekrpice.rs/forum/60/drugo/rasprodaje http://mojekrpice.rs/forum/t/87360/reklame-jedna-tema-po-danu http://mojekrpice.rs/forum/t/321395/blokiranje-na-forumu-info Dakle, isključivo i jedino u podforumu "Rasprodaje", a ne u svim ostalim podforumima, od kojih najviše volite "Tražim", "Moda", "Aukcije", "Prodavnice, artiklli, rasprodaje" i ostali - ovo NISU podforumi za reklamiranje. OVO JE podforum za reklamiranje: http://mojekrpice.rs/forum/60/drugo/rasprodaje Tema za prijavu članova koji ne poštuju pravila foruma: http://mojekrpice.rs/forum/t/395560/prijava-clanova-koji-ne-postuju-pravila-foruma NOVOST je da se od danas kazna za nepoštovanje pravila foruma, odnosno blokiranje na forumu, produžava na MESEC dana. Hvala na pažnji!
2016 03 26
Izvinjavam se ako spamujem temu (brisem post cim vidim odgovor), ali me interesuje ukoliko je neko blokiran na forumu kako ta clanica to da zna. Da li dobija obavestenje o bloku ili jednostavno udje na forum i izadje joj neka poruka poput - pristup nije dozvoljen i slicno? Hvala unapred na odgovoru :)
2016 03 26
> OljaBg13: > Izvinjavam se ako spamujem temu (brisem post cim vidim odgovor), ali me interesuje ukoliko je neko blokiran na forumu kako ta clanica to da zna. Da li dobija obavestenje o bloku ili jednostavno udje na forum i izadje joj neka poruka poput - pristup nije dozvoljen i slicno? > Hvala unapred na odgovoru :) Pise joj na nalogu, ranije je to bilo ispod profilne fotografije, ne znam kako je sada na novom dizajnu, verovatno isto. Doduse, samo blokirani clan (blokiran na forumu) moze da vidi da je blokiran, nama, ostalima se to ne prikazuje kada otvorimo nalog nekoga ko je blokiran na forumu.
2016 03 26
> AdminRS: > NOVOST je da se od danas kazna za nepoštovanje pravila foruma, odnosno blokiranje na forumu, produžava na MESEC dana. Dobro je! Dosta upozorenja, smernica je napisano i prosledjeno, devojke su ispravile greske ali se pojavljuju clanice koje ne mare tako da da je sankcija za to sasvim ok... Takodje, forum se mora aktivno pratiti od strane administratora i ovo novo-staro pravilo blokiranja se mora primenjivati.
2016 03 26
> Prakilica: > > OljaBg13: > > Izvinjavam se ako spamujem temu (brisem post cim vidim odgovor), ali me interesuje ukoliko je neko blokiran na forumu kako ta clanica to da zna. Da li dobija obavestenje o bloku ili jednostavno udje na forum i izadje joj neka poruka poput - pristup nije dozvoljen i slicno? > > Hvala unapred na odgovoru :) > Pise joj na nalogu, ranije je to bilo ispod profilne fotografije, ne znam kako je sada na novom dizajnu, verovatno isto. > Doduse, samo blokirani clan (blokiran na forumu) moze da vidi da je blokiran, nama, ostalima se to ne prikazuje kada otvorimo nalog nekoga ko je blokiran na forumu. Hvala :)
2016 03 26
Jedno pitanje... da li je dozvoljeno reklamiranje naloga i aukcija sa drugih kp sajtova (Limundo,Kupindo) na nasem forumu ? Hvala.
2016 03 26
> OlgaAN: > Jedno pitanje... > da li je dozvoljeno reklamiranje naloga i aukcija sa drugih kp sajtova (Limundo,Kupindo) na nasem forumu ? > Hvala. kada sam otvorila nalog na ovom sajtu tada je vladala jedna grupa clanica koja je jurila i prozivala sve clanice tako da sam i ja jednog dana dosla na red optuzile su me kako imam gomilu negativnih na kupindu ja budala nasla se pametna da se pravdam i ubacim link mog profila sa kupinda da se vidi da nemam negativnih automatski sam bila prijavljena da reklamiram drugi sajt i ja dobijem blok od 14 dana tako da iz iskustva znam da je to bilo zabranjeno ali to je bijo sam pocetak ovog sajta mozda se neko pravilo promenilo
2016 03 27
Lidija, ocigledno su te izazvale i po meni nije trebalo da budes kaznjena. Pitam zbog par clanica koje ******bas, bas****** reklamiraju drugi sajt. Ne smeta mi ta reklama,svi znamo da krpice nisu jedini kp sajt, ali mislim da nije u redu sto zauzimaju prostor za reklame i aukcije na ovom sajtu. Ja imam nalog na Kupindu, koji doduse ne koristim, a imam i na KP, ali mi ne pada na pamet da te naloge reklamiram ovde.
2016 03 27
A da li je zabranjeno postavljati predmete predhodno prodate na drugi kp sajt i oznacavati ih kao prodate na m.krpicama iako nisu konkretno prodati preko mk i na taj nacin podizati rejting?? Nemam nameru da to radim ali vidim da vodeci u prodaji to uveliko rade.... 😒😒😒
2016 03 27
Tacno , to se radi...Tikvica je to sama izjavila.
2016 03 27
i ja sam par puta oznacila kao prodato a prodam predmet preko kupinda tako mi je lakse jer vise ni kupindo nije kao sto je bijo i tamo kupci odustaju zato kad prodam ja ovde oznacim kao prodato ako kupac odustane ja ga ponovo aktiviram ne mucim se da brisem i ubacujem jedan te isti predmet e sad prodat predmet da ubacujem ovde to mi vec nema svrhe ja se jedva namolim i ovako da ubacim nesto novo kamoli prodate predmete da ubacujem
2016 03 27
Obelezila si par puta, ali pogledaj http://mojekrpice.rs/tikvica-10508 ...kod nje je uvek tako. Dize i odrzava rejting na ovom sajtu prodajom na fb. Ja predmete obelezavam sa rezervisano dok mi kupac ne javi da je sve ok.
2016 03 27
Kao sto sam vec rekla nije u redu to sto se toj devojci tako nesto tolerise,dakle ono sto sam ja videla jer su mi se svidele neke helanke kad ih je postavila jeste to da je devojka stavila brdo predmeta na prodaju a 10 minuta nakon toga oznacila sve kao prodato ,apsolutno je nemoguce prodati te predmete ovde za 10 minuta tako da devojka samo dize rejting sebi i nista drugo, inace sam jos ranije primetila da je kod nje uvek sve prodato i uvek manje vise iste stvari ali nikad nisam nesto mnogo obracala paznju na to,al sad kad vidim da neduzni uvek stradaju a da se ovakvim ljudima gleda kroz prste mislim da zaista nije u redu
2016 03 27
Koji je predlog članica povodom toga?
2016 03 27
Sto se mene tice mislim da bi trebala da se skloni iz top clanova,top clanovi neka budu devojke koje su to zaista zasluzile a to svakako nisu tikvica i hermiona ,ne morate da je blokirate ali da se opomene clanica da ce biti blokirana ako nastavi da dize sebi rejting na taj nacin
2016 03 27
1 2 3 4 5 ... 9 Sledeći