Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.rs /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Problem sa otvaranjem razgovora i pregledom slika

Poštovane članice, Javilo se nekoliko članica koje ne mogu da otvore stranicu sa razgovorima, pa molim sve članice koje imaju ovaj problem da se jave na ovoj temi. Drugi problem je prikaz slika, javljale su se članice koje nisu videle ni jednu sliku na sajtu. Takođe, neka se jave svi koji imaju ovaj problem. Potrebno je što više informacija kako bi se rešilo ovo: opišite detaljno šta se dešava, gde baguje, koji pretraživač koristite, da li isti problem imate i na kompjuteru i na telefonu, da li je isto na svakom pretraživaču...
2016 05 05
Imam razgovor koji ne mogu otvoriti :(
2016 05 05
Ja imam problem da kada hocu da dodam sliku (izmena predmeta), sajt odbija da promeni predmet ako sam novu sliku stavila kao naslovnu :(
2016 05 05
> AdminRS: > Poštovane članice, > Javilo se nekoliko članica koje ne mogu da otvore stranicu sa razgovorima, pa molim sve članice koje imaju ovaj problem da se jave na ovoj temi. > Drugi problem je prikaz slika, javljale su se članice koje nisu videle ni jednu sliku na sajtu. Takođe, neka se jave svi koji imaju ovaj problem. > Potrebno je što više informacija kako bi se rešilo ovo: opišite detaljno šta se dešava, gde baguje, koji pretraživač koristite, da li isti problem imate i na kompjuteru i na telefonu, da li je isto na svakom pretraživaču... I ja imam isti takav problem a ne znam kome da se obratim.... Vec duze vreme mi se ne otvaraju slike a ne mogu ni da primam poruke....
2016 05 06
Ja imam problem da mi nestaju slike sa profila.
2016 05 06
Pre neki dan su mi nestale slike koje sam skoro ucitala sa profila, ponovo sam ih ucitala prekjuce i sada ih opet nema.
2016 05 06
ja ne mogu fotografije :( vec par dana.
2016 05 06
ja ne mogu fotografije :( vec par dana.
2016 05 06
Na telefonu je sve normalno a na kompu nema fotografije. ne ocitava ni jednu.
2016 05 06
na kompu sve radi ok ali preko telefona ne mogu da otvorim razgovore tako mi je od kad je promenjen izgled sajta
2016 05 07
ni meni nece da otvori razgovore preko mobilnog,na racunaru ok ,otvara bez problema
2016 05 08
i meni na jednom lap topu otvara slike na drugom ne otvara.
2016 05 09
Nezavisno od pretrazivaca na kompu radi sve OK,ali sa telefona je nemoguce postaviti novi predmet ,niti otvoriti coveculjka u gornjem desnom uglu iza kojeg se nalaze -razgovori,omiljeno,moj profil...
2016 05 09
Ne mogu da vidim nijednu sliku na sajtu vec dva meseca!
2016 05 09
> OljaBg13: > Ja imam problem da kada hocu da dodam sliku (izmena predmeta), sajt odbija da promeni predmet ako sam novu sliku stavila kao naslovnu :( tako i meni....i nece da okrene sliku uspravno :(
2016 05 10
1 2 3 4 5 ... 8 Sledeći