Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Kategorije

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Negativan utisak zbog odustajanja od razmene???

Da li se daje negativan utisak, ako se ne izvrši razmena? Ja sam ga upravo dobila, dog. sam razmenu sa jednom clanicom, posle toga joj se nisam javila dugo, jer sam iskreno zaboravila na taj nas dogovor, moja greška priznajem, i trenutno ne mogu da se razmenim sa njom, i ona mi dala negativan utisak! Ako je to pravilo onda ok, prihvaćam svoju grešku, ali opet ne vidim razlog da se daje negativan utisak, nikoga nisam prevarila?!
2016 09 26
Ukoliko ona svoj predmet nije poslala, ne sme da da negativnu jer do saradnje nije doslo. Obrati se adminu da skine negativnu, i obrisi ti svoju upucenu njoj.
2016 09 26
Ne nije poslala predmet,samo smo dogovorile, ja priznajem, i izvinila sam joj se sto se nisam javila, jer sam stvarno zaboravila, jer sam u medju vremenu imala jos saradnji pa sam zaboravila, ali ne vidim razlog negativnog utisak, nisam je prevarila!
2016 09 26
Ne sme se ostavljati negativan utisak ako do saradnje nije doslo!! Sta onda bi trebalo da sve imamo po najmanje 5 negativnih jer smo odustajale? Bitno je da se javi da odustajes, razlog je nevazan, ali bar da se javi i tu nema ljutnje!! Kontaktiraj Admina.
2016 09 26
Kontaktirala sam admina cekam da mi odgovori, ako je to admin uopste ADMINRS? ja priznajem grešku svoju, nisam joj javila na vreme cekala je dugo, ali ne zato sto nisam htela nego sto sam skroz zaboravila, ali eto ona tvrdi da su takva pravila!!!
2016 09 26
Moze da ti ostavi neutralnu ali negativnu naravno da ne moze !
2016 09 26
Da, ja se slazem sa Naty , bar se javiti da odustajes, to je sa moje strane gledano neka osnovna kultura... tacno je da je greska sto je ostavila negativnu jer je to zabranjeno bez saradnje
2016 09 26
Ja stojim iza svoje greške, i priznajem da sam pogresila sto se nisam javila, ali izvinila sam joj se,jbg ne znam sta da radim sada?
2016 09 26
Admin ce obrisati negativnu, samo da nebi dosla opet u slicnu situaciju ipak javi da ne zelis razmenu, u jednu ruku razumem clanicu... al ipak nikako negativna ne sme bez saradnje da se ostavi
2016 09 26
Znam verovatno je bila besna, nekako bi to resila sa njom ne znam, bilo mi je krivo sto je tako postupila jos cinično mi napisala 'e zato cu ti morati dati negativan utisak, sorry draga takva su pravila :-)' ' ili tako nesto, ja mislim da nije fer, lepo sam joj se izvinila i objasnila da trenutno ne mogu da se menjam sa njom, i da sam stvar koju je htela uklonila iz ponude, pa sam joj ponudila nesto drugo, poslala bih joj bez obaveza kao znak izvinjenja ali nije htela :-(
2016 09 26
Dosta mi je sto imam vec jedan negativan utisak od isto tako jedne clanice bez razloga,jos ovo a toliko sam ovde i toliko saradnja sam imala ovde uspesni da bi mi se desilo sada ovo bez razloga :-(
2016 09 26
> damirtea: > Znam verovatno je bila besna, nekako bi to resila sa njom ne znam, bilo mi je krivo sto je tako postupila jos cinično mi napisala 'e zato cu ti morati dati negativan utisak, sorry draga takva su pravila :-)' ' ili tako nesto, ja mislim da nije fer, lepo sam joj se izvinila i objasnila da trenutno ne mogu da se menjam sa njom, i da sam stvar koju je htela uklonila iz ponude, pa sam joj ponudila nesto drugo, poslala bih joj bez obaveza kao znak izvinjenja ali nije htela :-( da, i ja tu neg. pripisujem besu u trenutku... neko ima malo zivaca i prvo se hvata da da negativnu sto je jako pogresno , u svakom slucaju samo se obrati Adminu i obrisace utisak :")
2016 09 26
Obratila sam se ne odgovara mi :-(
2016 09 26
Ja sam na odgovor čekala jedan dan, tako da imaj malo strpljenja.
2016 09 26
Vazi hvala vam, bas mi je krivo sto je tako sve ispalo :-(
2016 09 26
1 2 3