Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Gadosti na sajtu

Citam ovo i ne verujem. Da li su zaista neke clanice slale??? O Boze ne mogu da verujem. Koliko su neki ljudi jadni, ne bih nikoga da vredjam ali ovo je dno dna
2016 07 12
Da....tako je Smiren....Kulturan...Uljudan....Bezopasan....ima mali bezazlen fetis.....I sto je najbitnije, COVEK nije Smarac.... Problem nastaje kada mu postane dosadno njuskati gacice od istih clanica, pa krene u "ofanzivu" i trazi od drugih clanica....ali ajte molim vas, on to cini na Kulturan nacin.... Ustvari to mu dodje kao pre neki dan kada se dogodio incident u Dunavskom parku, kada je ugladjen muskarac prisao tinejdzerki i kulturo je pitao da li bi zelela da je miluje po guzi (Samo po guzi)....fin neki covek, fino upitao.... 2002 godine, u podrumu zgrade, ubijena je devojka, stara 16 godina, nije silovana.....samo su joj skinute carape...mali fetis...ubistvo nikada nije rasvetljeno iako je grad blokiran itd.itd...Zasto....zato sto je neko fin.. kulturan...pitom....se bez problema udaljio i sklonio...u svoju finu i kulturnu porodicu.
2016 07 12
Na osnovu laznog profila i par recenica nista ne mogu da zakljucim o nekome. Ako je neko odrasla osoba i posalje tako nesto (sa svojim podacima na koverti) sta mi tu mozemo. Ako te i kontaktira kulturno odbijes, ne moze da te natera preko poruka.
2016 07 13
Valjda ima posebnih sajtova i za ovako nesto, mislim da ovakvi sadrzaji poruke ne prilice da budu na sajtu MK tj. ovakve ponude. Zato sam i postavila ovu temu, jer mi takodje i nije jasno kako neko moze slati poruke ako je blokiran
2016 07 13
Prosto otvorim novi profil koji jos nije blokiran. Nemojte pominjati ubistva, molim vas... Razmislite, da meni trebaju neciji podaci, da li bih se predstavljao ovako kako se predstavljam, i da li bih trazio to sto trazim... Nema smisla ni logike. Da mi kojim slucajem trebaju podaci, otvorio bih lazni zenski profil i glumio vasu koleginicu sa sajta, zar ne? Kupim najjeftiniju stvar iz ponude i eto ih podaci, zar ne? Zato nemojte dramiti i ukljucite mozak :-)
2016 07 13
> Valerina: > Da....tako je Smiren....Kulturan...Uljudan....Bezopasan....ima mali bezazlen fetis.....I sto je najbitnije, COVEK nije Smarac.... > Problem nastaje kada mu postane dosadno njuskati gacice od istih clanica, pa krene u "ofanzivu" i trazi od drugih clanica....ali ajte molim vas, on to cini na Kulturan nacin.... > Ustvari to mu dodje kao pre neki dan kada se dogodio incident u Dunavskom parku, kada je ugladjen muskarac prisao tinejdzerki i kulturo je pitao da li bi zelela da je miluje po guzi (Samo po guzi)....fin neki covek, fino upitao.... > 2002 godine, u podrumu zgrade, ubijena je devojka, stara 16 godina, nije silovana.....samo su joj skinute carape...mali fetis...ubistvo nikada nije rasvetljeno iako je grad blokiran itd.itd...Zasto....zato sto je neko fin.. kulturan...pitom....se bez problema udaljio i sklonio...u svoju finu i kulturnu porodicu. Ma ajde molim te, muzevi ubijaju zene posle 15- 20- 30 godina braka i posle celo selo bruji kako je bio miran, povucen i tih, kakvi manijaci opicno i jesu dok ne puknu.. aman svaki dan nesto tako izadje u stampi, ne treba generalizovati zaboga i napadati coveka. To je ista ta logika koja u isti kos stavlja pedofile i homoseksualne osobe. Cinjenica je da nije nikog napao, pitao je, pa ocigledano da ima ko hoce da mu posalje gace cim je i dalje ovde i sve ok. Ako si ti ok sam sa sobom, smatras da si moralna osoba, bas ce da te boli uvo da se natezes sto ti je mika, pera, laza poslao poruku da si zgodna i da bi otkupio tvoje gacice. I toliko laznog morala svuda okolo, znam gomilu zena koje se gade na ovakve stvari a postavljaju slike svoje gole dece sa plaze, iz kade ili odakle vec po fb-u i drugim socijalnim mrezama, nerazmisljajuci da li ce neki bolesnik posle da na njih onanise i sl.
2016 07 13
Meni je eto, to potpuno bolesno. Jednostavno covek ima fetis, koji jeste bezopasan, osim ako ga devojka ne uhvati u tome, i ostavi, ali to je onda njegov problem. Eto, ja imam fetish na adidas, i na kozne jakne i na kapute kojih imam preko 70, sta da radim. Isto tako nisam ubila nikoga, niti mislim da povredjujem ikoga osim sopstvenog budzeta, i dobro ajde, partnera jer zauzmem i pola njegovog garderobera, ali nekako izadjemo na kraj s tim. I da, uporedila sam previse kupovine sa ovim, jer su obe stvari potpuno banalne.
