Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Nemam komentar.

Smucilo mi se vise da kacim jedne iste predmete, a oni da nestaju.. Dobro sam sada procitala koji su nedozvoljeni predmeti..i ama bas nista od toga nisam prekrsila. Nije fer zaista, ne znam da li je do admina ili do samog sajta, ali svakako sramota.
2016 08 31
Možda nije do samog predmeta, možda je do slike sa interneta ili pogrešnih tagova
2016 08 31
Mislim da ne treba da se ljutite I da nemate komentar Stavljate lazne tagove Za mozete biti blokirani a ne samo obrisani predmeti Kao sto je pravilo koji su dozvoljeni I nedeozvoljeni predmeti I tagovi se moraju postovati A sada budite iskreni ona recite da li u suknji S'oliver treba da stoji Zara HM Legend Ovom temom ne samo da privlacite paznju na sebe I neispravnost svojih tagova vec se I bez osnova zalite Ispravite vase greske sa tagovima ona necete imati problema Pozzzz
2016 08 31
> JelenaDuletic: > Mislim da ne treba da se ljutite I da nemate komentar > Stavljate lazne tagove > Za mozete biti blokirani a ne samo obrisani predmeti > Kao sto je pravilo koji su dozvoljeni I nedeozvoljeni predmeti I tagovi se moraju postovati > A sada budite iskreni ona recite da li u suknji S'oliver treba da stoji Zara HM Legend > Ovom temom ne samo da privlacite paznju na sebe I neispravnost svojih tagova vec se I bez osnova zalite > Ispravite vase greske sa tagovima ona necete imati problema > Pozzzz Mozda imam na tom predmetu lazne.tagove koji je okacen pre Hrista, na novom predmetu koji jw obrisan nemam . Sad cu ja adminu da prijavljujem sve, prosto nisam drukara niti policajac, niti mi je padalo na pamet da svoje dragoceno vreme izdvajam na to da jurcam ko krsi pravila na mojim krpicama kao sto to neke clanice rade. Ako je moja bila slucajna greska koju sam ispravila, samo sam mozda negde slucajno ostavila, ja imam veci smisao u zivotu id ovoga, i dovoljno prihoda da me prosto boli briga da li cu sta prodati i kada (prodajen stvari samo zato sto mi nisu potrebne )
2016 08 31
Evo kucaj guess, zara i videces samo na prvoj strani koliko ima nn torbi koje su tagovane kao guess.,. kod tih clanica svaki predmet je tagovan pogresno, pa onda i guess torbe koje nisi jizasta.drugo nego za kontejiner. Naravno sa otezava pretragu odredjenog predmeta, ali sta cemo sa komercijalnom prodajom (kojom se ja i bavim van ovog sajta) , sa prodajom i secund handa (koja nije ni navedena, a nemoguce da neke clanica prodaju i xxs i xs i l)
2016 08 31
Nemam ja nista protiv svako radi kako zeli Ali ocigledno da Ima neki problem sa predmetom opisom tagovim ili pak nesto drugo Nazalost za pretragu po tagovima se ne moze racunati jer se sve moze naci osim onoga sto se zeli jer je sajt pretrpan Sa laznim tagovima Slikajte predmet koji vam se brise I u privatnu poruku posaljite u cemu je problem jer ovako samo mozemo da nagadjamo Pozzz
2016 08 31