Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

"Placeno xxx dinara" Pa?

Pojedine clanice pisu u opisu predmeta koliko je placen. Ja se stvarno sad izvinjavam, ali, KOGA BRIGA KOLIKO JE PLACEN!? Tvoje je da stavis cenu predmeta i to je to. Sta mene briga, iskreno, koliko je nesto placeno? Moram li zato sto je tolika cena bila da i ja toliko iskesiram? Pogotovu ako je taj predmet jos i nosen. Pa zaboga! Razumem da su neki predmet skupo platile i da ne zele da ga prodaju ispod cene. Okej, postujem. Ali ne razumem opet kako ne shvataju da ako predmet kosta isto koliko i u radnji, misle da cu ga platiti isto toliko bez probanja? Pogotovo sad, kada nam je veoma veliki broj radnji dostupan...
2016 09 19
Možda je to samo način da se smanji broj ponuda u kojima kupci obaraju cenu, a ne isključujem ni mogućnost da je neko nabeo cenu da bi se imala u vidu prilikom nudjenja razmena. Mene to ne nervira. Ipak, moram da primetim da u svetu važi jedno pravilo: robi pada cena onog momenta kada je izašla iz radnje. Pa makar ne bila nošena, ili upotrebljavana ni nedan jedini put. To mnoge članice nemaju u vidu kada diktiraju cene.
2016 09 19
> sandolina: > Ipak, moram da primetim da u svetu važi jedno pravilo: robi pada cena onog momenta kada je izašla iz radnje. Pa makar ne bila nošena, ili upotrebljavana ni nedan jedini put. To mnoge članice nemaju u vidu kada diktiraju cene. Upravo tako!
2016 09 19
M0gu da napisu da je placen0 5.000 i da stave 2.000- ak0 mi cena ne 0dg0vara, necu kupiti, a p0g0t0v0- ne bez pr0be, jer ni 2 nije mal0; 0ne su ga pr0bale i videle uziv0. Medjutim, ima k0mada k0ji su placeni 200 i dacu za njih 500, jer vrede bar t0lik0, ak0 ne i vise..naravn0, u 0v0m slucaju nece stajati cena- k0lik0 je placen0 :D Svak0 ima prav0 da bira, nudi, trazi, ka0 i da 0dredjuje cene na sv0m pr0filu; nema ljutnje, jer svi sm0 razliciti, sam0 je vazn0 da 0drzavam0 neki n0rmalan niv0 p0nasanja ;)
2016 09 19
Generalno na ovom sajtu svako zeli da dobije stvar sto je jeftinije moguce, sto je i razumljivo, te pretpostavljam clanice postavljaju tako nesto da bi stavile do znanja da ne mogu bas bud zasto da prodaju stvar koju nude. Barem je tako u mom slucaju. Jer ipak, kad neko vidi da sam artikl, iako nov, sa etiketom, kosta 6-7 hiljada, pokusace u 90% slucajeva da snizi cenu. Stoga, ako mu postavite link na kojem se tacno vidi da taj isti predmet u prodavnici kosta 13-14 hiljada, idete sa idejom da ce shvatiti da nije cak ni pristojno pitati za snizenje, obzirom da je predmet vec toliko snizen. Naravno, to funkcionise tako u teoriji, u praksi su stvari malo drugacije. Ali generalno, u mom slucaju cene se pisu iskljucivo iz tog razloga. Naravno, to sve ima smisla ako je roba nova, nenosena, sa etiketom. Ukoliko je nosena, to je sasvim druga prica
2016 09 19
Ja od svojih skoro 200 predmeta koliko imam na 5 imam cene iz prostog razloga sto mi za novu jaknu recimo koju Sam Ja platila 28000 nude 5000din Iz tog razloga Sam I stavila cenu koju Sam Ja platila a prodajem je duplo jeftinije I opet mi daju ponude koje Ja nazalost ne mogu da shvatim Kao sto rece NecerOddorEven ako stavim link I realnu cenu izbegnem poruke tipa jel moze za 5000din Naravno za majice od 2000 koje Sam Ja platila pa prodajem za 300 ili 500 din ne Pisem koliko Sam platila Ali za predmet od 30 000 din napisem Pozzzz
2016 09 19
svi vi kojima svasta nesto smeta,zasto ste i dalje ovde?
