Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Od bezobraznih do onih koje traze sazaljenje

Ne znam da li vama salju raznorazne nenormalne ponude u inbox za stvari, ali ovo je postalo van svake pameti. Torba koju prodajem za 50e i za koju pise da je apsolutno fiksna cena clanice non stop salju pitanja: Da li moze da se snizi? Nemam nista protiv takvih pitanja, ali ovo vise nisu pitanja vec ponude: Da li moze za 2000 dinara Da li moze za 3000 dinara Da li mozes da se menjas sa mnom jer ja torbu jako zelim, a samohrana sam majka i moram sve da imam moderno i fensi (doslovno napisano) Od kada je postalo normalno da prodavcu nudi neko duplo manje para za neki predmet? I od kada je postalo normalno da nam je prioritet skuplja torbica iako smo samohrane majke sa decom kojoj mozda nista ne mozemo da pruzimo... Na kraju krajeva, zasto je to moj problem? SIRITE SE KOLIKI VAM JE JORGAN. Najveci vrhunac su mi clanice kojima cak i dam sve po nerealno nizim cenama i onda kazu: IPAK NE ZELIM NISTA CAO Za ovaj sajt stvarno treba imati zivce ko konj
2016 09 10
Zivce svakako treba imati...Ali mislim da ne treba da se nervirate oko ovakvih situacija Stavite u opisu da ne odgovarate na poruke vezano za popuste za torbu kao i za zamenu I doplatu pa neka se ljute ljute ako iz opisa ne mogu da shvate sustinu Prosto postoji cena ispod koje ne zelimo da prodamo neku stvar pa makar stajala na polici Nemojte se nervirati I trositi zivce na ovakve stvari Pozzz
2016 09 10
Sto je najgore pise lepo sve samo ne vredi sa ljudima koji ne znaju da citaju, ili jednostavno pitaju pa sta bude bude. Na kraju jos meni treba da bude neprijatno kada odbijem samohranu majku koja na slikama sa profila ima 3 puta skuplji telefon od mog, a i odecu ,:( ,:( No valjda cu nauciti manje da se nerviram ovde :D :")
2016 09 10
Najveci vrhunac su mi clanice kojima cak i dam sve po nerealno nizim cenama i onda kazu: IPAK NE ZELIM NISTA CAO TACNO !!!!!!
2016 09 10
Pa te vase su bar korektne, odgovore na poruku!!!!!! Ima i onih gde se ubijem da im slikam, merim, posaljem stotinu informacija i ne jave se, ni hvala, odustajem...... !!! Ali ovde jednostavno moras da puknes sa zivcima.
2016 09 10
Tako je i meni stigla ponuda da prodam predmet po upola manjoj ceni, jer eto ona toliko ima, a jako joj se dopada. Em sam stavila ispod cene po kojoj sam ja platila, a stvar je nova, em toliki bezobrazluk. Ako vec neko nema para, razumem snizi cu, ali opet sa druge strane koliko ja znam kada se nema ne kupuju se torbe, cipele itd. Jer nemati znaci nemati za osnovno, a ne za torbu bez koje se i dalje moze ziveti. Kad god mogu izadjem maksimalno u susret, ali nisam ni ja sisala vesla, niti mi je nesto palo s neba. Pozdrav divnim clanicama zbog kojih sam jos uvek na sajtu. :")
2016 09 10
Pa upravo to, ako neko nema nije mu o glavu da kupi torbicu od 50e ili nesto slicno. Sta vise, ko zna koliko clanova iz moranja prodaje stvari, a onda neko se tako javi da na sazaljenje hvata priliku. Kod mene takodje vecina stvari je po dosta manjim cenama od onih koje bi mozda mogle da budu, a uvek i dam popust, znam koliko meni znaci kada mi neko snizi cenu tacno za postarinu koja je skupa. Ima naravno i puno divnih clanica :") <3
2016 09 10
" Samohrana sam majka i moram da imam sve moderno i fensi"?!!???! .........Oooooo neka se Nebo otvori :/
2016 09 10
> Valerina: > " Samohrana sam majka i moram da imam sve moderno i fensi"?!!???! .........Oooooo neka se Nebo otvori :/ :D :D :D :D :D :D :D :D Valeri, pa znam to :')
2016 09 10
Majka mora da ima detetu za hranu, cak ni za dete ne mora da ima novo i moderno, jer dete ne zivi od mode i novih igracaka i garderobe, vec od mnogo vaznijih stvari, sto mu majka nece pruziti, ako je i sama nerealna. Meni ovo lici na sprdnju, iskreno. Koliko god da imas, ne rasipaj, a koliko god da nemas, ne kukaj
2016 09 10
Kad napisem u temi sta trazim, i napisem: molim vas da mi ne nudite stvari koje nemaju veze sa ovim sto trazim, i koje nisu za razmenu, i molim vas ne u inbox. Mora da mi stigne bar 3 ponude, naravno u inboks kako imaju slicne stvari (nimalo slicne onome sto trazim), ali iskljucivo za kupovinu. Ne razumem zasto trose i svoje i moje vreme, ni da li su toliko bezobrazne ili ne znam ni ja sta...
2016 09 10
Eno javila se u inbox da mi kaze da sam primitivna :") Samo sam iskrena. Sto se tice toga da mi se jave sa totalno random stvarima :D to se stalno desavalo pa sam prestala javno da trazim bilo sta.
2016 09 11
> Valerina: > " Samohrana sam majka i moram da imam sve moderno i fensi"?!!???! .........Oooooo neka se Nebo otvori :/ Valjda da upeca novog muza i prestane da bude samohrana majka? :') :') :') :') :') :') :')
2016 09 11
> SoniaCaine: > Ne znam da li vama salju raznorazne nenormalne ponude u inbox za stvari, ali ovo je postalo van svake pameti. > Torba koju prodajem za 50e i za koju pise da je apsolutno fiksna cena clanice non stop salju pitanja: > Da li moze da se snizi? > Nemam nista protiv takvih pitanja, ali ovo vise nisu pitanja vec ponude: > Da li moze za 2000 dinara > Da li moze za 3000 dinara > Da li mozes da se menjas sa mnom jer ja torbu jako zelim, a samohrana sam majka i moram sve da imam moderno i fensi (doslovno napisano) > Od kada je postalo normalno da prodavcu nudi neko duplo manje para za neki predmet? I od kada je postalo normalno da nam je prioritet skuplja torbica iako smo samohrane majke sa decom kojoj mozda nista ne mozemo da pruzimo... Na kraju krajeva, zasto je to moj problem? SIRITE SE KOLIKI VAM JE JORGAN. > Najveci vrhunac su mi clanice kojima cak i dam sve po nerealno nizim cenama i onda kazu: IPAK NE ZELIM NISTA CAO > Za ovaj sajt stvarno treba imati zivce ko konj Hahaha ljudi su bezobrazni jako, mene bi iskreno bilo sramota da molim nekoga da mi spusti cenu ili sto puta pitam kao sto je kod mene desilo sa jednom clanicom, koja je na kraju odustala od kupovine jer sam ja trazila postexpresom da plati ,a ona meni htela uplatom na racun
2016 09 11
Kao da i ostale clanice koje prodaju ti robu nisu to platile i slicno . Ali te clanice koje sto puta pitaju da im se smanji misle da ce na dosadu i sazaljenje sve dobiti.
2016 09 11
1 2