Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

ja sam jednom davno dobijala takve poruke,sad da li je to ovaj ne znam,trazio je od mene da nosim patike 5 dana i onda ce da kupi,da,i carape da kompletira.O bozeeee
2016 07 12
Sad kad te blokiraju promeni ime u Gacoljub.....hahhahahhahaha
2016 07 12
Lepo sam rekao da me obuca, carape i slicne gluposti uopste ne interesuju, niti razumem kakvu bi mi to satisfakciju donelo... Tako da nemoj da kazes da ne znas da li sam ja taj... Znas da nisam :P bankar vec ima reputaciju koju ne bih da gubim, clanice koje su saradjivale sa mnom znaju da ispostujem sve sto kazem
2016 07 12
😨
2016 07 12
ne trebaju mi cure lakog morala, opet pogresno kapirate... a gluposti po inboxu citate svakako, pa sta fali 1 vise ;) samo se opustite i gledajte svoje zivote, mene slobodno ignorisite... nemojte mi pridavati ovoliku vaznost, jer je zaista nemam
2016 07 12
.
2016 07 12
> bankar77p: > ne trebaju mi cure lakog morala, opet pogresno kapirate... a gluposti po inboxu citate svakako, pa sta fali 1 vise ;) > samo se opustite i gledajte svoje zivote, mene slobodno ignorisite... nemojte mi pridavati ovoliku vaznost, jer je zaista nemam Pravi odgovor :)
2016 07 12
Apsolutno se slazem, nacitah se tolikih gluposti u inboxu, a verujem da ako se coveku lepo odgovori sa 'nisam zainteresovana', nece smarati vise istu clanicu, za razliku od gomile clanica ovde, kojima po 200 puta objasnis i da nisi za razmene i svasta jos nesto pa i dalje bar 3 puta nedeljno salju iste poruke ko da ne umeju da citaju.
2016 07 12
Da, realno, on je bar pristojan. :D
2016 07 12
Meni je ovo odvratno i ne moze da se meri sa clanicama koje smaraju za razmene i ostale 'gluposti'.
2016 07 12
Mene fascinira koliko je smiren :D sve kulturno pise, nikoga ne vredja iako dobija uvrede :D Smesno mi je. Ne bih rekla da je bolesnik, ako iskreno pricate sa muskarcima svako ponesto preferira, pa uglavnom i nesto malo uvrnuto bas zato sto je zabranjeno. Razumem zasto se clanice osete uznemireno, svoj inbox dozivljavaju licno iako smo svi ovde fiktivni likovi, bzvz imena i slike (dobro poneko koristi svoje ali moze i da izmisli). Ipak on ne preti i prisiljava nego pita i sve je na dobrovoljnoj bazi pa nema osnova za krivicno gonjenje. Ja ipak ne bih ime, prezime i adresu dala nekome ko ima ovakav zahtev ni za mnogo vece pare a ne kamoli za 1000 rsd :) Ako je nekima ovde ok da prodaju nosen ves cak ni to ne osudjujem... mene to ne uzurpira... na njihovu cast i moral, dale su sve svoje osnovne podatke, ko su odakle su, nadam se da su sve punoletne osobe i to je to.
2016 07 12
Dokle god ne preti i nije agresivan ok je. Koliko sam ja cula od devojaka koje su ovde duze od mene ukoliko mu kazete da niste zainteresovane nece vas vise smarati. A to sto neki ima fetis je vec licna stvar. Meni je samo vazno da me neko ne zlostavlja i maltretira, a, koliko sam razumela, on nije u tom fazonu vec pita pa ko hoce hoce ko nece samo iskulira i to je to. P.S. Samo da naglasim nisam bila pitana za donji ves, vec samo konstatujem.
2016 07 12
S jedne strane Krpice nisu mesto za to... a s druge mozda i jesu cim ima zinteresovanih :) On deluje bezopasno. Ovde su opasni samo prevaranti.
2016 07 12
> bokicaaaa: > Meni je ovo odvratno i ne moze da se meri sa clanicama koje smaraju za razmene i ostale 'gluposti'. Mene smara mnogo vise kad je neko bezobrazan ili nerazuman i ne ume da prihvati 'ne' kao odgovor, a toliko ih je ovde nazalost, a cini mi se da ovaj decko to ume tako da zaista ne vidim cemu tolika drama
2016 07 12
Misljenja su razlicita i svako ima pravo da iznese svoje ;) I ne vidim da ovde bilo ko drami, nekome je to normalno a nekome bolesno.Svako ima pravo da kaze sta misli :)
2016 07 12
1 2 3 4 5 6 ... 19