Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Psihologija /

Motivacija i pozitivne misli :)

Update: Today is tomorrow. So start doing those "tomorrow" things. There is no substitute for hard work. Under promise - over deliver. "Challenges are there to make us grow and be stronger. Embrace the challenges in your life and see the purpose in them." MI Train your mind to see the good in every situation.
2016 03 28
"Kada se gledas u ogledalo i zelis da ga razbijes, nije ogledalo to sto treba da bude slomljeno, nego si ti taj koji treba da se promeni." - Nepoznat autor
2016 03 28
If you think you can or you think you can't , you're right. henry ford
2016 03 28
"Znam, nisam savrsen...Ali, koga je briga! Ni Mesec nije savrsen, pun je kratera. Ni more, preslano je. Ni nebo, beskonacno je. Ukratko, najbolje stvari nisu savrsene. One su posebne." B. Marley
2016 03 29
"Večeras treba da se vidim sa bivšim posle pola godine. Kupila sam novu haljinu, štikle, torbu, naručila feniranje i šminku. Meni je sve to manje bitno, ali on se mnogo loži da mu riba izgleda kao milion dolara. I sve to da bi došla na pet minuta i rekla mu da imam novog dečka i da od nas dvoje nikad više ništa biti neće. Volim ja njega još i nemam dečka, al neće se sa mnom niko za*ebavati."
2016 03 29
"Bit cemo sretniji ako na vreme shvatimo jednostavnu istinu; da svako od nas zivi u vlastitoj kozi a ne u tudjim ocima......." "Oni koji se bore mozda i izgube,ali oni koji se ne bore-vec cu izgubili....."
2016 03 29
"Knjige su ogledala, u njima vidis samo ono sto nosis u sebi." (Karlos Ruis Safon)
2016 03 30
"Kad želiš imati nešto što nikad nisi imao, moraš uraditi nešto što nikad nisi uradio." Koristi osmeh da promeniš svet, ne daj da svet promeni tvoj osmeh! "Prava žena ima stila, jaka je, nezavisna, verna, umiljata i jedno dobro zna.. Da zaslužuje najbolje. " "Nikad ne dozvolite da novi ljudi u vašem životu plaćaju greške koje su uradili neki drugi ljudi pre njih. Na lošim ljudima se učite kako da ih prepoznate ispod maski koje nose,i da još više cenite i volite one koji su dobri.Bitni su oni koji vam stavljaju osmeh na lice,a oni koji pokušavaju da ga skinu,pustite ih da sanjaju o tome." "..Kada se odreknete nečega, ostajete zauvijek vezani za to. Kad se borite protiv nečega, zauvijek ste vezani za to. Sve dok se borimo s nečim, dajemo mu moć. Dajemo mu moć jednaku onoj koju utrošimo u toj borbi. Pokušajte da shvatite pravu vrijednost nečega I neće vam biti potrebano da se odričete – jednostavno samo će vam ispasti iz ruku." "Ne dozvoli da ti neko bude prioritet u životu, ako si ti njemu samo opcija!" "Unapred odlučite da nećete odustati, ma kakve bile prepreke na koje ćete nailaziti. Svaki zastoj na putu do cilja posmatrajte kao izazov i učenje koji morate proći da biste postali osoba kakva želite biti i ostvarili ono što želite. Snagu ne možete pozajmiti od nekoga, možete je samo steći i izgraditi sami. " ...delić iz moje zbirke 😃
2016 03 31
"..Kada se odreknete nečega, ostajete zauvijek vezani za to. Kad se borite protiv nečega, zauvijek ste vezani za to. Sve dok se borimo s nečim, dajemo mu moć. Dajemo mu moć jednaku onoj koju utrošimo u toj borbi. Pokušajte da shvatite pravu vrijednost nečega I neće vam biti potrebano da se odričete – jednostavno samo će vam ispasti iz ruku." Pink - OVO JE ONO PRAVO! BRAVO!!!
2016 03 31
"Velika je stvar uspeti u onome što preziremo, jer treba savladati ne samo prepreku nego i sebe." "Čovjek uvijek prekasno shvati da je protraćio svoje vrijeme na nebitne stvari sa ljudima do kojih mu je stalo." "Prije nego odustaneš, razmisli o razlogu zbog kojeg si izdržao toliko dugo." Nikad nemoj sebe pitati zašto te neko povređuje. Umesto toga, zapitaj se zašto ti to dozvoljavaš. ....I moja 2 omiljena, koja nemaju baš veze sa motivacijom : "Ljudi na koje suviše burno reagujete, bez obzira da li s ljubavlju ili s mržnjom, su projekcije vašeg unutrašnjeg sveta. Ono što najviše mrzite je ono što najviše poričete u sebi. Ono što najviše volite je ono za čim najviše čeznete." "Neki ljudi izgledaju tako kao da su sastavljeni od delova mnogo razlicitih ljudi.Sve na njima izgleda tuđe i proizvoljno.Uvek vam je poneki deo poznat, ali ne možete da se setite na kome ste ga vec videli."
2016 04 01
eh da, PIP...ali izvinite, nisam ja...slika je...evo necu vise.... :*
2016 04 02
Koliko istine u ovim slicicama... :")
2016 04 02
"Ne dolazimo mi na svet, vec svet dolazi nama. Biti rodjen isto je sto i dobiti na poklon ceo jedan svet." - Justejn Gorder
2016 04 03
Ne možeš promeniti ono što se dešava oko tebe, dok ne počneš da menjaš ono što se dešava u tebi.
2016 04 03
Do what you love and you'll never work a day in your life.
2016 04 03
1 2 3 4