2016 07 13
A objasni mi molim te zasto onda svaki put biva blokiran? Kad je covek tako fin i kulturan i nikog ne smara i ne uznemirava? Zasto jadnicak mora da otvara nalog po hiljaditi put kad ne radi nista lose?
2016 07 13
Hahaha :) lepih komentara ima ;) Popravljate se devojke :) pre je bilo mnogo manje ovih otvorenih, normalnih, razumnih i pametnih nego ovih drugih.... Sad ste negde egal, cini mi se :) Slazem se, niko normalan ne bi obratio paznju na moju poruku, ako ga vec ne interesuje... preskocis samo, nista lakse @bokicaaa - E pa zato sto se uvek nadje neka koja se zali i tuzaka kod adminke... a onda adminka mora da pokaze da sajt brine o korisnicima pa me onda blokira... a onda ja pisem vise poruka istim devojkama, jer ne mogu da ispratim kome sam sve pisao a kome nisam kad je to sve rasuto po brojnim razlicitim profilima.. :) Ali, sto se mora - nije tesko :D
2016 07 13
> bankar77p: > Hahaha :) lepih komentara ima ;) > Popravljate se devojke :) pre je bilo mnogo manje ovih otvorenih, normalnih, razumnih i pametnih nego ovih drugih.... Sad ste negde egal, cini mi se :) > Slazem se, niko normalan ne bi obratio paznju na moju poruku, ako ga vec ne interesuje... preskocis samo, nista lakse > @bokicaaa - E pa zato sto se uvek nadje neka koja se zali i tuzaka kod adminke... a onda adminka mora da pokaze da sajt brine o korisnicima pa me onda blokira... a onda ja pisem vise poruka istim devojkama, jer ne mogu da ispratim kome sam sve pisao a kome nisam kad je to sve rasuto po brojnim razlicitim profilima.. :) Ali, sto se mora - nije tesko :D Pa hajde onda ove otvorene, normalne, razumne i pametne clanice nek apeluju adminki da te ne blokira svaki put bez potrebe.. stvarno greota :') Nema smisla :')
2016 07 13
Ma sto se mene tice i ne moraju, ja sam se navikao ovako :) izverzirao sam se... Nego zbog sebe bi mogle malo da razmisle i ne prijavljuju jer tako je manja mogucnost da ih "smaram" porukama opet i opet :) ali, ostavljam to njima na procenu i odluku... :D mislim da nece pomoci, jer dozivljavaju neku posebnu satisfakciju kada uspeju da uticu na moj blok :) neka...
2016 07 13
Onda su i članice koje šalju flekave, prljave i usrane stvari isto manijaci?? Pritom ih predstavljaju kao nove... Meni je to odvratnije od bilo čega na ovom sajtu! Ovde svi glume neko poštenje, a osećam da te štrokavuše jedva čekaju da im bankar pusti poruku. Ae bre koliko se svi foliraju i glume neko ludilo, strašno. A to da li je neko manijak vi nemate pojma, apsolutno bilo koja osoba na svetu može da pukne sa mozgom i eto silovanja, ubistva itd kao što napisa jedna članica muž ubije ženu posle 30god braka. To da li je i bankar manijak je 50-50, kao i vaš prvi komšija.
2016 07 13
Slazem se Majo.... nikada ne mozes znati. Zato je uvek 50-50... Ali moram za sebe da kazem da sam u nekim situacijama prava muskarcina sirova, dok sam u nekim drugim nezan i osetljiv... Sve u svemu, sto se neke agresije tice, poslednji put sam udario nekoga pre 15-tak godina... i to u samoodbrani... A ne bih mogao da zakoljem ni kokosku, niti da zamislim tako nesto...
2016 07 13
> bankar77p: > Prosto otvorim novi profil koji jos nije blokiran. Nemojte pominjati ubistva, molim vas... > Razmislite, da meni trebaju neciji podaci, da li bih se predstavljao ovako kako se predstavljam, i da li bih trazio to sto trazim... Nema smisla ni logike. Da mi kojim slucajem trebaju podaci, otvorio bih lazni zenski profil i glumio vasu koleginicu sa sajta, zar ne? Kupim najjeftiniju stvar iz ponude i eto ih podaci, zar ne? Zato nemojte dramiti i ukljucite mozak :-) Kako licite kao jaje jajetu...ista prica...terminologija....nije vreme ni mesto za argumente i iznosenje podataka....ja sam sad okrenuta drugim stvarima....neko drugi treba da te radi.
2016 07 13
O cemu ti govoris??? Kakva ista prica? Kakva terminologija? Ko lici na mene ili na koga ja licim? O.o Ja govorim o logici i mozgu.... Da mi trebaju neciji podaci, vrlo lako bih dosao do njih - to pokusavam da kazem.. Ne bih sigurno sam sebi otezavao cilj :) Da imas imalo mozga shvatila bi da sam ja ovde samo zbog gacica :) ali izgleda da ga bas nikako nemas... Zabezeknut sam od gluposti, ima li takav neki smajli?
2016 07 13
1 2 3 4 5 6 7 ... 19