Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

HIT! iliti, nema dalje.

Mislim da sam kliknula ZELIM na nesto kao deset predmeta u poslednja dva meseca...nigde nikog ili nema odgovora danima za neke koje su isto u toj opciji. Gde su sve te zene? Nedeljama...inace aktivne clanice, zasto neke ne odgovaraju nikad necu razumeti. Pojavice se kad bankrotiram. Neke cekam za duzinu gazista po nedelju dana...prosto im nije bitno, mrzi ih. A ti trazis satima predmet pa kad napokon nadjes, paf, cao zdravo. Vise nemam reci ali ovo je besmisleno. Sve ovde. Tuga.
2016 08 30
Dosta je njih sad i na odmorima jos, medjutim znam da neke tacno mrzi da mere...
2016 08 30
Ja mesec dana cekam jednu da mi posalje mere za haljinu koju sam htela da KUPIM. Zabole me za haljinu vise, sta dalje da pricam kad doticnoj ni kupovina ne odgovara :D Ja se polomim kada mi traze mere, dodatne fotografije itd. pa cak i kada je razmena u pitanju.
2016 08 30
mozda gresim ali ovaj sajt je mrtav jednostavno dosta njih je odustalo od ovog sajta realno meni po desetak upita stigne u toku dana sve lepo odgovorim ali vise se ne jave a koliko puta sam dala svoje podatke za uplatu i posle toga nestanu to se broja ne zna
2016 08 30
A sta sa onima sto napisu ne saljem mere? Kako da znamo da li nam odgovara? :D Ja takodje nemam reci za takvo ponasanje.
2016 08 30
te sto ne salju mere su mi hit njihove stvari su toliko posebne da meni treba da bude cast sto kupujem od njih a ja jos da budem bahata pa da ih pitam i za mere :D
2016 08 30
Hahahaha Lidija upravo tako :D Videh jedna pisala ispod svakog predmeta "Nemojte me pitati za mere". Ok.
2016 08 30
Da bas tako. :D I jos mi je gore kad mi kazu mogu mere ako si ozbiljan kupac. Pa kako da znam da li sam ozbiljan kada ne znam mere? Ne mogu poruciti predmet koji mi ne odgovara kada mi neko kaze mere, pa ne znam koliko da sam ozbiljan kupac. :D
2016 08 30
:D ehh...pa koga da clanica pita za mere??? Ja nosim vel.M M/S ali sam pre neki dan "usla" u Zara bluzu vel.XS :D ....Velicine mogu da budu smernice ali ne i siguran pokazatelj da li ce nam neka krpica odgovarati ili ne...
2016 08 30
Ja prvi put vidim ovo da neko ne salje mere... :D
2016 08 30
pre par dana vidim kod claice na kupindu tasnu prelepa u opisu pise nova ja sam je kupila ali mi ne odgovara velicina ja lepo pitam za dimenzije tasne da je nebi i ja kupila pa da mi ne odgovara dobijem odgvor i ja sam je kupila nisam pitala za dimenzije pa super ako si ti bila budala sad treba da budem i ja :D
2016 08 30
Hahahahaha, ovo prvi put cujem da neko nece da meri :D A ovo za ozbiljne kupce je pobeda. No, logika nekima nije jaca strana :)
2016 08 30
Ja sam jednu članicu pitala da mi da, mere za farmerice(prednju i zadnju dubinu),ona meni odgovara:"Ne znam ja ,ni šta ti je napred,ni šta ti je to pozadi!"
2016 08 31
e a tek tom bezobrazluku kraja nema, nece da meri?! ps prodaj babi onda svojoj ili pali odavde, trgovac nisi...lepo kaze Lidija, mi se polomismo a vecinu ne zanima...a i ne znam ko je mesec dana na odmoru :/
2016 09 01
a tek precenjeno...joj...sad sve rasprodaje kojekuda, bagatela..
2016 09 01
1 2