Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

Reciklaža u H&M

Koliko komada odeće se daje u H&M-u da bi se dobio vaučer sa popustom? Koliki je popust? Hvala na odgovoru :-)
2016 07 13
Popust je 15%, a minimum je 3 stvarcice :)
2016 07 13
Koliko sam ja skapirala dobija se vaučer sa 15% popusta, ali ni ja ne znam detalje oko odeće tj koliko treba, valjda 1kg :/ I jel to važi i za odeću koja nije H&M? I jel može bilo kad da se odnese ili oni prave posebnim danima akcije? (Izvini što sam se nakačila na temu i smorila sa pitanjima, ali i mene baš zanima, davno sam čula za to i nikako da odem, hvala što si me pocetila) :")
2016 07 13
Moze bilo koji dan da se odnese. Svaka kesa treba da ima minimum 3 stvarcice. Nose se 2 kese i za 2 kese ide 1 vaucer na 15% popusta. Vaucer vazi i za stvari na snizenju. Garderoba koja moze da se nosi se odnosi izbeglicama, a ona koja ne moze ide na reciklazu.
2016 07 13
Hvala cure na info :D :")
2016 07 15
Devojke nosila sam robu za reciklazu i zadovoljna sam :-) Nose se po dve kese sa minimum bilo koje tri stvari bilo kojeg brenda. Dobiju se dva vaučera od 15% koja važe na svu robu pa čak i onu sniženu. Jedan vaučer važi za samo jednu kupljenu stvar i važi mesec dana. Osoba na dan može doneti samo dve kese i dobiti dva kupona. Prodavci kažu da nije bitan kvalitet robe jer ga oni svejedno recikliraju. :-) Kakva su vaša iskustva?
2016 07 29
Moja odlicna. Ja sam se nakupovala stvari tamo sa popustom :-) Inace oni svu odecu koja se moze nositi daju u dobrotvorne svrhe.
2016 07 30
> OljaBg13: > Moja odlicna. Ja sam se nakupovala stvari tamo sa popustom :-) Inace oni svu odecu koja se moze nositi daju u dobrotvorne svrhe. Baš mi je drago :-D Sviđa mi se što su humani :-)
2016 08 03
Da li ova akcija i dalje traje, zna li ko?
2017 10 25