Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

Kako je moguce da neko ko je blokiran moze pristupiti na sajtu i slati poruke? Naime, clan bankar72p mi je poslao poruku i pitao da li sam ja na nekim slikama od mojih krpica sa profila. Mislila sam da clana zanimaju krpice, i potvrdno sam odgovorila, da bih kasnije dobila ovaj odgovor: Zeleo sam nesto da ti predlozim, a malo je indiskretno... Nadam se da se neces ljutiti, ja cu da te pitam, pa ako si zainteresovana - sjajno, a ako nisi - nikome nista, u tom slucaju izvini na oduzetom vremenu..Sa tih fotografija mi se jako dopadas, zgodna si vrlo.. A ja vec duze vreme povremeno ovde na sajtu saradjujem sa pojedinim clanicama. Ono sto ja kupujem su zapravo gacice koje bi ti malo nosila (dan ili dva - sto duze mozes - to bolje) tako da mirisu na tebe i takve mi ih posaljes, a ja ih platim 1000 din + postarinu... I naravno garantujem s moje strane skroz posten i fer odnos. I sto se podrazumeva - potpunu diskreciju (za to bismo znali samo ti i ja i apsolutno niko drugi)... Ja zaista uzivam u tome, to je neka moja mala tajna avantura ili fetis (nazovi kako hoces)... inace nisam neki bubuljicavi klinac niti sam neki perverzni matorac. Momak sam, koji ima devojku vec duze vreme ali ne zelim da je varam a pozelim tako neku avanturicu i onda sam "izmislio" ovaj nacin i prejako uzivam u tome. U tvojima bih jako jako uzivao, to ti garantujem ❤️ ❤️ ❤️ Nadam se da si raspolozena za saradnju... Ako imas jos neka dodatna pitanja ili nedoumice, slobodno pitaj, ja sam iskren i bez dlake na jeziku 😉 Hvala unapred i jos jednom izvini ako sam ti ovom porukom oduzeo dragoceno vreme. 😗 pre 3 minuta kako je moguce da clan ne moze biti potpuno blokiran sa sajta, i da ne moze pristupiti porukama? Zaista ne bih volela da dobijam jos ovakvih poruka
2016 07 12
Ovo je za prijavu odredjenim institucijama. Psihopata poremeceni.. Odvratno.
2016 07 12
Bankar je zapravo stari član. :D Tu je na sajtu baš dugo, ovo mu je ko zna koji profil po redu, jer kada ga blokiraju on samo otvori novi, a promeni broj, vidim da je sada 72, ne znam da li je dotle dogurao, ranije je išao redom... Često šalje takve poruke, ali kada mu kažeš da iskulira on iskulira, tako da nećeš verovatno dobijati ponude tog tipa od njega. Ima dosta tema o njemu na forumu... Jedino se može desiti da dobiješ ponudu da prodaš nošene najlon čarape ili cipele, ali to samo ako se ''osećaju na nošeno''. :')
2016 07 12
U realnom zivotu ima mnogo vise gadosti...Mi koji smo duze na sajtu nismo zgadjene, jer kao sto kaze Iva on je stari clan. Bezopasan totalno.
2016 07 12
Secam se da je ranije kupovao najlon carape, znaci sad je presao na visi nivo :')
2016 07 12
Nisam nikada kupovao najlon carape... mesate me sa jednim drugim clanom... Ja tj. bankar kupujem samo gacice Kupovanje carapa ili cipela - ja licno ne razumem, ali 100 ljudi - 100 cudi... Sto se tice bezopasnosti, clanice su potpuno u pravu... ne trebate se plasiti niti ista slicno Ako devojka nije zainteresovana, ne mora da odgovori, ili moze da odgovori da nije zainteresovana - i to je to... ne vidim cemu toliko podizanje prasine od obicnog pitanja.. ;) pozdrav za sve
2016 07 12
Nije Bankar kupovao najlon carape, drugi clan je u pitanju, Bankar je oduvek gaćoljub. 😃
2016 07 12
To su mentalno bolesni ljudi, nazalost svuda su oko nas, vestu masku imaju i ovde sam naisla i na par devojaka koje upravo rade u korist pojacavanja njihove manije i fetisha i zaradjuju na jadnim bolesnicima. Sada kategorizovati to sa moje tacke gledista je da svako ima pravo da to radi jer fetishi ne spadaju u nesto nedopustivo i krivicno se ne kaznjavaju ljudi od fetisha. Mi ih mozemo i ne moramo razumeti. Clanice Sofijapp zao mi je sto ste dosli u neprijatnu situaciju, ali ako vam je utesno meni su trazili i carape. Samo ignorisite takve predloge/poruke i hladne glave radite vas lep poslic ovde jer ima prijatnih i dobronamernih ljudi <3 tako da vredi biti ovde za prave ljude i damice od stila :)
2016 07 12
Da, sto se tice kako moze da pristupi i kao blokiran, jedini racionalan odgovor bi bio da je haker i da je usao u sistem sajta i maltretira ljude. Ako vam se to ponovi obavezno se obratiite AdminRS, i ako vam to predstavlja psihicko opterecenje, prijavite u najblizoj policijskoj stanici sa dokazima u smislu da im date password da vide ili da ostampate, mada original dokaz je bolji. Kod nas u Srbiji postoji Cyber ogranak u MUP-u tako da ste zasticeni ali samo ako na vreme prijavite.
2016 07 12
Sve sto si rekla stoji sem da sam mentalno bolestan... ne poznajes me i izvodis pogresne zakljucke... Po toj logici bolesni su i svi koji upraznjavaju analni ili oralni sex, svi koji se igraju roll-play u krevet itd itd itd A siguran sam da nisu... medju "puritancima" mi se cini da je veci procenat bolesnih ljudi nego medju perverznjacima... ljudi koji ispolje svoju perverziju - izbegavaju da im se stvore kompleksi i neuroze zbog potiskivanja Dok ovi koji sve potiskuju mnogo cesce oboljevaju :) Ako treba jos neka lekcija iz psihologije - slobodno pitaj
2016 07 12
Sto se mupa tice - ne znam po kom osnovu bi mene gonili... nisam nikome pretio... napisao sam obicnu poruku na internetu u kojoj samo postavljam pitanje... Cak i da sam postavio pitanje : Bi li se jebala sa mnom? .... ni tako ne bih podlegao ni prekrsajnom ni krivicnom zakonu... ali ja naravno ne postavljam takva pitanja ;) I nisam nikakav haker, samo otvorim novi profil kada blokiraju stari, nikakva mudrost ne treba... Ja ovde vec godinama predlazem da uvedu sistem block-a (kao npr. na facebooku)... tako bi ubili 2 muve jednim udarcem... Ja ne bih otvarao nove profile i ne bih pisao jednim te istim clanicama vise puta ;) one koje ne bi zelele da dobijaju poruke od mene - blokirale bi me... a one kojima sam mozda interesantan ili potencijalna musterija... te bi i idalje imale otvoreno okno za komunikaciju sa mnom.
2016 07 12
Oooo Sv.Petre.....pomozi
2016 07 12
Tesko ce ti pomoci mitologija... Realnost je lek ;)
2016 07 12
Da li mu je neko zaista prodao tako nesto? :D sta sve necu procitati
2016 07 12
> Iva1991B: > Nije Bankar kupovao najlon carape, drugi clan je u pitanju, Bankar je oduvek gaćoljub. 😃 hahahhahahhahaha
2016 07 12
1 2 3 4 5 ... 19