Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Drugo /

Razgovori /

treba li verovati natalnoj karti

u pravu ste da sama biram svoj put i to cu i uraditi i nadam se da najgore sto ce mi se desiti tamo bude netso poput vase povrede ici u kroz trnje najgore nije problem samo da to nisu nevolje koje ce me pratiti cceo zivot [:osmeh]
2013 07 16
Ako o nevoljama razmišljaš, one će ti se i desiti...ako ih ignorišeš, nema ih!!! Samo napred!!! HRABRE I BOG ČUVA!!!
2013 07 16
hvala vam na savetima,nadam se da cu uspeti imam jos vremena da razmislim o svemu [:osmeh]
2013 07 16
ju nedo bog e to su nevolje i problemi ja se nadam da me takvi nikada nece snaci......nije da ja sad 100% verujem u to ali ta zena kada mi je radila natalnu prvi put me videla i rekla mi ovako tvoja majka je umrla kad si bila mala i imas mladjeg brata i sestru..itd.... [:sokiran] ja ostala u soku ispricala mi celo detinjstvo i razmisljam ako me prvi put vidi i zna sve to koliko jesad pogodila i moju buducnost , samo se nadam da ce moja zelja i volja pobediti [:osmeh]
2013 07 17
Naravno da je videla. To su đavolje podmukle navlakuše... samo ti idi svojim putem, veruj u Boga i ne brini.
2013 07 17
videcemo na kraju da li sam u pravu bila [:osmeh]
2013 07 17
a ko je raspolozen da meni vidi aspekte za inostranstvo ? [:keziti] majice idi i uzivaj! [:osmeh]
2013 07 17
Natalne karte i slične stvari vidim samo kao vrstu zabave, nikako kao nešto što će me usmeravati. Niko ne može da me ubedi da će svi koji su rođeni istog dana, u isto vreme, na istim koordinatama imati iste mogućnosti biranja puteva u životu (a koliko sam upućena to su parametri koji se uzimaju u obzir pri izradi natalne karte, ispravite me ako grešim). Nekako mi to više izgleda kao da oni koji su podložni sugestiji počnu da veruju u to što im je pročitano u natalnoj karti i svojim mislima i delima se svesno ili nesvesno prema tome upravljaju. Tako da Majica, ako je tvoja želja i san da uspeš van, uspećeš ako u to veruješ i misliš isključivo o uspehu, a na to tumačenje natalne karte se samo nasmej, u fazonu ''ma kako da ne, važi'', i shvati kao zezanciju i način da ti ljudi (astrolozi, numerolozi i sl.) zarade novac na urođenoj ljudskoj radoznalosti i potrebi da se nekako proviri u budućnost.
2013 07 17
hvala vam puno ja sam se negde vodila time ako je pogodila proslost i buducnost ce ali na proslost se nemoze uticati a na buducnost moze tako da se nadam da cu uspeti hvala vam [:osmeh] [:poljubac]
2013 07 17
Zavisi u koju zemlju ides... Ja evo npr u austriju ne bi isla i da imam nekoga... Ali zato u svajcarsku vrlo rado idem malo tamo malo ovamo nadam se uskoro preseljenju tamo
2016 11 13
Mene zanima ishod ove price :)
2017 09 05
> BabyPink: > Mene zanima ishod ove price :) Evo i mene nadam se da je uspela da ode
2017 09 05
1 2