Moj profil Postavke Utisci Razgovori Omiljeno Odjavi se

Forumi /

Informacije koje se tiču korisnika /

O korisnicima sajta mojekrpice.rs /

Članice preko 40, 45+...ko su one?

Članice, žene preko 40, 45+ godina....ko su one? Da li im je mesto na sajtu? Da li se snalaze sa tastaturom i računarom ;) ? Da li su majke, zaposlene, nezaposlene? I šta će one na krpicama???????? Da li su krpice rezervisane samo za tinejdžerke i mlade dame koje "prate modu" ili možda i za TETKE preko 40-45+? "Žene posle 40 - nisu tetke! One nose dugačke suknje zato sto je to lepo. Nose i kratke suknje, i farmerke. I bižuteriju . Njima nije potrebno da dokazuju - „imam dijamante“. Bitno je da se njima sviđa. One ne žele da znaju o „modi“i „trendu ove sezone“. Žele samo da bude lepo samo za njihove oči. One su TREND same za sebe."
2016 09 30
Volela bih da se jave takve članice :) Da kažu da li ovde samo prodaju ili vole i da kupuju, menjaju se itd.... Da li vole forum? I da kažu nešto o sebi :)
2016 09 30
"Mnogo su videle i uvidele novi svet, novu sebe, novi život. One ponovo veruju u bolje, jer se njima najgore, po pravilu, već izdešavalo. One dobijaju najbolje, jer su sposobne dobro uvideti tamo, gde ga drugi i ne primećuju. Imaju izoštren pogled, osetljiv sluh i nežne ruke. Pridržavaju se svega što je za njih najbolje. ONE SU LEPE. Nisu simpatične. One su neverovatno lepe jer su naučile voleti svoje zadnjice, grudi, noge, tako da svako može da se zaljubi u njih. Zaljubiti se u ono njihovo najbolje." Pouzdano znam jer imam 47 ;)
2016 09 30
👏👏👏👏👏
2016 09 30
Na krpicama i prodajem ali, iskreno, više kupujem ;) Volim sve što vole mladi :") iako sam zaboravila romantiku petnaestogidišnjakinja, nisam racionalna kao one od 30 :/ Nepopravljiva sam kupoholičarka :/ Ja se večeras ne spremam za izlazak. Nisam više u fazii „aktivne potražnje“ i ne spremam VAUU haljinu za veče.... Došla sam s posla, odmorila, malkice fotografisala neke moje krpice...
2016 09 30
Juuuhuuuu, ima li vas? Ili sam samo ja sa preko 45? ,:)
2016 09 30
ja imam 44 ,jos uvek nosim disney majice i farke :)
2016 09 30
> heller: > ja imam 44 ,jos uvek nosim disney majice i farke :) Zato si ti cica-maca :)
2016 09 30
Emushka, ja iz tvojih (ili treba da kažem ''Vaših'' :D ) postova nikada ne bih zaključila da si starija toliko od mene, rekla bih da si tu negde, a ja imam 25.. Drugo, naravno da nisu ''tetke'', bar ne u tom lošem smislu, pouzdano znam, jer se moja mama od 54 godine iskreno oblači i drži lepše od mene, a pored toga mnogo više prati dešavanja. Naravno, nije vulgarna i nabeđena žena , oblači se prilično damski i ne ''fraka'' se, ali ja kada izađem navučem farmerice, patike i majicu, jer zaboga nemam vremena, a ona uvek i oduvek neke fine, niže štiklice, lepe suknje, pantalone, kardigane... Pored toga što ima vremena da izgleda kao dama, ona je divna baka koja se igra sa unucima, a kuća blista, ručak miriše... Ona mi je primer da se sve može kada se čovek lepo organizuje. Ja ako želim da se određenog dana sredim za izlazak, tog dana i verenik i ja jedemo onu konzerviranu hranu koja se podgreva 10ak minuta... :D
2016 09 30
Naravno da nisi jedina , ima nas :) Pre 3 dana sam napunila 41 godinicu i niko me jos uvek nije oslovio sa "gospodjo " iako se tu i tamo vide neke borice ... Sto se krpica tice, sve redje kupujem ovde ... a prodajem ono sto ne nosim ili necu nositi . Sve redje se menjam , prepun mi je plakar kojekakvih stvarcica i nema mesta za jos neke koje necu nositi . A redovno sam u razmenama uzimala ono sto mi se svidi a ne treba mi , eto, tek toliko da se menjam ;)
2016 09 30
Oooooo, Iva drago mi je što je tvoja mama takva kakva jeste - dama. I tvoja mama kao i ja sve preko 40, znamo da cenimo svaki minut. Stižemo na vreme, nigde ne kasnimo JER NIGDE NE ŽURIMO. Sve postižemo. Borimo se i živimo.
2016 09 30
UnicornArt, oslove me kad-kad sa gospodjo (ali samo na poslu, čini mi se)....I meni je prepun i plakar i sve živo ali i dalje kupujem...Retko se menjam jer stvarno ne znam više šta nemam.. Volim da prodam ali još više volim kada kupim nešto interesantno i neobično. Jako su mi drage mlade članice koje baš, baš prodaju na krpicama jer prodaju izuzetno lepe i neobične stvarčice. Slike su im fenomenalne a garderoba još lepša. Ulažu mnogo truda i jako su kreativne...Da ih ne nabrajam - ali skidam kapu...Našle lep izvor zarade i mogu reći da su se barem na tom polju ostvarile :)
2016 09 30
Imam 57. Nisam ih ukrala, ali pojma nema odakle mi toliko. :')
2016 09 30
Pozdrav svim zenama.. =) retko pisem na forumu ali vas citam stalno... =) i emuska...i heller i iva1991...i nisam stekla utisak da je neko tu mator za pricu "moje krpice' =) iskrereno sebe za 20 godina vidim kao zrelu,zadovoljnu i ostvaren zenu...tako da iz ovog ugla zene u tim godinama mi nisu matore...izvinjavam se svima na ovom tekstu koji se na brzinu napisan jer sam se ulogovala i vidim temu i bila mi je vise nego zanimljiva...a inace majstori su mi po kuci i uporedo sa njima radim sve,valjda mi nece zameriti sto sam na kratko pobefgla =) jos jednom pozdrav svima :*
2016 09 30
Snezana, nema šta da se izvinjavaš, svako priča o sebi. Ja ne skapirah koliko godina imaš. Nije ni važno. Ali mi je posebno drago što sam te UVUKLA U TEMU :) i to pored majtorija u kući ;)
2016 09 30
1 2 3 4 5 ... 88 Sledeći