2016 09 19
Iskreno meni nista ne smeta nikada temu za 2 God nisam otvorila tipa zasto ovo zasto Ono Svako radi kako misli da treba jer svi smo mi drugaciji zar ne Ali ako cemo ulaziti jedni drugima na profile da bi gledali sta kome pise onda nema svrhe ni biti ovde Ovde smo da prodamo I kupimo a mene prosto ne zanimaju Ove sitnice niti mi smetaju a isto tako smatram da konkretno ovo sto pisu koliko je ko sta platio takodje mi ne smeta jer mislim da to ne moze da ugrozi ni saradnju a ni utisak o meni jer Ja konkretno kao sto rekoh imam na 5 predmeta cenu naznacenu koju Sam Ja platila
2016 09 19
tako je,slazem se upotpunosti sa JelenaDuletic
2016 09 19
> princeza96: > tako je,slazem se upotpunosti sa JelenaDuletic Ja zaista tako mislim jer ovo su bezbacajne stvari na koje ne treba pored svega obracati paznju Meni to je ne smeta mislim da nenarusava prodaju ili kupovinu Vise bih zamerila tome kada napisu u naslovu predmeta Novo a u opisu stoji obuceno 2 puta kao novo Ali opet ni tome ne pridajem neku vaznost 😃
2016 09 19
Mene to ne nervira jer sajt posmatram kao trzni centar u kojem kada se okrenete desno, na radnji nalepljena reklama"70 % snizenje"...okrenem se levo, reklama "Kupite 2 artikla-drugi 50 % jeftiniji"...gledam pravo, reklama "Na kasi jos dodatnih 20 %"...i sta sad? Da pomislim "Vidi koji pametnjakovici"...Ne, to je trgovina, trziste, konkurencija i sl...Ja sam pre neki dan kada je bilo obelazavanje rodjendana trznog centra Merkator, kupila jaknu po vrlo popoljnoj ceni jer su taj dan u svim radnjama bila dodatna snizenja....Da li treba da na to dodatno snizenje gledam lose ili kao "navlakusu"? Ne, jer odlicno znam koliko jakna kosta inace... Ako neko na sajtu za novu stvar sa etiketom napise i koliko ta stvar kosta trenutno u radnji, meni je to pokazatelj na koju ustedu u kucnom budzetu mogu da racunam. Na svom profilu gde prodajem nove stvari, navela sam za 4 predmeta i cene po kojima se ti predmeti prodaju jer su mi kupci trazili da postojecu vec snizenu cenu, jos snizim. Npr. Haljina Orsay (iz najnovije kolekcije)kosta u radnjama 5000 dinara, ja je prodajem za 3000, usteda nije mala, takav podatak je samo pokazatelj i nista vise.
2016 09 19
> princeza96: > svi vi kojima svasta nesto smeta,zasto ste i dalje ovde? Pitaj onda prevarene clanice zasto su jos uvek ovde
2016 09 19
Meni i dalje nije jasno kako ikoga može nešto da zaista iznervira na Krpicama :') :') :')
2016 09 19
Ali kakve veze sada prevarene clanice imaju sa Tim sta kome pise na profilu I opisu stvari tj kao Sam naslov teme I koliko je ko platio odredjenu stvar
2016 09 19
Nazalost prevare su prisutne ali postoje ipak nacini da se koliko-toliko zastitimo i na ovom sam sajtu zbog divnih, odgovornih i sjajnih clanica sa kojima je zadovoljstvo biti u ulozi kupca i prodavca. Ne bih da navodim imena jer bi spisak bio dugacak :* :* :*
2016 09 19
1 2