Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Ljubav, porodica, deca, psihologija /

Razvodi, raskidi /

imam veliki problem

mjhsqgdwkabdkhndkbdsiwhudhalkbdkbsdkcdbkfhbwmesbfklcm
2016 08 07
jfhklbcklbvklbxcl
2016 08 07
Ja ne znam što ga nisi ostavila još kad te je udario...
2016 08 08
jer mi je uvek posle toga pricao da me voli najvise, da bi umro bez mene i da je to radio jer se plasi da me ne izgubi...to je prestalo...ja kao da sam opcinjena...nije mi dobro uopste...
2016 08 08
Zaista zasto ga nisi ostavila kad te je prvi put udario?! da si tad prekinula sad bi ti bilo lakse vidis i sama da te zeza,imas 26god ,kazes imas posao,uozbilji se malo, sedi i razmisli sta je najbolje za tebe.. ne daj Boze da ti on bude jednog dana otac dece,na sta bi vam brak licio kad vam je veza ocajna.. pusti ga,neka ide svojim putem a ti kreni dalje,glavu gore i misli na sebe. Postuj sebe da bi te drugi postovali.
2016 08 08
Bezi od njega sto dalje mozes ili ce te maltretirati ceo zivot. . Mlada si, preboleces.
2016 08 08
Ne znam sta uopste radis sa njim. Teraj to u pm. Lepo ti kazu clanice,preboleces,mlada si. Zivot je samo jedan da bi dopustila da ti ga drugi unisti. Ko je on da ti brani bilo sta? Ne glupiraj se i ne unistavaj zivot. Nema tu nikakve magije sestro,nepostujes sebe,e to je problem. Da mene moj udari,ruke bih mu odsekla. Nisu te tvoji roditelji stvorili da bi te neko maltretirao. Glavu gore i pamet u glavu.
2016 08 08
Bolje biti sam nego biti sa teškom osobom. „ Bolji je kraj stvari nego početak početak." To su reči jednog mudrog kralja... Značenje je sledeće: sve je na početku teško pa i nova situacija da si sama, ali proći će neko vreme pa ćeš da se na nove okolnosti navikneš... i onda će isplivati na površinu korist od svega toga. I pokazaće se da je kraj bolji!
2016 08 08
Muskarac koji udari zenu, realno i nije muskarac. Bezi od njega kako znas I umes. Hvala Bogu sto nemas decu s njim. Ja znam nekog iz svoje okoline, ko prozivljava slicno i ima decu, ne daj Boze nikom. Ostavi ga.
2016 08 09
Tako je jedan u Melencima frajer voleo svoju devojku i proganjao je kada su raskinuli. Preklao je ispred njene kuce i njenog detenceta od par godina, pa se obesio...Kakve suze za psihopatom-ko voli taj ne udara u ne tera suze na oci! Ti trk! Sto dalje od njega, a on po terapiju koja mu je, ocigledno, preko potrebna! HOCES DA ZAVRSIS U CRNOJ HRONICI????? TRGNI SE!!!!!!!
2016 08 09
ZNAM, sve ste u pravu, sve, ali to je prestalo i sad on ocekuje da ja njega zivkam i jurim jer sam u poslednjih tri meseca tako uradila... mnogo mi je tesko jer ne mogu da zamislim da me neko drugi poljubi a kamoli nesto vise.. i plasim se da kada budem stvarno prebolela i da ce se samo stvoriti i krenuti da me uhodi i proganja...
2016 08 10
Cist mazohizam.Da sam ja bivseg supruga prijavila da me uhodi-ne bih nosila gips 4 nedelje i imala traume za ceo zivot.Covek kojem sam posvetila pola zivota i kojem sam rodila dete.Pa kada se policija umesala-splaslo mu samopouzdanje.Takodje postoji i zabrana prilaska. A drugi-oooo,ni ne znas kako neko drugi lepše ljubi od tog bolesnika.Vreme je potrebno da se prezali.Jednog dana,kada sve prodje,pitaces se sta ti je trebalo sve to.Nadam se da ces se samo pitati-a ne i dalje prozivljavati.CITAJ!!! http://www.naslovi.net/2015-05-21/telegraf/policiji-prvo-rekla-da-je-izbo-prolaznik-a-onda-priznala-da-je-to-bio-ljubormorni-decko/14723468 http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:594712-Ubio-bivsu-jer-je-zatrudnela-sa-novim-deckom http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/hronika/aktuelno.291.html:608537-Brodarevo-Ljubomorni-muz-ubio-zenu-pa-sebe http://www.blic.rs/vesti/hronika/ljubomorni-filip-ubio-kseniju-pa-sebe/sq9k9te Ima more ovakvih slucajeva.I sigurno su sve mislile-oooo,pa on me voli,zato me je i udario,bla,bla. 7,5 milijardi ljudi na planeti a ti places za majmunom koji te maltretira?Ma,m'rsuj to,skinula bih ga ko vnogo sa djona. PAMET U GLAVU,DEVOJKO.
2016 08 10
Sad ti je tesko, ali stisni petlju i preboli. Taj momaa oca svojek je bednik, jel hoces bednika do kraja zivota pored sebe? Jel hoces bednika z dece? Jel hoces da te bednik vredja i ponizava, tuce i brani da zivis zivot dostojan ljudskog bica? Da u 21. veku budes necija krpa? Posusaj sta ti devojke kazu, pamet u glavu. Nece te niko postovati ako ne postujes sebe. Sto dalje od tog, sto dalje. NIKAD se nece promeniti, NIKAD. Ko jednom udari, udarice opet i ako mu oprostis on te jos manje ceni i zna da moze da manipulise lazima sa tobom. Da te voli pre bi pustio da mu ruku odseku nego da te udari. To je fizicko i psihicko maltertiranji i sledeci put kad ti se obrati zovi posliciju i trazi zabranu prilaska. Zivot je samo jedan i ne trosi ga na budale.
2016 08 11
Jeste, svesns sam svega... Tesko mi je mnogo... Jer ne verujem kako neko posle svega moze da se ne javi a sve to mi je radio da ga ja ne bih prevarila ostavila sta vec po njegovoj prici.. Bila sam i verna i sve.. Sada se osecam mnogo razocarano pri pomisli da je sa drugom a sta saam ja sve trpela da bih ga uverila da ga volim i da cu se boriti za tu vezy. Najgore mi je uvece... Trenutni osecaj je da nikad niko nece moci da mi se svidi niti da ostvari blizi kontakt sa mnom... I do sad sam imala duge veze al ovo vec mesec dana kao da mi jede zeludac...
2016 08 12
Klin se klinom izbija! Nadji nekog frajera za utehu!
2016 08 12
1 2 Sledeći